Alternatifim Cafe

Metallica Hayranları Tepkili

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

İsrailli hayranları Metallica'yı boykot etme kararı aldı.

1999'daki Tel Aviv performansından tam 11 sene sonra yeniden İsrail'de konser vermeye hazırlanan Metallica, hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenmesine rağmen onların eleştirilerine hedef olmaktan kurtulamadı.

22 Mayıs'ta Ramat Gan Stadyumu'nda gerçekleşmesi planlanan konserin biletleri 159 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulunca ayağa kalkan Metallica hayranlarının büyük bölümü konseri boykot etme kararı aldı. Sosyal ağ siteleri sayesinde haberleşen Metallica hayranları arasından konseri boykot edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Dünyanın hiçbir yerinde bilet fiyatlarının bu kadar yüksek bir rakamdan başlamadığını belirten Metallica hayranları, şimdi konserin organizatöründen açıklama bekliyor.
#1 - Mart 04 2010, 22:05:05
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Metallica da dünyanın en çok para kaygısı güden ülkesinde böyle bir şey yapması olası eleştirileri de getirir.
#2 - Mart 04 2010, 22:11:37

Haber bize geç gelmiş anlaşılan, çünkü ben dün okudum İsraillilerin boykotunun zaferle sonuçlandığını (6)
#3 - Mart 05 2010, 10:03:17

ilginc. Israil'e koymamasi lazim 159$ ne ki =)
#4 - Mayıs 07 2011, 04:37:45

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.