Alternatifim Cafe

gülden mutlu yani bir şarkı yapmış

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

daha dün dinledim adı "unutamam dedin" tarzım değil ama size biraz nakaratını söyliyim gülden mutluyu sevenlere gelsin                                                                                                                                                   
unutamam dedin   yalanmı söyledin                                                                                                                                                                                                                                                                                                ben pare,pare                                                                                                                                                  zehir oldu yediğim içtiğim                                                                                                                                   revamı ettiğin                                                                                                                                                    aynı son aynı hikaye                                                                                                                                            bırak beni bırak gidiyim tarzım değil ama fenada değil :))
#1 - Aralık 23 2012, 08:10:08
« Son Düzenleme: Aralık 23 2012, 08:13:18 Gönderen: yağmur_pelvin »
samedim...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.