Alternatifim Cafe

Duman!

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

Şarkını Seç Gel BEnimle Beraber BağralıM...
#201 - Temmuz 08 2008, 22:12:20

bilmediğim şarkısı yok sanırım  (6)
#202 - Temmuz 11 2008, 18:31:42
Montla Sıç!

DuMaN ........tapılası bi grup ya bayılıyorum tarzlarına şarkıları harika.........insanı alıo ve götürüo o an sakinleşiosun rahatlıosun herşeyi unutup şarkıyı dinlio we kendini bu iğrenç yaşamdan soyutlayabiliosun...bunu başarabilen nadir gruplardan.................kullandıkları maddeler beni ilgilendirmio ,özel hayatları da öle .. ben müziğimi dinlerim gersine karışmam ama eğer arkasında durmak gerekirse sonuna kadar desteklerim duman ı...onlar gibi müzik yapan bi grup daha kaldığını sanmıorum.............harika cover yapıolar ...olmadı yar ı mutlaka dinleyin................

ahh
yürekten
yanı başımdan
rüyanda görsen inanma
bu akşam

bunalr kopmalık şarkıları mutlaka dinleyin =)
#203 - Temmuz 22 2008, 21:14:25
iF You WeRe DeaD oR STilLL aLiVe i DoN'T CaRe ,i DoN'T CaRe ... aND aLL THe THiNGS You LeFT BeHiND i DoN'T CaRe i DoN'T  CaRe...!!!

Duman’dan Yeni Albüm Geliyor

Duman, 2009 Mart ayında piyasaya çıkacak yeni albümün kayıtları için İrlanda’ya gitti.
Türkiye’nin en özgün ve popüler Rock gruplarından DUMAN, 4 yıl aradan sonra heyecanla beklenen yeni albümlerinin kayıtlarına başladı.

Albümde yer alacak söz ve müziklerin tamamının grup üyelerine ait olduğu ve ilk kez prodüktörlüğünü de kendilerinin yapacağı albüm için çalışmalar yoğun bir şekilde sürüyor.

Aralık 2008 başında İrlanda’ya giden Duman, yeni albüm kayıtlarını, Muse, Snow Patrol, Manic Street Preachers, R.E.M, The Editors, The Departure gibi dünyaca tanınmış Rock gruplarının da kayıtlarını yaptığı Grouse Lodge Stüdyosu’nda (www.grouselodge.com) gerçekleştiriyor.
Grup, Şubat 2009’da kayıtlarını tamamlayıp Türkiye’ye dönecek.
#204 - Aralık 30 2008, 14:18:10

Motley

Oha çok sevindim :Ç
Süper. Ozaman 4 gözle bekliyoruz, Rüyamda bile gördüm yeni albümlerini (6)
#205 - Aralık 30 2008, 14:48:38
« Son Düzenleme: Aralık 30 2008, 14:48:59 Gönderen: Motley »

Düz Mantık

yeni albüm nası bişe öyle ya..

'helal olsun' favorim.. ve niceleri. .
#206 - Kasım 21 2009, 15:02:19

Niyeyse epeyce tiksindim bu adamlardan. İsimlerini duymaya bile tahammül edemez durumdayım ama geldim yazıyorum. N'aparsın, sıkılmak böyle bi şey. Şu son albümleri var ya hiç oturup dinlemedim. Hep ayakta dinledim ehe he he. Aman tamam iğrençti bu ama albüm de en az bu kadar kötüydü. Hiç sevemedim o sağdan soldan duyduğum şarkıları da. Bi "Tanrılara bedelsin." lafı var ki, kamyon arkası yazısı olsa yeri yani o derece. Sevemiyorum kısaca.
#207 - Şubat 05 2010, 13:52:00
Biz ol nesl-i kerîm-i dûde-i Osmaniyânız kim
Muhammerdir serâpâ mâyemiz hûn-ı hamiyetten

Önce solisti sonra tümünü sevdim

Bu adamın tip tip hareketleri beni öldürecek :)
#208 - Şubat 05 2010, 19:12:09
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

duman harika bi grup ve çok iyi müzik yapıyolar özel hayatları çokta ilgilendirmez keşler meşeler ama beni hiçte rahatsız etmiyo hatta  dumanın yaptığı müziğe ayrı bi yorum katıyo dumanı dinlediğimde herşeyi unutuyorum sadece müzüğe odaklanabiliyosun bence harikalar çok seviyorum onları...
#209 - Ağustos 06 2011, 15:16:17

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.