Alternatifim Cafe

"Bridge, Terry ile oynayacaktır.."

Discussion started on Dünya Futbolu

Manchester City Teknik Direktörü Roberto Mancini, takımın sol beki Wayne Bridge'in, Chelsea'den John Terry ile aralarında sorun olmasına rağmen İngiltere milli takımında oynamaya hazır olduğunu söyledi.

İtalyan teknik direktör Mancini, basına yaptığı açıklamada, ''Bridge, bana hiçbir zaman milli takımda oynamak istemediğini söylemedi. Milli takım önemlidir. Bridge ile bu meseleyi hiç konuşmadım, ama kadroya çağrılırsa oynayacaktır'' dedi.

Bridge, Chelsea'nin sol beki Ashley Cole'un sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmasının ve Dünya Kupası'nda da İngiltere Milli Takımı forması giyememe ihtimalinin ortaya çıkmasının ardından savunmanın solu için en önemli isim haline gelmişti.

Evli ve ikiz çocuk babası olan Terry'nin milli takımdaki kaptanlığı, eski takım arkadaşı Wayne Bridge'in kız arkadaşı Vanessa Peroncel'le ilişkisi olduğu iddialarının basına yansımasından sonra geri alınmıştı.

İngiliz basınında, Bridge'in bu ilişki nedeniyle Terry ile milli takımda yanyana oynamak istemediğine yönelik haberler çıkmıştı.

Basına göre, İngiltere Milli Takımı Teknik Direktörü Fabio Capello, 3 Mart'ta Mısır ile yapılacak hazırlık maçı kadrosuna çağıracağı Bridge'e, bu çağrısını reddetmesi halinde kendisini Dünya Kupası kadrosuna almayacağı uyarısında bulundu.
#1 - Şubat 12 2010, 20:40:12
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.