Alternatifim Cafe

acill yardımınıza ıhtıyacım var cok...lütfenn...

Discussion started on Aşk - Meşk

1buçuk senedir ciddi düzeyde erkek arkadaşım var. bu sıralar cok sorunlar yaşıyor. işten dolayı başka sebeplerden dolayı ama benimle paylaşmıyor herşeyi içine atıyor. son bir kaç aydır çok asabi sinirli oldu. benimle olsun arkadaşlarıyla ve ailesiyle zaman zaman problemler yaşıyor. hemen bir anda ufacıcık şeye bile sinirlenip öfkelenebiliyor. ama sonrada anlıyor kendisi söylüyor insanları istemeden üzüyorum kızıyorum diyor yani piskolojisinin bozulduğunun o da farkında.. uzman doktora görüşelim diyorum kabul etmiyor. kendiside bende çok üzülüyorum bu durumdan . onu sakinleştirmek destek olmak için yardımlarınıza ihtiyacım var...  Özellikle erkekler size sorum zaman zaman sizinde böyle sıkıntılı durumlarınız oldugunda kız arkadşınız nasıl davranmasını isterdinizz ???   
#1 - Nisan 06 2013, 13:19:36

Bence problemin ne oldugunu iyice anlayip, o olayi cözmek lazim. Eger yasadigi sIkintilar büyük bir seyse bunu bi sekilde ogrenmelisin sen de ona gore davranmalisin arasira bu konuyu acip onu konusturup agzindan laf felan alabilirsin, belki söyle söyle yap bence gibisinden akillar verebilirsin..

ama yine de bi sekilde onu psikologa gorunmesi icin ikna etmelisin bence yoksa sonuclarina katlanirsin görüyoruz simdi seni korkutmak istemem ama aniden bi sinir patlamasiyla akli basindan gider herseyi yapar. cinayete kadar gider hani.. Hakkinizda hayirlisi ne diyelim..
#2 - Nisan 09 2013, 02:52:50
"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.