Alternatifim Cafe

twitter

Discussion started on Alternatif Sözlük

henüz amelelerin keşfetmediği gayet nezih bi sosyal ağ paylaşım sitesi. hayranı olduğunuz ünlülerin o an içinde ne yaptıklarını öğrenebiliyor hatta onlarla anlık iletişime bile geçebiliyorsunuz bu ağ sayesinde. çıkacak albümler, oynanacak maçlar, organizasyonlar... gazete ve televizyonlardan önce ilk burada duyuruluyor artık insanlara. bunun için gayet yararlı olduğunu düşünüyorum.

amele demişken, değinmeden olmaz. 1-2 yıl veriyorum en fazla. internete girebilme başarısını gösteren her hanzo bu sitenin kullanımını da öğrenecek ve iş çığrından çıkacak. içeriği tamamiyle ingilizce olduğu için facebook gibi hemen ayağa düşmesi beklenemez, sadece zamanı uzatabilir. ama sonuç belli, barzolar toplanacak yine.
#1 - Ağustos 18 2010, 22:56:54
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Any_one

ünlüleri de içinde barındırması kimilerine garip gelen site. bana garip geliyor mesela. o kadar gözünde büyütüyorsun "ne güzel bir sanatçı" falan diyorsun bir bakıyorsun "nbr fıstık (:" diye twitler atıyorlar birbirlerine. görüyorsun onu, aha gitti tüm büyü, ihtişam. meğer onlar da insanmış diye şaşıp kalıyorsun işte, dünya bu, şaşırılacak çok şey var.
#2 - Ağustos 18 2010, 23:00:40

Asla Türkçeleştirilmesini istemediğim platformdur. Şimdi burada canımız, dilimiz ayağına yatmayın sakın. Gördük facebook yerel dile geçtikten sonra olanları. Saçmasapan insanlar saçmasapan konular ve daha fazlası.

Apaçi güruhunu kendinden uzak tutması dil etkeninin yanında potansiyelini kavrayamamış olmalarıdır. Onlar için twitter "140 karakterlik iç dökme zımbırtısından" ibarettir.

Ha daha kullanan bir çok insanda amacını anlayamamıştır.
#3 - Ağustos 19 2010, 02:25:50

facebook un sadece ne düşünüyorsun? kısmını almış gibi bir yer.
#4 - Ağustos 19 2010, 07:29:36

İstediğin herşeyi özgürce yazabildiğin, bi süre sonra bağımlılık yapan, dur lan giriyim de şuraya iki bişey yazıyım dedirten paylaşım sitesi.
#5 - Ağustos 19 2010, 13:43:20
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

Z.M.S

1-2 ay önce benimde vardı.
artık açmıyorum bile aga
#6 - Ağustos 20 2010, 02:32:22

Apaçilerin kullanmak isteyip de kullanamadığı KIRAL site.
#7 - Ağustos 21 2010, 23:39:31
He-man in abisi Çetin.

abdullah gül e bakmak için açmıştım şimdilerde kaan sezyuma falan bakmak için kullanızlıyorum.bakızlıyorum.keza yılmaz aslantürk keza metin üstündağ keza bülent üstün ve türevleri... bunlara bakıyorum bi.
#8 - Ağustos 22 2010, 14:46:38
Montla Sıç!

şu an ''finaldeyiz'' in trending topic olduğu site. sağ aşağıda görebilirsiniz bunu. herkes çılgınlar gibi re tweet geçiyor bunu. asıl oraya gelmesi gereken terim #12DevAdam olmalı.
#9 - Eylül 12 2010, 00:39:13

Gregor Samsa

Perfect Circle

Feysbukla connect'inin olmamasının büyük bir kayıp oldugu site.
#10 - Eylül 25 2010, 20:54:08

Ezel'e çıktığı ilk bölüm Kıvanç Tatlıtuğ Trends listesinde ilk sıraya girmişti.

Ayrıca bugün Bulletstorm'un yapımcısı Tanya Jessen'e attığım tweeti cevaplamasıyla sempatimi daha fazla kazanan site.
#11 - Şubat 03 2011, 19:48:10

günden güne kalabalıklaşması ve buna paralel olarak *** sarması kaçınılmaz gözüküyor. ama her haliyle bağımlısı olunur o ayrı.

https://twitter.com/#!/aktasakcan
#12 - Ocak 21 2012, 17:52:00

Gregor Samsa

önce nefret edip şimdi hep orda olduğum yer.
#13 - Nisan 25 2012, 02:17:26
'

İbretlik bir hesaba sahip olduğum site.
Kullanıcı adını burada paylaşmak da vardı ama dediğim gibi; ibretlik yani.
Yine de merak eden olursa -ki sanmıyorum olacağını- mesajlan şeyettirebilirim hani.
#14 - Nisan 17 2013, 23:17:30
« Son Düzenleme: Nisan 17 2013, 23:18:14 Gönderen: Toprak »

3 senedir aynı kullanıcı sayısı ile rekor kırma yolunda ilerlediğim oluşum. 100+ kullanıcı üzerine daha çıkmadım, altına da inmedim hiçbir zaman. çok sadık bir takipçi kitlem var sağ olsunlar.

seviyorum da, aşırı aktif değilim bu aralar. nebleyim soğudum galiba.
#15 - Kasım 02 2013, 22:32:37

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.