Alternatifim Cafe

Şafak Vakti | Stephenie Meyer

Discussion started on Kitap

anlamıyorum bella'nın 4 kitap sonunda vampir olması bu kadar basit olmamalıydı... volturiler bu kadar kolay pes etmemeliydiler..
vahh anammm... vale vale valeeeeeeeghtttt.... (ağıt yaktım 2 dakikada ) (6)
#26 - Nisan 24 2009, 23:35:31
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

anlamıyorum bella'nın 4 kitap sonunda vampir olması bu kadar basit olmamalıydı... volturiler bu kadar kolay pes etmemeliydiler..
vahh anammm... vale vale valeeeeeeeghtttt.... (ağıt yaktım 2 dakikada ) (6)

Hadi diyelim öyle ya da böyle oldu vampir. Azmanlığından birşey kaybetmemesi de neyin nesi? Daha bir kan içemeden, Edward'la yiyişme derdinde kız. (6)
#27 - Nisan 25 2009, 02:27:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Lanet kadın Stephenie.. 18 yılın acısını çıkartıyor bence Bella (6) .. 

lanet olsun o Volturi'ye de.. ne lanet bir kitapmış ya değil mi Merve'cim =)
#28 - Nisan 25 2009, 11:12:40
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

Öyle valla Kadri'cim. Artık tüm umutlar The Twilight Saga: The Official Guide kitabına kaldı. Hayırlısı bakalım. (6)
#29 - Nisan 25 2009, 13:20:38
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

pek umutlu değilim o kitaptanda ben Merve'cim. saçma bir kitap gibi geldi. tam anlamıyla ticari amaç hissettim (6)
#30 - Nisan 25 2009, 13:23:10

Ticari olsa da bir yandan iyi olacaktır. Bir sürü geçiştirilen olay var. En azından derinlemesine bu olayların nedenlerini öğrendiğimiz zaman neyin ne olduğunu daha rahat kavrayıp, ona göre lanet edebiliriz. (6)
#31 - Nisan 25 2009, 13:25:26
Mercey.

valla hiç merak etmiyorum artık ne kaldı ki (6) ben lanetlerimi ediyorum düzenli olarak .. (6)
#32 - Nisan 25 2009, 13:26:58

Kitap çıkınca anlaşılır sanırım nelerin kaldığı. :ç (6)
#33 - Nisan 25 2009, 13:33:20
Mercey.

Diğer üç kitap ve Şafak Vakti'ni ayrı tutuyorum, çünkü bu en farklı olanıydı. Ayrıca sonu çok köü, bitmiş hissini vermiyor. Çok rahat yeni kitaplar çıkarılır buradan ama sanırım fazla iyimserlik olur bu, yazmayacak gibi  :D Neyse, bitince bir garip oluyor ama cidden
#34 - Eylül 12 2009, 03:51:05
We all learn to make mistakes.

en güzeli buydu kötü sonları sevmem :D
#35 - Eylül 28 2009, 23:23:16
İmzanız kural dışı.

Çok güzel bi seriydi. Her ne kadar biraz geç farkına vardımsa, geç olsun güç olmasın :) Bitmeseydi de devamı da olsaydı dedim kendi kendime. İnsan da bi süreklilik yaratıyo, deli gibi okuyosun :4 (kendi adıma konuşuyorum) neyse 4 kitapta çok güzeldi, devamını bekliyoruz :artis
#36 - Ocak 07 2010, 17:56:46
...Senin aydınlığındır ay'a ışığını veren geceleyin.
Ben bir geceyim, sen bir ay'sın madem,
Gökyüzünde bensiz gitme, istemem...

Son Adımıydı Kitabın .. Resmen 5. Yi Sıkıntıdan Okuyamadım .S
#37 - Ağustos 11 2011, 22:48:32
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.