Alternatifim Cafe

Komik Anlar

Discussion started on Komik Yazılar

ben küçükken kuzenlerimle ewcilik oynıycaktık sonra kuzenim komşusunun oğlu geldi adı cemdi.çok sapıkmış sonradan örendim..cem dediki ben baba olcam sizde karılarım :)sonra kuzenim siz oynaın ben geliorum dedi gitti..çocuk gelmiş bana hade gece oldu yatalım dio ya git falan diorum...nese iki dakka sonra içeri gittim annemin yanıa anneeeee cem benim eteğimi indirio die.. herkes bana güldü kuzenimde kaçmış pislik hala dalga geçio bnle..şimdide o cemlerle karşılıoz annem dioki cemle gitde bana bi sigara alın bnde ya bn onla gitmem çocuk kıpkırmısı oluo yawf

işte bu (6)
#27 - Eylül 20 2007, 23:38:21
F.ck This Mood !

:manyak BööGüm  :manyak

bi gün ders fendi orta ikideydik fenci erkekti soru soruyordu bizde öğretmenim öğretmenim diye bağırıyoduk parmak kaldırarak neyse bi soru sordu çok kolaydı öğretmenim öğretmenim diceme baba baba dedim sınıf bir kaç saniye sustu sonra herkes yerlerdeydi hoca da efendim yavrum diyince kahkaha sesleri yükseldi ve ben rezil olmuştum yaaa
#28 - Eylül 24 2007, 13:16:11
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

bitane daha var...

orta 2 de okuldan geliyorum kardeşimde o zaman 1 e yeni başlamıştı zaten okulun 2. haftasıydı...annem onu bırakıp beni alıyodu bide bizim karşı okul var tam karşıda orası ilköğretimdi ama liseler geldi geçici bi süreyle... neyse annem beni okuldan aldı yolda yürüos bi kadın vardı saçları koyu yeşil dudakları ve tırnakları siyah(not:tırnaklar hayvan gibiydi nerdeyse parmağı kadardı...) göz farı da siyah,pantolon siyah,üstü yarım üst yani göbeği açıktı göbeğinde sırtında falan çok fazla dövme vardı ama göbeğindeki dövmede ölümmmmm yazıyodu 3m li neyse ben kadına bakıyodum önde de 3-4 yaşlarında bi çocuk vardı kadını gördü başladı çığlık atıp kaçmaya annnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee  öcü geliyooooooooooooo diye ... kadın utançtan koşmaya başladı sonra da koşarken ayakabı topuğu kırıldı yere kapaklandı yawww çok komiktiiii
#29 - Eylül 24 2007, 16:12:14
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

ya ben burya yeni üye oldum ama isrtediğim linklerei bulamıyorum buda bişr komedi ama bi anlatın ya bana bi mail gelmişti alternatifim cafeye ne zorluklarla msj yoluyom diye cok güldüm dedim bir üye olamda bakam ama pek komik diil alla aala ilginç ..... :)
#30 - Ekim 08 2007, 11:00:35

cok komık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:S:SS::S
#31 - Ekim 14 2007, 20:57:11
UNUTMA KURSUN HER GULUMSEDIGINDE BIR KALP AGLATIR!

zsem

..
#32 - Ekim 28 2007, 23:56:45
« Son Düzenleme: Mart 02 2009, 20:32:04 Gönderen: zsem »

bu çok komik yahu
#33 - Ekim 29 2007, 17:16:22
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

orta 2 deydim..din kültüründen yazılı vardı..bizimkiler hiç dururmu!tenefüste kopyalar hazırlanmaya başladı..bizim sınıfın delisi utanmadan..pantolonunun fermuarını açtı ve kopya kağıtlarını içine doldurdu..sonra kalan kağıtlarıda çorabının içine sıkıştırdı..derste habire elini aşağı doğru indiriyor.hoca da diyor:'ne oldu' bizimkide diyorki:'hocam ayağım kaşındı'sonra yazılıdan 5 aldı..

bi kerede fen dersinde hoca laboratuarda yazılı yapacak.biz yanyana oyurduk.baştaki arkadaş defterden bakıyo..diğerleride zincirleme olarak ondan bakıyolar herkes yanındakine bakıyor..o yazılıdanda herkes 5 aldı.

10 yaşlarında falandım. benim odamda duvara monteli bir lamba vardı.ama çok ışık veriyodu.bi gün kuzenim bize geldi.odamda bilgisayarla oynuyoruz.ışıkta gözümüze doğru geliyor.bende ışık az gelsin diye kuzenimin yeleğini lambanın üstüne koydum.fazla geçmeden yanık kokuları gelmeye başladı.sonra bi baktık yelek yanıyor.son anda evi yanmaktan kurtardık ama yelek rahmetli oldu.

ben bebekken kuzenim bize gelmiş annemle teyzemde içerde oturuyor.biz evdeki bütün ayakkabıları banyodaki küvetin içine koymuşuz ve musluğuda açmışız.bütün ayakkabılar ıslanmış.sonra annemler zor kurutmuş..

bir gün matematik dersindeyiz bizim sınıfın maskotu anıl gene yerinde duramıyor.bombayı patlatacak.konumuz da simetri  hoca dediki 'bana boş bir kağıt verin'
anıl da cevabı yapıştırdı:'hocam arçelik olmaz mı?'dedi.  (espriyi anlamışsınızdır umarım)

#34 - Kasım 05 2007, 20:07:02
« Son Düzenleme: Kasım 05 2007, 20:23:02 Gönderen: ***ROCK*** »
Now that you're gone
All that remains
Is the ghost of love
Deep in my mind
I hear the chains
Of the ghost of love :)

bir gün matematik dersindeyiz bizim sınıfın maskotu anıl gene yerinde duramıyor.bombayı patlatacak.konumuz da simetri  hoca dediki 'bana boş bir kağıt verin'
anıl da cevabı yapıştırdı:'hocam arçelik olmaz mı?'dedi.  (espriyi anlamışsınızdır umarım)

bunun aynısını bn bizim başkana demiştim kız salak salak dersboşken bn hocaya sölicem dersin boş olduunu falan diodu bn de ders arçelik de bakiim anlıcak mı demiştim salak anlamamıştı 2 gün sora yine boş ders vardı salak o zaman çaktı :'(
#35 - Kasım 09 2007, 19:30:43
ölüm korkusu sürekli diil, mezarda biten geçici bi duygudur....

arkadaşlar yaa ben bu mesaj sayımı 10 yapmak zorundayım o yüzden buraya bişiler yazıom yani deli olduğumu falan düşünmeyinn

Tamam sakin...

Bağlayın çabuk bunu... ! :kop
#36 - Kasım 22 2007, 16:43:55
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

bir gün 2 arkadaşım mesajlaşıyorlarmış..(mesaj atan arkadaşım anlattı..)..neyse...arkdaşım 'canım sıkılıyo' diye yazmış..ama ı olmadığı için telefonda i olarak yazmış.(kendisininde ne yazdığından haberi yok sonradan anlamış)..gerisini siz düşünün artık..  :kop :kop :kop :kop  ben duyunca gülmekten geberdim..
#37 - Kasım 24 2007, 15:58:53
Now that you're gone
All that remains
Is the ghost of love
Deep in my mind
I hear the chains
Of the ghost of love :)

Ynt: Komik Anlar
« Yanıtla #29 : 24 Eylül 2007, 16:12:14 »   

--------------------------------------------------------------------------------
bitane daha var...

orta 2 de okuldan geliyorum kardeşimde o zaman 1 e yeni başlamıştı zaten okulun 2. haftasıydı...annem onu bırakıp beni alıyodu bide bizim karşı okul var tam karşıda orası ilköğretimdi ama liseler geldi geçici bi süreyle... neyse annem beni okuldan aldı yolda yürüos bi kadın vardı saçları koyu yeşil dudakları ve tırnakları siyah(not:tırnaklar hayvan gibiydi nerdeyse parmağı kadardı...) göz farı da siyah,pantolon siyah,üstü yarım üst yani göbeği açıktı göbeğinde sırtında falan çok fazla dövme vardı ama göbeğindeki dövmede ölümmmmm yazıyodu 3m li neyse ben kadına bakıyodum önde de 3-4 yaşlarında bi çocuk vardı kadını gördü başladı çığlık atıp kaçmaya annnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeee  öcü geliyooooooooooooo diye ... kadın utançtan koşmaya başladı sonra da koşarken ayakabı topuğu kırıldı yere kapaklandı yawww çok komiktiiii

anneeee öcü geliyoooo !!! koptum yhaaa!!! :sizokioptum :kop
#38 - Kasım 26 2007, 12:30:29
okuyoruz işte

.
#39 - Aralık 09 2007, 19:48:13
« Son Düzenleme: Eylül 15 2008, 18:36:18 Gönderen: -мσηѕσση- »

merküt sn kmsn ya adın ne saros yaşar amca tugcan hepsni tanıorum bnde yazları sarosdaym tandk ckcas galiba=))
#40 - Aralık 13 2007, 19:20:34

valla ben sani tanımıorum
bikere beni tanıosan tuğcanın annesinin adını söyle hadi ;)
#41 - Ocak 22 2008, 12:54:48
« Son Düzenleme: Ocak 22 2008, 12:57:55 Gönderen: Merküt »
Menino quem te fez?
Quem te mostrou a beleza

ana sınıfı bittiinde gece yapılmıştı ilk şiir okuncaktı hoca bana ya öğr yha annelerle ilgilibi şiir verdi bn şiiri ezberledm tam o gece ilk bn çıkçaktım şiiri okumaya. ilk defa mikrofon tutuorum tabi şiire baıra baıra başladm herkes güldü ama bn daa 2 kelmecik okumuşm.
hoca bana döndü okucakmsn dedi bnde okumucam dedim sora gece bitti bn gittim annemn yanına yüzüm kıpkırmızı  ağlıcm annem gülüo
bn bi kızmışım şidi çok komik gelio
#42 - Ocak 22 2008, 14:16:02

6.sınıftaydım....internet yeni bağlandı pc cahiliyim...babam mynet'e girip okey oynuodu gerçek kişilerle ... bende bi giriim dedim...herifin biri özelm mesaj attı..."kızmısın erkekmi seni s*kmem için billmem gerekio dimi?"die...bende cahall..nasl tırstm..siteden çıktm pcyi fln kapatıım ..puhaha..babam pcye geçti nasl tırsıom sanki yazı şakk die masaüstünde görüncek:D:D:D:D hala gülüom o halime...hadi siteden çıktm pcyi nie kapıomki:D
#43 - Şubat 23 2008, 20:26:03
sorularınızın cevaplarını bakışlarımdan bulun...

bu sonn saçmalayışımmm :D 10 oluoo

sen çoktan saçmalamışsın :muhah anılara değil sana gülüyorum ben :sizo kafan iyi galiba :Ç
#44 - Şubat 28 2008, 19:29:57
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

bi gün sağlık dersindeydik ama ders boştu..biz kopmuştuk..kopmanın etkisiyle komik komik videolar çekioduk...ben yeşilçamdan bi kare çekelim dedim..ben nalan oldum..kendimi kaptırmış oyunu oynuyodum..millette karşımızda oturmuş bizi izliodu..sınıfta deri bi sessizlik olmuştu ama ben takmayıp oyuna devam etmiştim..kısa rolümü bitirince kapıya bi baktım bizim müdür yardımcı.. anamm dedim kaldım böyle...sonra hoca "çok sessiz duruyordunuz[biz mannak ses çıkarırızda] bende gelip bakıyım dedim" dedi..sonra bana dönerek "kızım sen konservatuara fln gitsene" dedi ben hala şoktayım tabi..hoca telefonalrı gördü..eline aldı bunları geri almak için bi şartım var dedi..biz dedik şimdi kim bilir neler yapar die..sonradan bize cvpı "videoları açın bende izlicem" oldu biz gülmekten öldük tabii..hocada videoları izlerken koptu :Ç
#45 - Mart 01 2008, 19:50:16

ya çok komikk bunların hepsiii hiç aranızda sevgilisinin ayaklarınının dibine düşen var mı     bennn

o bişe deil ben sevgilimn hrkası üstümdeyken kustum rezil oldu hırka snrada onu gymek zorunda kaldı zavallıcık hava buz gibiydi çnkü   :sizo

bide ankaradayım babamın bi akrabasının oğluyla sinemaya gtcez önce otobse bndk böle ilginç bi kart kullandık snra metroya gttik ordada aynı kart bnde istanbullu olaraktan ne biçim bişe bu diorm içimden snra dışıma vuryım bunu dedm sordm çocuğa ''bu kartı siz metroda kullanıosunuz otobste kullanıyosunuz vapurdada kullanıo musunz bnu siz???''' çocuktaki cevap ''Ankaraya denizi getiremedik henüz''    :sizo
#46 - Mart 04 2008, 18:05:15
Suddenly I'm not half the man I used to be There's a shadow hanging over me

e_tugce

..
#47 - Mart 04 2008, 19:00:55
« Son Düzenleme: Şubat 02 2015, 21:02:28 Gönderen: e_tugce »

sağlık dersnde konu diş temizliğiydi... diş fırçaso ve diş ipi getrdk ilkokul bebesi gibi... lise 2deydk bu  arada bu olayda.... işte diş ipini açtk ders boştu...tüm sınıfta uzattık sonuna kdr 100 metreden fazla  lazerle tuzak kurarlar ya heryerden geçer aynı öle oldu..sonra ben de dahil 3 ark o diş ipini yaladık hahaha....tadı çok gsldi ama naneli fln:d rezil ama komik bi andı:D
#48 - Mart 04 2008, 23:26:11
sorularınızın cevaplarını bakışlarımdan bulun...

depresif

Demin ablamdan bahsedince aklıma bir anımız geldi. Birgün ben, ablam ve ablamın arkadaşı sevgili Songül abla oturuyorduk bir mekanda. Garson geldi sipariş almaya. Garson=G, Songül abla=S, ablam=A, ben de=B. :ppp

G: Ne alırdınız?
S: Ben bi fanta alayım.
A: O ne Songül?
S: Bilmiyor musun? :hönk
A: Yok lan bilsem niye sorayım?
S: Hiç içmedin mi? :hönk
A: Ya hayır içmedim. Ne ki o? -ablam da ona şaşırmalarımıza şaşmalarda. :Ç -
G: Gerçekten bilmiyor musunuz? :hönk
A: Bilmiyorum vallahi yaa.
B: Abla saçmalama nasıl bilmiyorsun? Sen seversin diye biliyorum hatta. :hönk
A: Öff Seda bilmiyorum işte. Yaa tamam neyse o zaman bana da bi kanta.

Meğer akıllım kanta diye anlamış. Gülmekten yerlere serilmiştim. :Ç :Ç Hala dalga geçerim kendisiyle.
#49 - Nisan 10 2008, 14:44:42

Şizofren Sevdam..

:kop :kop :kop
Seda'M okuduğum an gülmekten kendimi alamadım
:kop
#50 - Nisan 10 2008, 14:46:58

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.