Alternatifim Cafe

Fıstıkçı Şahap

Discussion started on Alternatif Üyeler

iyi insandır, güzel insandır..
(kısa yazın ki okuyalım canlar..)

edit: bir zamanlar bu mesajın üzerinde bir destan bulunmakta idi, 'kısa yazın' uyarısı bunu içindir efenim.
#1 - Nisan 05 2008, 19:32:04
« Son Düzenleme: Kasım 22 2009, 10:49:30 Gönderen: Netoçka Nezvanova »
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

Punk- O -Rama

Bad Religion'ın gitaristinin sahip olduğu (bkz: brett gurewitz) Epitaph Records'un çıkardığı punk toplama albümü.Bunun yanısıra ;

Evrim teorisinin en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.Zira siteye ilk üye olduğu zamanlarda tam bil "mongol" profili çizmekte olan bu insan,zamanla kendini geliştirerek daha doğrusu reenkarne ederek bu günlere kadar ulaşabilmiştir.Bilimin nimetlerini hâyâsızca sömürdüğü için (bkz: internet) tez vakitte delirmesi olasıdır.Gününün 20 saatini uyumakla geçirdiği test edilip onaylanmıştır.
Ergenlik dolayısıyla "tipik liseli kız" olarak anılabilmektedir,ha keza bu doğrudur.Lakin tek amacı bu mefhumdan bir an önce kurtulmak,okumak okumak ve okumaktır.
Bu günlük bu kadar.
#2 - Nisan 05 2008, 19:46:52

Severim kendisini ki nasıl anlarsanız anlayın, doğru anlamış olursunuz.. Hakkında destanlar yazılması gereken, Loki'nin makara-kukaracılığına, Athena'nın zekasına, Afrodit'in güzelliğine sahip kurabiye gibi bi insan.. Gönül isterdi ki metinler dizeyim, şiirler yazıyım adına açılmış konunun altına ama diceklerim herkesin ortasında söylencek kadar uygun değildir, o kadar medeni cesaret sahibi de ben değilimdir (:
#3 - Nisan 05 2008, 19:47:59

Öküz.

Ne b*k yiğceği hiç belli bilem olmaz.
Bi bakarsın orda , bi bakarsın burda.
Bu bk herifin kendini geliştirmiş olması rivayetine inanmıyorum.
Zaten bence o anasının şeyinden gelişik doğmuş.
Afrodit helülüsüne de inanmamaktayım ki yaşadığım-ız- ülkede tek bi teene afrodit var.-ismi lazım değil-
Benim bilmediğim bistürü bk püsür ne varsa bilir.
Bu durum beni sinir etsede katlanmaktayım , katlanmalıyım bu hades kılıklıya.
Evet , kennisi tipik kokoş bir lise kızı değildir , ema süslenmeyi bilmediğinden dolaayı. Bilse halbuki elinden ayna mayna düşmez fikrimce.
Heer durumda heycanlı olması beni çok pis güldürür.
Bişi oldumu hemen " hebele hede helülü hübeleğ " der ve :Ç smileyini yapıştırır.
Bütün bunlara rağmen şöyle der ve topikten ayrılırım ; " sanki o put'muş gibi , hayat sırf buymuş gibi .. "

:Ç:Ç:Ç vede :Ç:Ç:Ç

#4 - Nisan 05 2008, 20:51:26
« Son Düzenleme: Nisan 05 2008, 20:55:45 Gönderen: Deli Çükriye »

kendisiyle önceden fazla gereksiz bir münakaşamız olsa da son zamanlarda sevdiğim userlar arasındadır.
söylediklerinde anlam, mantık, espiri, dalga vs. vs. mevcuttur.
sevip, sevilmesidir dileğim, zeus mesûd etsin :p
#5 - Nisan 06 2008, 12:32:26
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

kuçi'm alice in chains manyağı forumda ilk tanıdığım kişilk en sewdiklerimden zmnında özgürle arasını yaptıım ws ws
#6 - Nisan 06 2008, 14:53:40
ben ne dersem o !!!

5 tepe 6 kişi bir çiftli kar tipi,keşke be dediklerimden olamadın hiç. 5 kare fotoğraf hatırlıyorum hep aynı sonradan değişebilir şimdilik apayrı : P

Genel olarak; -pek- tanımasakta -çok- severiz. :o
#7 - Nisan 06 2008, 15:03:28
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

Mandalina Kabuğu

(bkz:Cerenimo)

:bite
#8 - Nisan 08 2008, 14:34:13

depresif

Kendisi sitenin en çatlaklarındandır. Nick'ini görünce Heidi gibi olurum. Bu yorumların bu yaşta birine ait olduğu düşüncesiyle ise Şahika gibi olurum. -şaşırdım.- Başımızdan eksik olmayasıca. O dünyanın en güzel popolarına layık. Ablası gibi sapıktır, belirtmesem olmaz.

:bite
#9 - Nisan 08 2008, 17:03:51

İğrençlikte Üstüne Yoktur :ehem
Emo Hastasıdır :P
Başlarda Çok Fazla Kavga Ettiğim Ama Artık İyi Anlaştığım Biridir  :sizo
Sitenin Çenesi En Düşük Üyesidir  :artis
Nokta  :sizo
#10 - Nisan 08 2008, 17:07:49

Ceren la bu :Ç

Edit: Eğer yarın öbür gün punka ilgi duyarsam yardım almayı düşündüğüm insandır ayrıca :P
#11 - Nisan 08 2008, 23:12:59
« Son Düzenleme: Nisan 08 2008, 23:13:39 Gönderen: deadlywhispers »
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

onun adı cerennnnnn :Ç o biiiiiiiiiiir o birrrrr :P
#12 - Nisan 12 2008, 22:46:39

Topici açan üye siteden uçurulunca üzerime kalan topicin konusu olan üye (ne cümle oldu be..) (6)
uzaktan tanıdığım, eğlenceli bir insandır kendileri.

(not: topic üzerime kaldı diye üzülmedim, yanlış anlaşılmasın)
#13 - Nisan 13 2008, 22:44:25
Hayat aslında basittir, zorlandığında bas ittir olmuyosa hasss.. (6)

alternatif sözlükte çok emeği olan insan
#14 - Nisan 15 2008, 23:29:58
[img]http://www.mediabistro.com/agencyspy/original/gossip_girl.JPG[img/]

sevimli bi tip mad madamlada çok uyumlu :Ç
#15 - Nisan 16 2008, 22:45:29

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Punk- O -Rama

Pembe ve kısacık saçlara sahip olduğu için bazı ibişler tarafından (bkz: tribal) "Emo" yaftasına yapıştırılan,durup dururken anlık refleks ile Dünya'nın en mongol hareketlerini sergileyen (bkz: dans) (bkz: scream-brutal vokal) (bkz:opera) (bkz:elektro boogie) ,5 dakikada bir bir kızdan beklenmeyecek şekilde geğiren(ki bu geğirmede eko yapar mayk :artis),tek dileği oturduğu yerin karşısındaki dağın zirvesine çıkıp avazı çıktığı kadar bağırmak olan(ses desibelimi merak ediyorum,vallahi),kafayı film izlemekle bozmuş,ufacık tefecik içi dolu fıçıcık,çirkef,agresif,espritüel,depresif,melankolik bi o kadarda dengesiz,ucube,mongol,gerizekalı,allahsız marjinal insan örneği. :Ç

Edited by BoBaBi; mnsktmnınnkdumnun İngilizleri..
#16 - Haziran 19 2008, 03:25:37
« Son Düzenleme: Haziran 23 2008, 12:09:21 Gönderen: Gebere Jackson »

poison_black!!

Ben yorumumu yapmıştım.(6)
Sen biliyorsun.
tekrarlamaya gerenk yok :Ç
Severim derim olar biter.
yine öpüyorum.
bye (6)
#17 - Haziran 19 2008, 03:28:27

Punk- O -Rama

BoBaBi nickli üye tarafından kaçırılmak istenmektedir tez vakitte.Kendisinin (bkz: bob) Son zamanlarda artan kıskançlık krizlerine karşı intihar etmesi beklenmektedir zat-ı alinizin. :Ç
#18 - Haziran 23 2008, 17:43:11

Sitenin En Eğlenceli Üyesi.  :bite
+
Punk Kraliçesi.  :P
#19 - Haziran 23 2008, 17:48:21

Film indirme konusundaki sorularımla ona " illallah " dedirttiğim Ceren insanı.  :bite
#20 - Haziran 23 2008, 18:08:14

Anti-tiKKy

Ukala, bir o kadar da gereksiz.
#21 - Haziran 23 2008, 21:18:07

Punk- O -Rama

Dünyadaki her insanın çevreye verdiği zararları göz önünde bulunduracak olursak,evet oda dünyadaki herkes gibi fuzuli bir insan.  :artis
#22 - Haziran 23 2008, 21:28:42

Sitenin yüzde 84.7 'sinin sevmediği insan :((
#23 - Haziran 23 2008, 23:03:00
« Son Düzenleme: Haziran 23 2008, 23:04:41 Gönderen: ayarproof »

aysenur

Sevmiyom ben bu gizi :dondurma

:Ç :Ç :Ç
#24 - Haziran 23 2008, 23:11:13

Alıntı
-Herhangi bir yorumu "alıntı" yaparak cevap yazamazsınız. Hiç bir üyeye cevap mahiyetinde bir yorum yazılamaz.

Dikkatli olursanız sevinirim (:
#25 - Haziran 23 2008, 23:21:23
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.