Alternatifim Cafe

Massa'dan uyuşturucu itirafı!

Discussion started on Motor Sporları

Formula 1 takımlarından Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa, uyuşturucu itirafında bulundu.

Bir süre önce geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle pistlerden uzak kalan Felipe Massa, Brezilya'da ulusal yayın yapan Jovem Pan radyosuna verdiği demeçte, "F1'e girmeseydim uyuşturucu tüneline girecektim" dedi.

İnsanın hayatını yönlendirmesinde arkadaşların payının önemine değinen ünlü pilot, "Arkadaşlar çok önemli. Ama hayatına bir şeyler kazandırmak çok daha önemli. Bu benim için spordu. Uyuşturucu kullanan bir çok arkadaşım vardı. Ben de bu furyaya kapılabilirdim. F1'e girmeseydim, uyuşturucu tüneline girecektim. Ama yapmadım. Çünkü bu spor benim için çok önemliydi. Hiç bir zaman hiçbir şekilde uyuşturucu kullanmadım" diye konuştu.

ARTIK SADECE PİLOT DEĞİL AYNI ZAMANDA BABAYIM
Temmuz ayında F1 Macaristan Grand Prix'i sıralama turlarında geçirdiği kazanın ardından tedavi altına alınan Massa, sağlık durumunun düzeldiğini belirterek, "Yüzde yüz hazırım. Ciddi bir operasyon geçirdim. Gözümü kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldım. Ama her şey yolunda gitti. Valencia'da yarışmaya hazırdım ama eşim bunu yapmamamı istedi" ifadelerini kullandı.

Geçen süreçte aynı zamanda baba olan Massa, "Babalık herşeyi değiştiriyor. Artık sadece kendi hayatını koruyan bir pilot değil aynı zamanda oğlunun hayatını da gözeten bir babayım" diye konuştu.

Massa, önümüzdeki sezon Ferrari'ye katılacak ünlü İspanyol pilot Alonso için ise, "Alonso başarılı bir pilot. Ancak Ferrari'de yeralan her pilot başarılı olmalı. En iyisi seçilir" dedi.

#1 - Kasım 13 2009, 21:01:26
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.