Alternatifim Cafe

"Milyonlar beni yalayacak diye sabırsızlanıyorum"

Discussion started on Magazin

Oscar'lı dört oyuncu, anavatanları Avustralya'da posta idaresinin adlarına çıkaracağı pullarla ölümsüzleşecek. Bu oyunculardan Cate Blanchett, olayı espri konusu yaptı: “Milyonlarca Avustralyalı tarafından yalanacağım ve bunun için sabırsızlanıyorum.”

Nicole Kidman, Cate Blanchett, Russell Crowe ve Geoffrey Rush'ın yüzleri posta idaresinin, kendilerini ‘ülkenin efsanesi' olarak seçmesi ve resimlerinden özel pullar çıkarılması nedeniyle ülkeleri Avustralya'yı her gün bir baştan bir başa dolaşacaklar. Her oyuncu için bir tane normal hayatta, bir tane de rol karakterleriyle resmedilmiş iki farklı pul çıkarılacak. Tanesi 55 Avustralya cent'ine satılacak olan özel pulların 24 ayar birer kopyası da sanatçılara verilecek. Avustralya'nın ulusal gününde düzenlenen özel bir törene katılan Cate Blanchett, Russell Crowe ve Geoffrey Rush'ın mutlulukları konuşmalarına yansıdı.

CATE BLANCHETT

İsminin pulun üzerinde olmasından dolayı çok mutlu ve mahçup olduğunu söyleyen Cate Blanchett, sözlerine şöyle devam etti; “Milyonlarca Avustralyalı tarafından yalanacağım ve bunun için sabırsızlanıyorum.”

GEOFFREY RUSH

Shine'ın yıldızı Geoffrey Rush da çocukluğunun geçtiği 50'li ve 60'lı yıllarda sadece kraliçenin resminin pulların üzerinde yer aldığını hatırlatarak, “Güvenlikle ilgili evrakların üzerinde olmak çok şık” dedi.

NICOLE KIDMAN

Düzenlenen törene katılmasa da 2002 yılında Hours'daki rolüyle Oscar alan Nicole Kidman da mutluğunu basınla paylaştı.

Avustralya'da sivillere verilen en büyük ödüle 2006 yılında layık görülen Kidman, çok gururlandığı belirterek şunları söyledi, “Bir gün çocuklarım yazdıkları mektubun üzerine bir pul yapıştıracak ve bu benim annem diyecek. Bunu bilmek heyecan verici.” Avustralya Posta İdaresi 1997'den beri, ‘Avustralya'nın Efsanesi'ni seçiyor ve adına pul çıkartıyor. Seçilen ilk kişi, kriket oyuncusu Don Bradman olmuştu.
#1 - Şubat 06 2009, 19:01:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

başlığa bakınca :hönk duraksadım bi an (6)
#2 - Şubat 06 2009, 19:05:23
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

SnoWays

:kop başlığa gel
#3 - Şubat 06 2009, 19:14:57

Rasıl Kırov'un pulu güzelmiş :b
#4 - Şubat 07 2009, 16:02:25

Haber nasıl cazip kılınır kanıtıdır efenim.
#6 - Şubat 07 2009, 16:12:20
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Başlık neler düşündürmüştü. Hayallerim yıkıldı lan.
#7 - Mart 11 2012, 20:48:07
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.