Alternatifim Cafe

Emre Behrem ( Sen Beni Feysinden Çıkaramazsın )

Discussion started on Sanatçılar - Gruplar

Yeni!
FACEBOOK UYGULAMALARI İLE İLGİLİ KOMİK SÖZLER İÇEREN ŞARKILARIYLA TANIDIĞINIZ YUNUS EMRE BEHREM'İN KISA BİYOGRAFİSİ : 1975 İstanbul - Kocamustafapaşa Doğumlu Olup Aslen Sivas - Zaralıdır...Müzikal Kariyerine 14 Yaşında İstanbuldaki Çeşitli Düğün Salonlarında Bedava Solistlik Yaparak Başlamıştır..17 Yaşından 20 Yaşına Kadar Ünlü Şan Ve Solfej Hocası Erdem Siyavuşgil'den Özel Dersler Alıp Kendisini Geliştirmiştir...Bu Zaman İçerisinde Aralarında Ajda Pekkan , Gülben Ergen , Fulden Uras'ında Bulunduğu Bir Çok Sanatçıya Vokalistlik Yapmış Yada Eşlik Etmiştir...1993 Ylında Tanıtım Eksikliği Nedeniyle Başarısız Olmuş Bir Solo Albüm Çalışması Mevcuttur...VATANİ GÖREVİNİN 15 AYINI ASKER SOLİST OLARAK İSTANBULDAKİ TÜM ORDUEVLERİNİN EMRİNDE VAZİFE YAPARAK BİTİRMİŞTİR.1997 Yılında Askerlik Dönüşü Elinde Olmayan Bazı Özel Sebepler Yüzünden Müzikten Kopmak Zorunda Kalmıştır...Bu Durum Tam Süre Olarak 2008 Yılına kadar Sürmüştür...Son Zamanlardaki En Önemli Başarısı Sözlerini TS-61 Grubu Üyesi Ahmet Barış Kurt'la Birlikte Yazdığı ''' SEN BENİ FEYSİNDEN ÇIKARAMAZSIN ''' Ve Yine Sözlerini Kendisinin Yazdığı Ve Okuduğu ''' YARİMİ FACEBOOKA ÜYE ETMİŞLER ''' ''' SEN YOKSAN FACEBOOKU NEYLEYİM ''' İsimli Komik Şarkılarıdır...BURAYA DİKKAT : Mütevazi Sayfasında Ve Çeşitli Sitelerde Görebileceğiniz Tüm Demolarındaki Şan Kayıtları Önçalışma Anlamında ''' My Way''' Ve BEYAZ SHOW İÇİN TEKRAR KAYDETTİĞİ '''Sen Beni Feysinden Çıkaramazsın''' İsimli İki Demosu Hariç En Fazla 20 Dakikalık Ön Çalışma İle Ve Amatör Bir Ortamda Cubase Kullanılarak Chat Mikrofonu İle Özellikle Hücum Kayıt Edilmiştir...Tüm Playback'ler Müzisyen Sitelerinden Yardımlaşma Sonucu Ücretsiz Temin Edilmiştir...
YUNUS EMRE BEHREM EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIDIR , MÜZİKLE HOBİ ANLAMINDA AMATÖRCE İLGİLENMEKTEDİR.

http://www.youtube.com/EmreBehremTv
#1 - Ekim 31 2011, 12:02:00
« Son Düzenleme: Ağustos 08 2012, 16:29:24 Gönderen: tribal »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.