Alternatifim Cafe

Arabesk İnsanı Bunalıma İten Bir Müzik Midir Sizce?

Discussion started on Arabesk - Fantezi

bazıları arabesk hakkında iyi ve sağlam yorumlar yaparken bazı insanlar ise arabeski iç karartan bi tarz olarak goruyor.arabesk insanı bunalıma iten bir müzikmidir sizce???
#1 - Temmuz 27 2008, 14:26:15
« Son Düzenleme: Eylül 01 2008, 19:49:14 Gönderen: manyetikalan »

kişisine göre değişir
#2 - Temmuz 27 2008, 14:35:29
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

doom metal de iç karartan hüzünlendiren hatta intihara bile götüren müzik tarzıdır ama arabesk gbi sıkıcı değildir..
arabesk nası diyim gıyy gıyy ilerlemiyen hep bi kadına yazılmış şarkıdır ben sevmem
arabesk yerine doom metal  :artis  :okey  :sizo
#3 - Temmuz 27 2008, 14:47:19
İmza kural dışı.

Herkes zevkine göre yorum yapar.Arabesk seven biri tabiiki arabesk hakkında övgü dolu sözler söyler.Sevmeyene sıkıcı gelmesi doğal.Misal üstteki üye.  (6)
#4 - Temmuz 27 2008, 14:55:20
yolla gitsin mektuplar
adresin mi kayıp? zorla güldü âmâlar ağlamak mı ayıp?
korla yandı umutlar geçen dünü sayıp, yor ki aklını
hakkını sorgula düne bakıp?

bence arkadaşlar dertsiz insan yoktur sadece arabeks müzik duygularınızı ortaya çıkarır birazcık canınızı yakar ama süperdir ya ben aşkalrımı hep arabeks müzükle yaşadım
#5 - Haziran 03 2009, 17:32:15

Evet Kesinlikle Öyle..
#6 - Haziran 25 2009, 16:45:59
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

bence rahatlatırr....!!!! bence dabiii:p
#7 - Haziran 27 2009, 13:07:41
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.