Alternatifim Cafe

Gossip Girl

Discussion started on Tv ve Diziler

Şu an 2'inci sezonun son bölümünü izledim.Gayet güzel gidiyor dizi.Bu tarz dizileri netten indirmek daha olanaklı tabi.Olanağı bulamayanlar için devletin bir ödenek açması dileğimle.
#26 - Mart 20 2009, 23:01:28

Hangi siteden izliyorsunuz sorması ayıp? Google'dan hangisine baktıysam ya hata verdi ya da video yok dedi.

Gerek kalmadı artık. Elem geldi sıkıntı bitti. (6)
#27 - Mart 21 2009, 23:17:44
« Son Düzenleme: Mart 21 2009, 23:37:34 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Son bölüm tekerrür hesabı.Dizi sanki döngü içersine girdi.
#28 - Mart 25 2009, 21:13:31

Güzel bölümdü olaylar gitgide sarpa sarıyor.
#29 - Nisan 30 2009, 22:27:59

Ve bunda da sezon sonu.İzleyecek ne kaldıysa.
#30 - Mayıs 20 2009, 21:41:28

Zeitgeist

Chace Crawford ve Ed Westwick'e gay diyorlar. -__-
#31 - Mayıs 25 2009, 21:44:54

Ed Westwick- Jessica Szohr,Chace Crawford -Taylor Momsen çift bulunmaktadırlar. Ama taabi gay olduklarını belli etmemek için de bu tür işler olabilir mi dersek,diyebiliriz.
#32 - Mayıs 25 2009, 22:48:52

Zeitgeist

Dedikodu çıkmış bir kere. :w
#33 - Mayıs 25 2009, 22:53:34

Dedikodu çıkmış bir kere. :w
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyoruz yani hohoho :m
#34 - Mayıs 25 2009, 23:03:57

Anti-tiKKy

Göz alıcı kıyafetler, görkemli davetler, can yakan entrikalar, kırılan kalpler ve sağlam dostlukların dizisi Gossip Girl geri dönüyor.

Yukarı doğu yakası yine dedikoduyla kaynıyor. Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile ekrana geri dönüyor. 2. sezon bölümleri Salı 20.00’de CNBC-e’de başlıyor.

Dünyanın en hareketli kentinde sürdürdükleri ışıltılı yaşamlarla kısa zamanda TV izleyicisini ekrana bağlayan moda ve gençlik dizisi Gossip Girl, bir kez daha gündeme oturmaya hazırlanıyor. Serena ve Dan arasında erimeyi bekleyen buzlar, Blair ve Chuck’ın yüzleşmek zorunda olduğu engeller ve Jenny’nin yeniden kazanması gereken özgüveni bu sezona damgasını vuracak gibi görünüyor.

Gençlerin oylarıyla verilen Teen Choice Ödülleri’ne altı kategoride birden damgasını vurup sene boyunca gündemden düşmeyen Gossip Girl, bu sene de gençlerin vazgeçilmez dizisi olacak. Rolling Stone ve Vanity Fair gibi dergilere kapak olan dizi oyuncularıysa gündemi belirlemeyi sürdürecek.

2. Sezon ilk bölüm
MUHTEŞEM YAZ

Dizinin ikinci sezonunun açılış bölümünde Nate ve Serena birlikte olduklarını söyleyerek herkesi kandırır. Bu yolla Nate’in evli bir kadınla olan ilişkisini saklayıp, Serena’nın da Dan’le olan ayrılığının matemini gizlice tutmasını sağlar.

Blair tatilden okuluna yakışıklı bir delikanlı ile döner. Bu durum Chuck’ın kıskançlık krizleri geçirmesine ve helikopter pistinde Blair’i terk etme kararını sorgulamasına neden olur.

Dan yazı ünlü bir yazarın asistanlığını yaparak geçirmiştir. Ama artık geri dönüp, Serena’yla durumlarının ne olduğuna bakmaya karar verir. Yaz boyunca Blair’in annesinin firmasında stajer olarak çalışan Jenny, Hamptons' White Party’ye gizlice katılma imkanı bulur.

Blair’in Avrupa’dan birlikte geldiği, yakışıklı sevgilisi James’i PATRICK HEUSINGER, Nate’in evli sevgilisi Catherine’i ise Gilmore Girls, Joey ve ER’da karşımıza çıkan MADCHEN AMICK canlandırıyor. Dizinin bir diğer sürprizi de Dan’in asistanlığını yaptığı yazarın, Bright Lights, Big City kitabının yazarı JAY McINERNEY tarafından canlandırılması.

Yayın Günü : 8 Eylül Salı
Yayın Saati : 20:00
Bölüm : 2. Sezon 1. Bölüm
#35 - Eylül 08 2009, 17:52:36

yukardada görüldüğü üzre kim kimin kucağında kim kimin yatağında kim kimin dudağında kolunda orasında burasında belli değil.
ama bunlara karşın bana kaliteli gelen bir dizidir kendi tarzında(!).

eksoeksogosipgörl.
#36 - Eylül 08 2009, 18:09:44
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Başlamasını heyecanla beklemektyim.
#37 - Eylül 08 2009, 18:13:05
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Anti-tiKKy

Gossip Girl ben, ben gg. xoxo.
#38 - Eylül 08 2009, 18:14:57

Zeitgeist

O değil de, Abim hastası yahu bu dizinin.  (6) Her bölümden sonra ' Blair Waldorf hmfffssssssss ;;;;; ' deyyü yanıma gelir-di. Ama artık izleyemeyecek, gıyamam.
Birkaç bölümünü izledim sadece. Chuck Bass karakteri hakkaten karizma şinci. Nate'den hiç bahsetmiyorum zati, kelimeler kifayetsiz kalıyor. :w
#39 - Eylül 08 2009, 19:52:03

Şimdi izlemeyi bitirdiğim dizi. Blair diyor ve de gidiyorum.
#40 - Eylül 08 2009, 20:55:40
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

arsenik

Sırf Chace için bu sezon izlemeye başlayacağım dizi, hayırlı ola.
#41 - Eylül 08 2009, 20:59:30

o son sahne neydi ?
neydi o?
nasıl bir nomantikliktir bu?
yerim o havai fişekleri de sandalyeleri de beyaz elbiseyi de denizi de ateşi de kumu da.
kıyamam.
oturup ağlıycam birazdan evet.
#42 - Eylül 08 2009, 20:59:59
- ben turta olacağım..."

Anti-tiKKy

Chuck aşk cucuğu kıvamına gelmiş. Blair taş olmuş ya, yanmış falan. Abi o Nate ne öyle ya. -_-
#43 - Eylül 09 2009, 14:02:33

Sıkıcı olmuyor mu böyle dalgalar..
Kimin eli kimin gtünde belli olmayan hadiseler..
#44 - Eylül 11 2009, 14:24:51

Anti-tiKKy

biz zaten gtleri izlediğimiz için sıkılmıyoz, eheh :))
#45 - Eylül 11 2009, 21:56:24

Anti-tiKKy

Nate, jigololuk yaparken görüldü.

İtiraf edin, beni seviyorsunuz
Öptüm, Dedikoducu Kız.

:Ç :Ç
#46 - Eylül 16 2009, 14:45:03

bu blair az diil anacım...
sen yakalan. Chuck olduğunu bilmiyordum aksanlı konuştu filan de.
sonra yapış prensin dudaklarına.
kızııım kendine gel leeyyyn.

ayrıcaa şu nate den hoşlanan kız varyaa. yeşil gözlü esmeer.
berrak tüzünataça benzemiyormu leeen
#47 - Eylül 23 2009, 18:59:49
- ben turta olacağım..."

A kapısı, B kapısı vb. her türlü kapının sürekli yapıldığı dizi.
#48 - Eylül 23 2009, 19:04:31

Yeni yüzlerin girmesi diziyi bi nebzede olsa izlettiriyor.Ama bu genel itibariyle aynı konu üzerinde gittikçe tıkanıp kalacak gibi.
#49 - Eylül 23 2009, 22:03:18

süper bi dizi :) ama ailenizle beraberken kesinlikle açmayın :D
#50 - Ekim 18 2009, 16:45:23

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.