Alternatifim Cafe

Aptal Sarışın Fıkraları..

Discussion started on Fıkra

Zeitgeist

ama ama ama bu haksızlıkkkkkkkkkkkkk  :agla :agla :agla X( X( bende sarışınımmmmmmm

Sarışın fıkraları değil 'APTAL Sarışın Fıkraları' yazıyor başlıkta. Sanırım sen de bu kategoriye giriyorsun, ahaha. :D
#101 - Mayıs 22 2009, 16:47:53

yha arkadasları yha ben de sarısınım ama çok zeki yim  hem nedeen aptal sarısın fkaraları diyolar bişiy söylicem benim sınıftan bi arkadasım var esmer hem çirkin hem kendini bisey sanı yo hem ukala hemde aptal yani bu kadar şey bi arada gören oldumu olduysa bana msnmden ulasabilirsiniz msnm<hepsi_mariya@hotmail.com> cevaplarınızı bekliorum
Fıkralardan çok buna güldüm. (6)
#102 - Mayıs 22 2009, 17:14:45

yha arkadasları yha ben de sarısınım ama çok zeki yim  hem nedeen aptal sarısın fkaraları diyolar bişiy söylicem benim sınıftan bi arkadasım var esmer hem çirkin hem kendini bisey sanı yo hem ukala hemde aptal yani bu kadar şey bi arada gören oldumu olduysa bana msnmden ulasabilirsiniz msnm<hepsi_mariya@hotmail.com> cevaplarınızı bekliorum

şaka mı bu ? :ohmygod

+

''Aynanın karşısında gözlerini kapatmış duran sarışın ne yapıyor?''.
- ''Uyurken nasıl göründüğüne bakıyor''

hepsici mariş, bu da senden. . :sizo
#103 - Mayıs 23 2009, 21:55:29
(=

başlık şekil a da gözüktüğü gibi cuk oturmuş..:D
neden bi insan kendine bende sarışınım ama çok zekiyim der yaa.:D sarışın olduğu için mi acaba.??
yha arkadasları yha ben de sarısınım ama çok zeki yim  hem nedeen aptal sarısın fkaraları diyolar bişiy söylicem benim sınıftan bi arkadasım var esmer hem çirkin hem kendini bisey sanı yo hem ukala hemde aptal yani bu kadar şey bi arada gören oldumu olduysa bana msnmden ulasabilirsiniz msnm<hepsi_mariya@hotmail.com> cevaplarınızı bekliorum
#104 - Temmuz 04 2009, 01:24:51
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.