Alternatifim Cafe

Aslı Demirer'den Mini Albüm! Dünyanın En Aşk Yeri

Discussion started on Magazin

Yeni!
[imgleft]http://image.ibb.co/kCGBiv/15027432_1134719039960373_4628988627051346157_n_jpg_oh_5e1225c0f3c96cc232b45b792212a5c7_oe_58_C4893_B.jpg[/imgleft]

Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği 'Korkak' şarkısı ve son projesi 'Saat Oniki' ile adından sıkça söz ettiren Aslı Demirer, 5 şarkıdan oluşan yepyeni mini albümü 'Dünyanın En Aşk Yeri'ni müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.
Aslı Demirer'in ilk mini albümüne ismini veren ve aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan 'Dünyanın En Aşk Yeri 'nin sözleri başarılı söz yazarı ve besteci Murat Güneş'e, müziği ve düzenlemesi ise albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Aytaç Özgümüş'e ait.
Şarkı, aşkın dünyanın en güzel aptallığı olduğuna vurgu yapan sözleri ve pop öğeleri taşıyan modern sound'u ile oldukça dikkat çekiyor.
Albümde sözü ve müziği Aslı Demirer'e ait 'Bilirsin' adlı şarkının yanı sıra 'Lodos' ve 'Al Beni' isimli güçlü aşk şarkıları da yer alıyor.
Mix'leri Barış Büyük, Sertaç Özgümüş, Özer Yener, Serkan Ölçer üstlenirken; Mastering'lerde ise Barış Büyük'ün imzası var.
Fethi Karaduman'ın fotoğraflarını çektiği mini albümün kapak tasarımı Berkcan Okar'a ait. Çalışmada imzası olan bir diğer isim ise başarılı modacı Emre Erdemoğlu.
Aslı Demirer'in yepyeni mini albümü 'Dünyanın En Aşk Yeri' Kasım ayında tüm dijital platformlarda yerini alacak.

//sarki.alternatifim.com/listele.asp?art=18410 adresinden Aslı Demirer'in şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz.
#1 - Kasım 19 2016, 19:59:20
« Son Düzenleme: Kasım 19 2016, 21:17:50 Gönderen: Site Sahibi »
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.