Alternatifim Cafe

İç Dökmelik Konu

Discussion started on Kişisel

Bu sefer küfretmeyip hanım hanımcık içimi dökeceğim. Koskoca forumda bi konu bulamadım. Neyse gelelim asıl meseleye:

Ayrıldık lan pazar günü. Ayrıldık oğlum. Annem & abime kendisinden bahsettikten 1 gün sonra ayrıldık. Sonumuz yoktu o da inanmadı ondan ayrıldık. İnsanlar da beni hercai sanacak. Bağlanıp daha fazla acı çekmemek için bitirme kararı aldık. Ne zamandır beraberdik bilmiyorum bile. Maçı vardı naptılar acaba. Oysa ben sadece bahsetmekle kalmayıp ailemle tanıştıracaktım kendisini. Ama bu düşünceden yarım saat sonra ayrılma kararı aldık. Hayır ne b*k yediğimi bilmeyen bi tip değilim. Sadece inanmadı bize, geleceğimize. Bi de tuttu bana hayalperestsin dedi. Lan gerizekalı ben o kadar insanın yanında ağzımı açmayıp, bir tek senin yanında bu kadar rahat davranıyorum sen kalkmış bana hayalperest diyorsun. Bi de üstüne "Hayatımdan çıkma Büşrağğ!?" diyorsun. Nah görürsün bundan sonra yüzümü. Bittiyse bitti ben anlamam öyle arkadaş kalalım cart curt işlerinden. Medeni değilim ben. -_- O değil de sanırım özledim. Neyse saçımı boyatcam ben:

Nasıl?
#1 - Mayıs 01 2012, 21:59:43

Öncelikle geçmiş olsun. Depresyonun ilk belirtilerini gösteriyor olsan da yardımcı olayım gayet güzel bir renk. Tabi sana nasıl gider bilemem. Hadi kolay gelsin.
#2 - Mayıs 04 2012, 17:15:56

Aradan üç gün geçmiş saç mı boyatıldı geriye mi dönüş oldu, zaman her şeyin ilacı.
Depresyon konusunda uzman doktorumuz epica'yı da buraya çağıralım yardımcı olur :)
#3 - Mayıs 04 2012, 21:53:47
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Ertuudan bahsediyorsun yine değil mi?
Barıştınız mı geri, konu açılalı 4 gün olmuş, bi şey söyle ona göre yorum yapacağım.
#4 - Mayıs 05 2012, 20:18:57
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Yok barışmadık. Ben barışmadım bitti gitti daha dönmem. asjkgfghasfghasd :( :/
#5 - Mayıs 06 2012, 17:06:43

Unutursun. Baska birine asik olursun. Öyle olmuyor mu bu isler.
#6 - Mayıs 07 2012, 02:07:59
"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."

Aşklarım Hollandalı buldum lan. P*ç çoğ yakışıklı. Trust me dedi bana. asdfasghfasdh Aha bu da kendileri

Enişteniz olur genşler.
#7 - Mayıs 08 2012, 19:50:03
« Son Düzenleme: Mayıs 08 2012, 19:51:06 Gönderen: Âbgîne. »

Sen o kadar ailene bahsetmişsin ondan o da yarı yolda bırakmış.
Dönülmez ona.
Dönülürse kim bilir nerede bırakır bir daha kine.
#8 - Mayıs 19 2012, 17:33:49
Binlerce kez baktım aynaya. Her seferinde farklıydı gördüğüm bakışlar. Sanki her geçen gün biraz daha yorgun, yıpranmış.

Bende bittiyse bitmiştir bir daha dönmem ayrıldığım kişiye. Öyle de prensiplerim var. (:
#9 - Haziran 13 2012, 21:29:44

Oğlum ben niye bu kadar özlüyorum lan!? Şizofren değilim korkmayın sadece biri var, kim olduğunu bilmiyorum ve ben onu çok özlüyorum be! Kimsin lan sen? Ve ben onu bekliyorum. Daha gelmeden onu özlemem nasıl mümkün olabilir ki? İnsan tanımadığı birini nasıl özleyebilir a.m.k? Ben çok yazıyorum, bu gidişle ya yazar olurum ya da şizofren. Hadi bakalım.
#10 - Haziran 29 2012, 16:10:04

Özlediğin şey o vakit 'ilgi'.
Oluyor arada :)
#11 - Temmuz 10 2012, 13:10:01
Binlerce kez baktım aynaya. Her seferinde farklıydı gördüğüm bakışlar. Sanki her geçen gün biraz daha yorgun, yıpranmış.

Özlediğin şey o vakit 'ilgi'.
Oluyor arada :)

Ben hep özlüyom ama arada değil :(
#12 - Temmuz 10 2012, 15:06:03

Sovmeli kufurlu konuyu bulamadim buraya yazayim dedim. nobet tutmaktan gina geldi. bacaklarim agriyo deli gibi :(
#13 - Temmuz 11 2012, 01:42:09
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Kuvvetle ihtimal zamanla sorunun çözülecektir.
#14 - Temmuz 11 2012, 17:00:21

Sovmeli kufurlu konuyu bulamadim buraya yazayim dedim. nobet tutmaktan gina geldi. bacaklarim agriyo deli gibi :(

Bi de sizin nöbet derdiniz var kıyamam lan :( Konularıma kimse ileti yazmadığı için genelde en sonlarda oluyor. asdhjsahgjkg

Kuvvetle ihtimal zamanla sorunun çözülecektir.

Oğlum ben Hollandalı birine aşık oldum lan sanırım çok beğeniyorum çocuğu. Şu üniversite bitsin ondan sonra ver elini Amsterdam asdnjhsgjshjsd
#15 - Temmuz 11 2012, 17:23:56

Bi de sizin nöbet derdiniz var kıyamam lan :( Konularıma kimse ileti yazmadığı için genelde en sonlarda oluyor. asdhjsahgjkg

Ben de kıyamıyorum kendime yavrucağım, 40 saat ayakta durup 8 saat uyuyorum çok sinir bozucu ya : /
Ne zaman gideceksin amsterdama sen bakalım : p
#16 - Temmuz 14 2012, 10:34:29

J.D. Salinger

Her gördüğüne aşık oluyorsan sevgiden bahsedemezsin. Bunlar ergen zamanlardır ve geçecektir.
#17 - Temmuz 14 2012, 15:04:23

Şimdi kaldırıp "ne ergenliği k*duğum?" derim demeye lakin beni tanımadığın için benim ergenliği bir hayli zaman önce tamamladığımı bilmediğinden demiyorum(!). İletilerimi takip etsen diğer iletilerimde "daha önce kimseye aşık olmadığımı" bilirdin. Ben Ertuğrul'a aşık filan kesinlikle değildim. Alex'e gelirsek orda öylesine dedim aşık oldum diye kimseye aşık olduğum filan yok. Ayrıca bi dakka lan diyelim ki oldum sanane? İşte böylesi durumların taa a*ına koymak istiyorum anlatabiliyor muyum? Abi sizin gibiler sadece oksijen tüketmeye gelmişsiniz dünyaya a.m.k Lan bi s.ktir git! Ergenlikmiş ergenliğinin a.ına koyim lan kusura bakma ama öyle şeyler yaşattı ki hayat ergen olmaya vaktim kalmadı. Sen karşına gelen her insana ergen muamelesi yapma. Bazıları senin rüyalarına girse g.tünü bile uçuklatacak şeyler yaşamış oluyor tamam mı Karşim? Kusura bakma ama o kadar boş insansınki çevrendeki 17-18'li yaşlardaki insanlarda ergenlik yapacak kadar boş insanlar. Anlatabildim mi? -Geçti mi filtreden?*-

*Cem Yılmaz deyimiyle
#18 - Temmuz 19 2012, 19:39:00
« Son Düzenleme: Temmuz 20 2012, 18:15:46 Gönderen: Âbgîne. »

Tipik ergenligin vermis oldugu rehavetle yazilmis seyler. Adres istemeyi unuttun bu arada. Ustelik bayanlarin yapamayacagi seylerden bahsetmesi cok komik oluyor.
#19 - Temmuz 19 2012, 20:16:34

Sen boş adamsın lan asdfghkghs Ben senin gibilere laf anlatmaya çalışmıyorum Karşim. Git kendini geliştir de gel karşıma. Şimdi s.ktir git bu konudan.
#20 - Temmuz 20 2012, 18:20:21

Çok gelişmiş bünyenden çıkan gayet olgun cümleleride görüyoruz doğrusu. Ama muhim olan senin zamanla hayat yolunda mesafe katetmen keza bu cilgın evrelerinde bir sonu gelecektir.
#21 - Temmuz 20 2012, 20:37:56

Şu askerlik de bi bitmedi baba. Kaç aydır emir altındayız valla bu sıcakta da nöbet, komutan falan hiç çekilmiyor. (Oh be döktüm içimi, içimde kalmıştı aylardır.)

Sen boş adamsın lan asdfghkghs Ben senin gibilere laf anlatmaya çalışmıyorum Karşim. Git kendini geliştir de gel karşıma. Şimdi s.ktir git bu konudan.

Bu nedir ya?  :D
Selçuk halen bu tarz insanlarla uğraşıyorsun, şimdi bana da yazar bu kişi. En iyisi kendimi geliştireyim de geleyim.
#22 - Temmuz 23 2012, 00:27:54

... Kusura bakma ama o kadar boş insansınki çevrendeki 17-18'li yaşlardaki insanlarda ergenlik yapacak kadar boş insanlar. Anlatabildim mi? -Geçti mi filtreden?*-

*Cem Yılmaz deyimiyle

Buraya Hz. Mevlana'dan bişey ekliyoruz: "Ne kadar bilirsen bil anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır" tam da bu yüzden bu defa yormayacağım kendimi. Ben sizi çözdüm: Eminim hiç bir amacı olmayan adamlarsınız(!) Ne kadar adam denirse tabii. Bulmuşsunuz birbirinizi aferin bu yoldan devam. Bu cümleleri de anlamayacaksınız eminim ama dediğim gibi laf anlatmaya çalışmayacağım. Son bişey: Ergen diye bana diyorsun ama asıl senin yaptığın tam bir ergen davranışı, konuya dalıp yok sevgiden bahsetme yok şöyle yok böyle. Ya siz 11-12 yaşında filansınız da kafa mı buluyorsunuz ablası? Neyse zaten zeka yaşınız ona isabet ediyor. Her neyse fikrine(!) saygı duyarım lakin her önüme gelen insana da aşık olmadığımı bilesin.
#23 - Temmuz 23 2012, 14:04:49
« Son Düzenleme: Temmuz 23 2012, 14:18:59 Gönderen: Âbgîne. »

Şu askerlik de bi bitmedi baba. Kaç aydır emir altındayız valla bu sıcakta da nöbet, komutan falan hiç çekilmiyor. (Oh be döktüm içimi, içimde kalmıştı aylardır.)

Bu nedir ya?  :D
Selçuk halen bu tarz insanlarla uğraşıyorsun, şimdi bana da yazar bu kişi. En iyisi kendimi geliştireyim de geleyim.

Kendimi geliştirmek için Salih. Malum biz boş adamız hatta ona göre zeka yaşımız hayli düşük. Kaldı ki kız haliyle yapamayacağı argo tabirlerden bir destan sunuyor önümüze ama unutmadan fikrime de saygı duyuyormuş. Burada hayat dersi vermiyoruz elbete sevgili Abgine ama bir konu açtığında bir şey paylaştığında seni desteklercesine bir yorum gelmesini her zaman beklememelisin. Üzgünüm argo tabirler kullanmıyorum malum filtrelerimden geçmiyor.
#24 - Temmuz 23 2012, 20:28:02

İçimi döküyordum ki tam baktım konu çığrından çıkmış . :D
Sonra da zaten dedim ki kendi kendime gecenin bir körü ''Salih askerde mi yahu,ne ara gitti acaba?'' Oturdum ona bir dertlendim.
Baktım Salih diyor ki ''Selçuk'' Yine oturdum ve ''Benim bildiğim Selçuk mu acaba?'' diye düşüdüm.Eğer bu sorunun cevabı evet ise yine kendi kendime kimseye bulaşmadan ''Ulen herkesin nicki değişmiş ben tanıyamıyorum'' deyip ona dertlendim.Dert dökmeye girip daha çok dertlendim.İsyan ediyorum şu an!
#25 - Temmuz 24 2012, 02:47:11

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

Kendimi geliştirmek için Salih. Malum biz boş adamız hatta ona göre zeka yaşımız hayli düşük. Kaldı ki kız haliyle yapamayacağı argo tabirlerden bir destan sunuyor önümüze ama unutmadan fikrime de saygı duyuyormuş. Burada hayat dersi vermiyoruz elbete sevgili Abgine ama bir konu açtığında bir şey paylaştığında seni desteklercesine bir yorum gelmesini her zaman beklememelisin. Üzgünüm argo tabirler kullanmıyorum malum filtrelerimden geçmiyor.

Sen o kadar ağır bi tabir kullanarak "sevgiden bahsedemezsin ergensin" dersen bende tabii söverim. Olumsuz eleştirinin de bi üslubu vardır. İnsanların hayat tarzına saygı duymaya bir türlü öğrenemedi bu toplum. Ha yani sen onu yazdın da eline ne geçti mutlu mu oldun? Laflarımın sonuna kadar arkasındayım. Ve bana en sevmediğim hitaplardan biri olan "Ergen"i diyen birine kendimi zorlayarak saygı duymaya çalışacağım fazla uzatma. Konumu da mahvettin.
#26 - Temmuz 25 2012, 12:43:11

Maksadim fikirlerimi empoze etmek degil sen tarafindan saygi duyulmak hic degil. Ergen olmasan liseliler gibi kufure basvurup cumle kurmazdin. Once terbiye sinirini ogren ondan sonra insanlarin hayat tarzlarindan bahset. Kaldi ki senin iliskilerinden bahsetmedim.
#27 - Temmuz 25 2012, 21:50:53

Maksadim fikirlerimi empoze etmek degil sen tarafindan saygi duyulmak hic degil. Ergen olmasan liseliler gibi kufure basvurup cumle kurmazdin. Once terbiye sinirini ogren ondan sonra insanlarin hayat tarzlarindan bahset. Kaldi ki senin iliskilerinden bahsetmedim.

Mantık çok saçma şimdi. "Küfreden herkes ergendir." Türkiye'nin % 70'lik kısmı ergen o zaman. Tabii tabii haklısın.
#28 - Temmuz 26 2012, 18:48:59

Orada ki gibiyi gormezden gelmen mantık hatasi aslinda.
#29 - Temmuz 26 2012, 20:25:22

Gibiyi ciddiye alınca da cümlenin anlamında pek bişey değişeceğini düşünmüyorum. He a.m.k he herkes terbiyesiz sen çok terbiyelisin IQ kaç 160 filan mı? Sen birazdan onu da iddaa edersin çünkü.
#30 - Temmuz 27 2012, 16:33:15

Düşünseydin zaten öyle bir cevap vermezdin kanımca. Olacak ama olacak.
#31 - Temmuz 27 2012, 21:25:37

hani böyle üzüm salkımını tabağa koyarsın da çeşmenin altında yıkarken salkımından kopan üzüm taneleri lavaboya dökülür ya. işte o çok koyuyor
#32 - Temmuz 28 2012, 23:13:50

Tartışmasanıza. Aranızda kuşak farkı var resmen. Ve çatışmasını bizzat izliyorum. Çok ilginç.
#33 - Temmuz 29 2012, 14:41:07

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.