Alternatifim Cafe

Günün Fotoğrafı

Discussion started on Magazin

02.05.2009 Cumartesi

Günün magazin fotoğraflarını buraya ekleyebilirsiniz.
#1 - Mayıs 02 2009, 17:59:33
« Son Düzenleme: Eylül 30 2012, 13:06:17 Gönderen: Site Sahibi »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

David-Victoria Beckham çifti, 10’uncu evlilik yıldönümlerini çocuklarıyla beraber Şeysel Adaları’nda kutluyor.

34 yaşındaki David Beckham ve 35 yaşındaki eşi Victoria, seksi mayolarıyla plajda boy gösterdikçe de herkesin ilgi odağı oluyor.

#2 - Temmuz 10 2009, 01:16:14
« Son Düzenleme: Temmuz 10 2009, 01:17:40 Gönderen: Heart of the Ocean »
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Şov dünyasının ünlüleri hafta sonu Çeşme ve Alaçatı'ya akın etti. Saba Tümer'in giydiği dekolte elbise ise yaz başından bu yana aldığı kiloları ortaya çıkardı
#3 - Temmuz 14 2009, 19:25:41
- ben turta olacağım..."

KAİNAT GÜZELİNE ARABA ÇARPTI!.. ARNAVUT GÜZEL ALMEDA ABAZİ’NİN YARALANDIĞI ANLAR

Safranbolu’ da çekimleri devam eden “Konak” isimli gençlik gerilim tarzı sinema filmi son dönem Türk sinemasına, çekilen başarılı sahneleriyle damgasını vurmaya hazırlanıyor. 
#4 - Temmuz 22 2009, 02:52:15
« Son Düzenleme: Temmuz 22 2009, 02:52:59 Gönderen: Heart of the Ocean »
- ben turta olacağım..."

Doğuma üç kala Çağla aynı Çağla

6 aylık Çağla Şıkel, karnı şişmesine rağmen yine bikini giymeyi tercih etti.

Altı aylık hamile olan Çağla Şıkel, Princess Otel'in plajında güneşlenirken objektiflere yakalandı. Şıkel, iyice çıkan karnına rağmen giydiği seksi bikinisiyle dikkat çekti. Eşi Emre Altuğ'un İstanbul'da film çekiminde olduğunu söyleyen güzel manken, bir kadın arkadaşıyla akşam saatlerine kadar sohbet etti. Duş aldıktan sonra görüntülenen manken, hamileliğinin çekiciliğinden bir şey götürmediğini ispatladı.
#5 - Ağustos 18 2009, 01:12:34
- ben turta olacağım..."

Resmi gözükmeyen iletiler kaldırıldı, eklemek isterse buradan devam edebiliriz yaklaşık 3 senelik aradan sonraki magazin resmi benden gelsin :)
30.09.2012
Danimarka’da bir dergi, Cambridge Düşesi Middleton’un “üstsüz” fotoğraflarından sonra “altsız” fotoğraflarını da yayımladı. "Se og Hø" isimli derginin yayımladığı fotoğraflarda Kate  Middleton, bikini altını değiştirirken görülüyor.

1
#6 - Eylül 30 2012, 13:29:17
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.