Alternatifim Cafe

Orlando Bloom & Miranda Kerr: Evlendiler!

Discussion started on Magazin

Miranda Kerr (27) ve İngiliz aktör Orlando Bloom (33) şu an balayındalar ve Kerr anlaşmalı markası David Jones'un Avustralya'daki mağazasında gerçekleşecek şovunu balayı nedeniyle iptal ettiğini açıkladı. David Jones'un bu duruma anlayış göstermesi nedeniyle bu kuruma minnettar olduğunu da ekledi.

Çift, 2007 yılında çıkmaya başlamıştı. ilk önce iyi birer arkadaş olan çiftin ilişkileri zamanla duygusal bir hal almasıyla çıkmaya başlamışlardı. Hatta Kerr'in o sırada başka bir ilişkisi olduğu da biliniyor. Kerr, Hello! dergisine verdiği demeçte Orlando'nun kendisinden telefon numarasını istediğini Kerr numarayı vermeyince numarayı Kerr'in ajansından aldığını açıkladı.

Miranda Kerr & Orlando Bloom, Los Angeles, Mart 2008

Bloom ve Kerr basının karşısına ilk kez 2008 Nisan ayında çıktılar. Aynı hafta aktör Kerr'in ailesiyle de tanışmış.
Geçen sene çift şükran gününü Fas'ta kutlarken, Orlando, evlenip evlenmiyeceklerini soran basın mensuplarına, sadece iyi vakit geçirdiklerini söylemişti. Bloom ve Kerr basının karşısına ilk kez 2008 Nisan ayında çıktılar. Aynı hafta aktör Kerr'in ailesiyle de tanışmış.

#1 - Temmuz 24 2010, 11:37:30
« Son Düzenleme: Temmuz 24 2010, 11:38:08 Gönderen: Bees »
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Zeitgeist

LOTR zamanında amma aşıktım buna. Sarı saçlı elfim benim, hey gidi. (6) Damat olmuş gidiyorsun. askdşlakfasd
#2 - Temmuz 24 2010, 11:41:06

sen de gittin orLando.. vah ki ne vah :D
#3 - Temmuz 24 2010, 13:02:19
'

Ne de güzel yakışıyorlar. (:
#4 - Temmuz 24 2010, 20:16:56
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Ohh  bunların ne güzel çocuğu olur ya ! :Ç
#5 - Şubat 23 2012, 02:33:12
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.