Alternatifim Cafe

"Benim için artık Eda Taşpınar diye biri yok"

Discussion started on Magazin

Gönlünü sörfçü Bora Kozanoğlu’na kaptıran Eda Taşpınar’ın bir ay önce ayrıldığı sevgilisi Nurettin Hasman, “Ben altı senedir onu kendi ayarımda, iffetli bir kadın diye taşıdım, değilmiş” dedi.

BU MUTLULUK MAZİ OLDU (FOTO - GALERİ)     

İKONCAN” olarak tanınan ve işadamı Nurettin Hasman ile yedi yıldır süren ilişkisini bir ay önce noktalayan Eda Taşpınar, gönlünü sörf hocası Bora Kozanoğlu’na kaptırdı. İddiaya göre Taşpınar, sörf dersleri aldığı Kozanoğlu ile ilişki yaşamaya başladı ancak Hasman’la ilişkisini bitirmedi. Ayrılmak istediğini Hasman’a nasıl söyleyeceğini bilemeyen Taşpınar, tanınmış bir halkla ilişkilerci arkadaşı sayesinde gazetelerde ayrıldıkları yönünde haberler çıkardı. Ayrıldıklarını gazetelerden öğrenen ünlü işadamı da ‘aldatılan erkek’ durumuna düşmemek için sesini çıkaramadı. Ancak önceki gün Çeşme’de Kozanoğlu ile Taşpınar’ın
samimi fotoğrafları çekilince gazeteciler Hasman’ı aradı. Konuyla ilgili konuşmak istemeyen Hasman, “Hayırlı olsun. Ben altı senedir onu kendi ayarımda, iffetli bir kadın diye taşıdım. Değilmiş. Beni hiçbir yerde onunla yan yana yazmayın lütfen” demekle yetindi.                   

#1 - Ağustos 25 2009, 11:45:09
« Son Düzenleme: Ağustos 26 2009, 22:06:42 Gönderen: Mercey »
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Nurettin Hasman'dan eski sevgilisine sitem: "Ona yazıklar olsun"

GAZETE HABERTÜRK-HT MAGAZİN-ÜNAL DEMİRKAYA'NIN HABERİ
Dün, yazdığım ‘Taşpınar’dan aldatmaca’ başlıklı haber üzerine Nurettin Hasman beni aradı ve “Senden özür diliyorum (Daha önce beni arayarak ‘Eda, Bora Kozanoğlu ile arkadaş. Sevgili olsa benim haberim olur’ diyerek bana sitem etmişti).

Haklıymışsın. Bu haberi nereden duydun bilmiyorum ama hepsi doğru.
Eda, bana Bora’yla ilişkisinin benden ayrıldıktan sonra başladığını söylemişti. Ama yalan söylediğini ben de anladım. Sahiden çok yalancıymış.
Ona yazıklar olsun! Benim için Eda Taşpınar diye biri artık yok! Bundan sonra lütfen, bizim yan yana resimlerimizi bile kullanmayın. Ben de bundan sonra onun girdiği mekânlara adım atmayacağım” dedi. Ben Nurettin Hasman’ın bu sözleri kızgınlıktan ziyade, üzgün olduğunu için ifade ettiğini biliyorum.

Eda’ya çok emek harcadı. Yiğidi öldür hakkını yeme! Eda Taşpınar Hasman’la aşk yaşamasaydı, onu kimse tanımayacaktı. Tabii Eda’nın ailesi de İstanbul cemiyetinin tanınmışlarından. Yine de Nurettin Hasman ile aşk yaşayana kadar onu tanımıyorduk. Bu arada Taşpınar ve sevgilisi Bora Kozanoğlu,
dünkü haberimden sonra evleneceklerini söylüyorlarmış.

#2 - Ağustos 26 2009, 01:17:11

Allah bilir bir daha da Eda'ya gitmez. O.o
#3 - Ağustos 26 2009, 02:05:24
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bitmiş bir ilişkini ardından ne kadar kötüde olsa alen açık laf söylenmesine gıcık oluyorum
6senedir yanında taşıdın madem nikahı basıp kaçırmasıydın elinden :ehem
#4 - Ağustos 26 2009, 22:05:48
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

6 senede bıkmışsın hatundan. (6)
#5 - Ağustos 27 2009, 18:42:56
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

O kim lan ?
Benim için de eda taşpınar diye birisi yok sanırım :/
#6 - Mart 23 2012, 22:50:34
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.