Alternatifim Cafe

''31 Mart Erkekler günü olsun''

Discussion started on Bay

31 Mart, 'Dünya Erkekler Günü' olsun kampanyasına büyük destek...

31 Mart'ı 'Dünya Erkekler Günü' ilan eden Mehmet Ali Erbil'e Türk erkeklerinden destek yağıyor. Binlerce erkek özel günlerini kutlamak için facebook'ta grup kurdu.

Esprileri ile magazin dünyasının en renkli simalarından biri olan Mehmet Ali Erbil'in geçen yıl laf arasında söylediği bir söz gerçeğe dönüşüyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne nazire olarak 31 Mart tarihini Dünya Erkekler Günü olarak kutlanmasını isteyen Erbil'e erkeklerden destek yağdı. Ünlü şovmenin bu sözlerini destekleyen erkekler facebook'ta kurulan gruplarla örgütlendi. Blog yazan erkekler de son dönemin gözdesi olan kişisel günlüklerinde bu kampanyaya destek verdi.

Erbil ise konuyla ilgili olarak, 'Geçen yıl söylediğimi bu yıl da tekrarlıyorum. 31 Mart Dünya Erkekler Günü olsun. Nasıl kadınların günü var. Benim gibi mağdur erkeklerin de günü olsun' dedi.
#1 - Mart 31 2010, 22:26:24
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Ayın daha seksi günleri varken bu fantezi niye, 31 ?
#2 - Mart 31 2010, 22:28:04
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

"Acaba ? Acaba yapıldı mı aga ? Kesin yapılmıştır yahu. Kesin hemde. Yapan vardır elbet. Olmazsa olmaz çünki." içsesiyle girdiğim konuda hislerime karşı güven tazelemiş oldum, teşekkürler.
#3 - Nisan 01 2010, 00:44:15
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

salak bu insanlar yahu  :öff bizim neyimiz eksik hesabıyla hareket edip yarışıyorlar hatun kısmıyla.Allah akıl fikir versin ne diyim  :)
#4 - Nisan 01 2010, 00:59:31
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

Zeitgeist

hem 31 hem mart. askdasd
#5 - Nisan 01 2010, 01:00:00

Çok manidar falan ama, o günün anısına toplu halde bi eyleme kalkışmamızı istemezler umarım. Heleki bi meydanda düşünemiyorum. Zira:

- orayı yıkarlar. yıkarlar değil, yıkarlar. - cmylmz-
#6 - Nisan 01 2010, 01:52:45
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.