Alternatifim Cafe

En Güzel Kızıl

Discussion started on Magazin

Hollywood'ta Erkeklerin En Çok İlgisini Çeken 10 Kızıl Bayan Seçildi. Nıcole Kıdman Birincilik Tahtını Kimseye Kaptırmadı

1- Nicole Kidman

Doğuştan kızıl olan Oscarlı Nicole Kidman, zaman zaman saç rengini sarıya döndürse de kızıldan vazgeçemiyor. Listede ilk sıraya oturan Kidman, beyaz teni ve ateş kırmızısı saçlarıyla adeta bir heykeli andırıyor.

2- Marcia Cross

'Desperate Housewives' dizisinin Bree'si Marcia Cross, 'Saçımın doğal rengi de kızıl. Ama aralarına bakır gölgeler ya da hafif ışıltılar atarak rengini canlandırmayı çok seviyorum' diyor. 45 yaşındaki güzel yıldızın porselen beyazı tenine alev rengi saçları çok yakışıyor. Saçlarını genellikle kısa kullanmayı sevdiğini söyleyen Cross, 'Bree yüzünden saçlarımı kestiremiyorum' diye dert yanıyor.

3- Julianne Moore

Beyazperdenin en yetenekli aktrislerinden Julianne Moore, 'Hollywood da sarışın ve esmer aktris yok. Kızıllar biraz daha marjinal kalıyor. Kızıl olmayı her zaman çok sevdim. Küçükken çok daha turuncu olan saçlarımın renginin tonuyla biraz oynadığımı da itiraf etmeliyim' diye konuşuyor ve ekliyor: 'Asla sarışın olmam, sarışın olmaktan nefret ediyorum!'

4- Geri Halliwell

Spice Girls grubundan Geri Halliwell, 12 yaşından beri saç rengiyle oynadığını söylüyor. Siyahtan sarıya, her rengi deneyen ünlü şarkıcı sonunda kızılda karar kıldığını belirtiyor. Bu yılın sonunda dünya turnesine çıkacak olan Halliwell, turnede kızıl saçlarıyla boy gösterecek.

5- Lindsay Lohan

Ünlü aktris Lindsay Lohan, 3 yaşından beri çillerinden yana dertli... Doğuştan kızıl olan genç yıldız, şimdilerde sarıya boyattığı saçlarıyla dikkat çekiyor. Sarışın annesi Dina'ya hep özendiğini itiraf eden Lohan, 'Yaşım büyüdükçe kızıl olmayı sevdim. Saçlarım beni herkesten ayırıyor' diyor.

6- Debra Messing

7- Isla Fisher

8- Amy Adams

9- Kathy Griffin

10- Kate Walsh
#1 - Kasım 05 2007, 22:12:07
''Cehennem, başkalarıdır. ''

fotoğraflarını görsem ona göre yorum yapardım...
#3 - Kasım 06 2007, 20:49:27
"Kücük seylere gereginden cok önem verenler, elinden büyük is gelmeyenlerdir."

faitHleSs

Nicole Kidman sarıyken çok daha güzeL :4
#4 - Kasım 27 2007, 15:55:28

Nicole Kidman sarıyken çok daha güzeL :4

yok cnm sımdı sarı öncekı fotolarından bırı bu :))
#5 - Kasım 29 2007, 14:59:02

2- Marcia Cross
'Desperate Housewives' dizisinin Bree'si Marcia Cross, 'Saçımın doğal rengi de kızıl. Ama aralarına bakır gölgeler ya da hafif ışıltılar atarak rengini canlandırmayı çok seviyorum' diyor. 45 yaşındaki güzel yıldızın porselen beyazı tenine alev rengi saçları çok yakışıyor. Saçlarını genellikle kısa kullanmayı sevdiğini söyleyen Cross, 'Bree yüzünden saçlarımı kestiremiyorum' diye dert yanıyor.

Bu hatunu şeye çok benzetiyorum, Pussycat Dolls taki kızıl kadına, Carmit Bachar'a.
Buyrun caps;
http://www.thedivanetwork.com/wp-content/uploads/marcia-cross-skin-cancer-takes-friends-program.jpg
http://www.topnews.in/files/images/Carmit-Bachar1.jpg
#6 - Ekim 10 2009, 15:31:46
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Marcia Cross benim bile ilgimi çekiyor.
#7 - Ekim 10 2009, 15:42:16
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

2007 haberiymiş meğerse
#8 - Ekim 11 2009, 01:49:49

Benim adımı yazmayı unutmuşlar ;p

Epica'yı ekler misiniz kaslkads
#10 - Mart 10 2012, 14:48:33
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.