Alternatifim Cafe

''Bana acilen ağdacı bulun''

Discussion started on Magazin

Aysun Kayacı öyle bir şey istemişki, NTV ekibinin ağzı açık kalmış... Bakın bu istek NTV ekibine ne aratmış? 

-Aysun Kayacı'nın devirdiği çamları bilirsiniz... Ama bu kez hikaye çok başka... Ankara'da medya alemi bu geyikle çalkalanıyor... Malum ünlüler kaprisli olur... Olmadık isteklerde bulunur... Aysun Kayacı da öyle bir istekte bulunuyor ki... Böylesi galiba bir ilk...

Duyduğumuza göre -ki haber gerçek- Aysun Kayacı şu son Hillary Clinton'un konuk olduğu canlı yayına giderken öyle acayip bir istekte bulunmuş ki NTV ekibinin ağzı açık kalmış...

Bunu anlatmadan önce sizlere uçak krizini anlatalım... Hillary Clinton'un konuk olacağı bölümün yayını için Aysun Kayacı, İstanbul'dan Ankara'ya gidecek. Bunun için NTV ekibi uçakta yer ayırtıyor.

Sürekli business clas ile Ankara'daki çekime giden Aysun'a bu kez business clas'da yer bulunamıyor. Bu nedenle de ekonomik bölümden bilet alınıyor.

Bunu öğrenen Aysun Kayacı ortalığı velveleye veriyor;
-"Ben ekonomik bölümde uçmam da uçmam..." diyor...
Ardından da...
- ''Çekimlere gelmiyorum o zaman, programa çıkmam'' diye rest çekiyor.

Ekip çaresiz, allem ediyor kallem ediyor Aysun'a business clas'dan bir bilet buluyor. Neyse bu kriz böyle aşılıyor... Aysun Ankara yoluna çıkıyor.

AYSUN'UN ŞAŞKINA ÇEVİREN İSTEĞİ

Ekip tam rahatlamışken Aysun Kayacı'dan bir telefon daha geliyor. Bu kez isteği ekiptekileri şaşkına çeviriyor. Aysun diyor ki;

''Bana acil olarak bir ağdacı bulun!''

Bu isteği duyan NTV ekibi şaşkın... Ne yapsınlar... Çaresiz Ankara'da harıl harıl ağdacı aramaya başlıyorlar... Buluyorlar da...

Aysun Kayacı, programa ucu ucuna yetiştiği için o akşam ağdacıya gidemiyor. Ama pazar sabahı erkenden kalkıp ünlü bir alışveriş merkezinin içinde yer alan kuaföre gidiyor ve ağdasını yaptırıyor.
O tüylerinden kurtuluyor, NTV ekibi de onun bu acayip isteğinden...

#1 - Mart 10 2009, 12:28:08

inanmıyorum ya şaka gibi (6) (6)

kıllı şey :sizo
#2 - Mart 10 2009, 20:23:21
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Ağda partisi yapalım mı? Aysun, Şuri, ben.. Hatırladınmı kızz? (6)
#3 - Mart 10 2009, 20:31:00
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Business class mezvusu geçince direk Cem yılmaz geliyor aklıma, herneyse.
Ah Aysun'cuğum vah Aysun'cuğum iki kelam ediyorsun oda fos çıkıyor, yazık ama.
#4 - Mart 10 2009, 21:31:52
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Güzel ama Salak :=)
#5 - Mart 10 2009, 21:37:57
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Business class mezvusu geçince direk Cem yılmaz geliyor aklıma,

evét ya :4 benimde nedense cmylmz geliyo :D

Güzel ama Salak :=)

Sarısın işté :D :D :D
#6 - Mart 11 2009, 14:16:56
« Son Düzenleme: Mart 11 2009, 14:17:48 Gönderen: Sourberry »

Oha lan, *** gibi parası var. Niye lazerli epilasyon falan yaptırmıyor ki?
#7 - Mart 23 2012, 22:58:02
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.