Alternatifim Cafe

Linkin Park

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

hıh beğenmiyo yeni baştan alabilir miyim anlamında diyor, ordaki encore o anlama gelio onurcum
jay-z ile linkin' parka eweeeeeet  :yah
#51 - Ağustos 03 2006, 16:10:39
All the pictures have all been washed in black, tattooed everything...

eed ya süper bi grup baylıom bu gruba bennnnnnn :sizo :sizo :sizo
#52 - Ağustos 03 2006, 16:13:00
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

hıh beğenmiyo yeni baştan alabilir miyim anlamında diyor, ordaki encore o anlama gelio onurcum
jay-z ile linkin' parka eweeeeeet  :yah
bilmise bak yaa.senin  5 gün sora ifadeni ingilizxe alırım  :) sen bana artistlik yaparsın haaa  :nanik
#53 - Ağustos 03 2006, 16:17:57

BoUn

:muhah ya cok güldüm walla.
Neye güldün anlamadım ya neyse  :Ç

Ne derdin var jay-z ile anlamadım ki bence muhteşem olmuş düet ve linkin park hayranı olan kimsenin o düeti sevmediğini duymamıştım ama tabi bu da senin düşüncen. :))
#54 - Ağustos 03 2006, 23:18:15

faint hala favorim...hear me out nowwwwww  (6)
#55 - Ağustos 03 2006, 23:40:39
NyMpH

BoUn

faint hala favorim...hear me out nowwwwww  (6)

hmm faint iyi seçim bencede süper bayılıryorum ben  :okey
#56 - Ağustos 04 2006, 13:23:08
« Son Düzenleme: Ağustos 04 2006, 13:23:44 Gönderen: BoUn »

2006 sonunda geliomus cok sevindim yaaa Allahım sana sükürler olsun  :oley
#57 - Ağustos 04 2006, 18:17:53

BoUn

gerçekten mi nereye gelecekmiş hangi ayda gelecekmiş ayrıntılı bir bilgi yokmu
Çok sevindim ya   :oley
#58 - Ağustos 04 2006, 19:39:03

nere oldu belli diil.ama forum sitesinde öle bisiler yazıo  :)
#59 - Ağustos 04 2006, 19:44:01

ya ben bunlarla yeniden doğdum resmen geçen sene

chester  :ask   :ask
#60 - Ağustos 23 2006, 04:01:44
İmzanız kural dışı

süpper bi grup. bende btn albümleri war... şarkılarını dinlemekten çook hoşlanıorum... :yah bi de bildiğim bi şeyi paylaşmak istedim. bi yerde okumuştum. in the end chester tarafından yazılmış bi şarkı, we onun yazdığı çoğu şarkıda burdaki bi acı we karamsarlık teması war. bunun nedeni küçükken üwey babası tarafından tacize uğramasıymışş. bu acıyı da şarkılarına yansıtıomuşş... ama ne şekilde olursa olsun --harikalarr---- :okey
#61 - Ağustos 24 2006, 12:54:10
Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum,
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.
Ve Madımak'ta otuzyedi can...

chester'ın tacize uradı doru ama in the end parcasına yansıttı doru diil.parcanın sözleri hayatta bi zaferi gibi bişi

başka sitelerden aldım yorumları yazıorum
umarım hoşunuza gider

1.o solistleri olacak herifin götünün ne zaman yırtılacağını şiddetle merak ettiğim grup

2.kendilerinin matrix reloaded'da nefis bir elektronik parcalari vardir, biz ona session diyoruz. nefistir.

3.meteora ile "ulan galiba iş var bu çocuklarda" demiş ve nu metal olayının tartışmasız en iyisi olduklarını kabul etmiştik.

sonra bir şekilde konserlerine* gitme fırsatı buldum. çok efendi, akıllı uslu çocuklarmış. hatta önde pogo vesair yapanlara "heey çok eğleniyoruz! ama düşen olursa kaldırmayı unutmayalım..." demeleriyle kanım ısındı çocuklara. sahneye çıkıp öpesim geldi.

bir de chester bennington denen adamda ne ses varmış be kardeşim? bütün konser anırdı, bağırdı çağırdı en ufak bir detonaj yaşamadı. pes yani...

birde adam gibi gitarist bulsalar çok iş çıkacak bunlardan.

4.grey daze - hybrid theory - linkin park evrim zincirinde gelişen grup, chester bennington -vokal- gruba girmeden önce mark adlı bir arkadaş onun vokallerini yapıyordu. ayrıca phoenix farrell -bass- üyesi olduğu grey daze'i daha çok gelecek vaad ettiğini düşünerek başka bir grup için bırakmış, sonra geri dönmüştür. düşünülenin aksine grubun lincoln park'la hiç bir ilgisi yoktur. sadece domain name alması kolay olsun ve akılda kalıcı iki kelimenin birleşimi olsun diye bu isim chester bennington tarafından bulunup diğer grupüyelerince de benimsenmiştir.

5.haklarında "kimin park?" şeklinde iğrenç espri mahiyetinde sorulara mahal veren oluşum

6.6 adet kazmadan oluşmakta bu grup.bir şarkılarını duyduğum yerden ko$aradım uzaklaşırım .  :muhah  :muhah

7.tek kotu taraflari su ki, sarkilar cok kisa
3 dakika sarki mi olur be, tadini alamadan bitiyor parca, sonra al loopa al loopa..
sarki sozleri de cok sasirtiyo beni, ben kimle ciktiysam bunlar da onlarla cikti galiba. cus artik..

8.otomobil kullanırken kesinlikle dinlenmemesi gereken grup

9.şarkılarını konserelerde inceden değiştirip, üzerinde oynayıp söyleyen insanı böylece baymayan grup, değişik çalışmaları da bulunuyor ama jay z ile niye çalışmışlar onu ben de anlamadım.

10.ilk başlarda bunlar, '16 yaşındayım-ailemden nefret ediyorum' müziği yapıyor dediğim ama geçen yıllar içinde gözüme giren grup
'afferin oglum linkin, park sana da bravo'

#62 - Ağustos 24 2006, 16:46:33

bir de chester bennington denen adamda ne ses varmış be kardeşim? bütün konser anırdı, bağırdı çağırdı en ufak bir detonaj yaşamadı. pes yani...

bu yoruma katılıorumm.. yani nerdeyse ses telleri yırtılacak ama hala bağırıo... :yah  ama bu şekilde şarkılar daha güsel oluo bence....
#63 - Ağustos 24 2006, 16:59:57
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.

benim favorim numb
#64 - Ağustos 25 2006, 19:42:38

benim favorim numb
evet bende cok seviorum o parcayı :okey süper bi şarkı.beni anlatıo nedense :)
#65 - Ağustos 25 2006, 19:48:13

M_SlimShady

Jay-Z le söylediği şarkı manyakkk tek kelimeyle  ::yea  ::yea  ::yea
#66 - Eylül 29 2006, 20:47:46

ya açıkcası ben numb encore u pek beğenmedim.. düet pek hoş olmamış.. normal hali daha süper.. :)
#67 - Eylül 29 2006, 20:57:28
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.

M_SlimShady

ya açıkcası ben numb encore u pek beğenmedim.. düet pek hoş olmamış.. normal hali daha süper.. :)
eğer rap i sevmiyorsan beğenmemen normal :)
#68 - Eylül 29 2006, 21:13:39

eğer rap i sevmiyorsan beğenmemen normal :)
  ewt aslında pek sewmem rap.. belki de o yüzdendir... :)
#69 - Eylül 29 2006, 21:15:33
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.

M_SlimShady

YENİ ALBÜM ÇOK FARKLI
Nu-metalin önemli temsilcilerinden Linkin Park, üçüncü albümde sound değişikliğine gidiyor. Albümün kaydı için stüdyoda bulunan Linkin Park üyeleri, yeni sound'larının punk, klasik rock ve hip-hop karışımı olduğunu belirtiyor.   
Her zaman için farklı müzik türlerini birbirine karıştırmalarıyla tanındıklarını belirten Chester Bennington, yeni albümlerinde de bu tarz sound karışımına devam edeceklerini belirtti.

Yeni albümleriyle yeni müziklerini ortaya koyacaklarını dile getiren Bennington, prodüktörleri Rick Rubin ile yeni sound'larını oluşturduklarını söylüyor.

Kendi solo albümü üzerine de konuşan Bennington, albümünü tamamladığını ancak önceliğin Linkin Park'ta olduğunu belirtti
[alıntı]
#70 - Eylül 30 2006, 18:52:30

YENİ ALBÜM ÇOK FARKLI
Nu-metalin önemli temsilcilerinden Linkin Park, üçüncü albümde sound değişikliğine gidiyor. Albümün kaydı için stüdyoda bulunan Linkin Park üyeleri, yeni sound'larının punk, klasik rock ve hip-hop karışımı olduğunu belirtiyor.  
Her zaman için farklı müzik türlerini birbirine karıştırmalarıyla tanındıklarını belirten Chester Bennington, yeni albümlerinde de bu tarz sound karışımına devam edeceklerini belirtti.

Yeni albümleriyle yeni müziklerini ortaya koyacaklarını dile getiren Bennington, prodüktörleri Rick Rubin ile yeni sound'larını oluşturduklarını söylüyor.

Kendi solo albümü üzerine de konuşan Bennington, albümünü tamamladığını ancak önceliğin Linkin Park'ta olduğunu belirtti
[alıntı]

yaa bnm de duyduğum kadarıyla, mike başka bi grupta daha yer aldığı için we de bu grup da biraz rap sölediği için, linkin parkın yeni albümünde rap türü şarkılar bayaa bi azalcakmış..
 artık ii mi olur kötü mü bilemem, ama deişik olacağı kesin .. :okey 
#71 - Eylül 30 2006, 18:56:41
Kerbela çölünde Hüseyin.
Zindanlarda Cem Sultan,
Sehpalarda Pir Sultan.

melodilerin daha ön plana cıkıcanı düşünmekteyim ki bence gercekten ilginc bi albüm olcak gibi
#72 - Eylül 30 2006, 19:02:13

allah aşkına biri soylesin bu grup rap mi yapıo nu_metal mı ya gercekten kotuler
ama bı ara dınlıodum şimdi ise? :ban
#73 - Ekim 06 2006, 13:00:44
noktalı virgül

M_SlimShady

allah aşkına biri soylesin bu grup rap mi yapıo nu_metal mı ya gercekten kotuler
ama bı ara dınlıodum şimdi ise? :ban
şarkınılarının içinde rap i de katmaları grubun kötü olması anlamına mı geliyor? Sonuçta kalite müzik çıkıyor Jay-Z 5 grammy lik adam..ve yaptıkları düet süperrrdi bence  :okey
#74 - Ekim 06 2006, 13:05:33

metal muzık dedıgın popu ve rap'i karşısına alan muzıktır nasıl olur da rap muzıgıde ıcıne katarlar anlamsız yani
#75 - Ekim 06 2006, 14:47:37
noktalı virgül

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.