Alternatifim Cafe

K300i

Discussion started on Sony Ericsson

ipexy_13

Şık görünümle sunulan kullanım kolaylığı
İhtiyacınız olan tüm mesaj alışverişi, hızlı ilerleyen oyunlar ve bilgisayar senkronizasyonu için otantik bir kameralı telefon. K300i'nin kullanımı kolaydır ve en son modaya uygun olarak paketlenmiştir.

Videosu da olan kameralı telefon
Resimlerle yapılabilecek her şey görüntülemeden geçer ve K300i gerçek bir mobil görüntüleme sağlar. Kamera düğmesine bir kere basın ve kameranız kullanıma hazır olsun. Hareketli görüntüleri kaydetmek istediğinizde basit bir fonksiyon sizi video moduna geçirir.
Yazın ve gönderin
E-posta, resim ve yazılı mesaj; istediğiniz yerde e-posta okuyabilir ve gönderebilirsiniz. Fotoğraf veya video çekin. Bunu dünyanın herhangi bir yerindeki e-posta adresine gönderin ve bulunduğunuz yerin gerçekten algılanabilmesini sağlayın.

Müzik ve video yürütücü
K300i herkes için eğlencelidir. Spor ve film tanıtma video kliplerini yükleyin ve keyifle izleyin. Benzersiz bir cep telefonu sesi oluşturmak için sanatçıların orijinal şarkılarını kullanın.

K300i

Şık ve kolay kullanılabilen kameralı telefon
İhtiyacınız olan tüm mesaj alışverişi, hızlı ilerleyen oyunlar ve bilgisayar senkronizasyonu için klasik bir kameralı telefon. K300i'ün kullanımı kolaydır ve en son modaya uygun olarak paketlenmiştir. Kamera düğmesine bir kere basın ve kameranız kullanıma hazır olsun. Bir kere daha basın ve resminiz gönderilmeye hazır olsun. Hareketli görüntüleri kaydetmek istediğinizde basit bir fonksiyon sizi video moduna geçirir. K300i herkes için çok eğlenceli. MP3 player özelliği ile gerçek ses kalitesindeki müziğinizi yanınızda taşıyın ya da en sevdiğiniz şarkıyı zil sesi olarak atayın. Biraz heyecan istediğinizde, 3 boyutlu K300i Java® oyunuyla rekabete girin. K300i, hızlı ve eğlenceli!

K300, iş aracı
K300i'yi işinize götürün. K300i PC senkronizasyonunu destekler. Takviminizi, telefon defterinizi ve görevlerinizi yönetin. Mükemmel hoparlörüyle konferans konuşmaları için de iyi bir araçtır.
Bilgisayarınızla senkronize edin
Kişisel bilgilerinizin senkronize ve güncel olmasını sağlayın. Bilgisayarınıza bağlamak çok kolaydır: kızılötesi veya USB kablosu kullanın.
Arabada kullanım
Uzaktan konuşun ve arabanızı güvenle sürün. HCA-20 Gelişmiş Araba Araç Kiti'ne bağlayın ve arabanızda zorluk yaşamadan, rahat iletişimin keyfini çıkarın.
#1 - Şubat 19 2006, 12:28:43
« Son Düzenleme: Mart 02 2006, 13:40:52 Gönderen: ipexy_13 »

ipexy_13

Özellikler

Görüntü 
4X Dijital yakınlaştırma
Akıcı Görüntü
Dahili kamera
VGA Kamera
Video Klip
Video kaydetme
EMS (Resimli Melodili Mesaj)
Ekran koruyucu
Resimli Telefon Rehberi
Resimli duvar kağıtları
Tema ekranı
Vizörlü ekran
Duvar kağıdı animasyonu

MMS (Multimedya Mesajlaşma Sistemi)
QuickShare™
MMS Video
Ses kaydedici (Ortam sesleri)
Tahmini metin girişi
Uzun SMS (Metin Mesajı)

Eğlence 
Java™
Melodi besteleyici/MIDI (Müzik DJ)
Melodiler (MP3/AAC)
Multimedya Çalar
Online İçerik
Oyun İndirme
PlayNow™
Yüklü Oyunlar

Bağlantı 
GPRS
Kızılötesi
RS232 kablo desteği
USB desteği
PC Senkronizasyonu
Yüksek hızlı veri

Internet 
Modem
WAP 1.2.1
WAP 2.0 XHTML

Ek Özellikler 
Internet tuşu
Kamera tuşu
Kısayollar menüsü
Joystick
Sesle kontrol
Sesli Posta
Simge masaüstü
Titreşimli Uyarı
Hızlı arama

Ajanda 
Ajanda
Dosya yöneticisi
Kayıtlar
PIM Senkronizasyonu
Alarm
Görevler
Hesap Makinesi
Hoparlör
Kartvizit değişimi
Konferans görüşme
Kronometre
Zaman Sayacı 

#2 - Şubat 19 2006, 12:30:08

yaa bu telefonun fiyatı çok uygun. çok kaliteli bi mp3 çaları var. ama hafıza yetersiz yinede cok güzel bi telefon
#3 - Ağustos 08 2006, 19:33:24

benim teLefon  :muhah

evet hafızası birazcık düşük..

oRtalama 7-8 mp3 aLabiLiyoR... ama genede güseL bi teLefon.. :sizo
#4 - Ağustos 19 2006, 09:06:43

benimkide budan keşke bide bluetoothu olsa
#5 - Ağustos 19 2006, 10:55:03
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

benim teLefon  :muhah

evet hafızası birazcık düşük..

oRtalama 7-8 mp3 aLabiLiyoR... ama genede güseL bi teLefon.. :sizo

yaa ortalama vermişin ama yanlış vermişin. 7-8 mp3 almaz bu telefon sadece sıkıştırırsan veya kısa mp3ler kullanırsan alabilir bende telefonun hiç bi şekilde almayacagı birsürü mp3 var ortalama 3-4 tane alır fazla almaz
#6 - Eylül 15 2006, 18:17:28
soran olursa ultraslan yaptı dersiniz...

benimde telefon bu ben seviyorum ilkten sewmedim ama diğer telefonu tuvalete düşürünce kıymetini anladm :) teslefonsuzda hayat yaşanmıyo dm  zuhaha
#7 - Ekim 07 2006, 15:53:43

arkadaşım yeni aldı ama bluetoothu yok
ya bence almayın pek bi özelliği yok
#8 - Kasım 11 2006, 13:51:25
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

ben kullanıyorum.kızılötesi var,şarkı yarım saatte ancak geliyo,hafıza kartı yok ama telefonun bi amacı var di mi yanii.şarkı dinlemek isteyen (misal ben) mp3 alır olur biter
#9 - Ağustos 21 2008, 11:20:33
....

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.