Alternatifim Cafe

Arabada seks yaparken öldüler

Discussion started on Haberler

Üşümemek için motoru açtılar ve olanlar oldu...
Araba içinde seks yaparken üşümemek için motoru açtılar, olanlar oldu... Avusturya'nın Ternitz kentinde yaşayan 18 yaşındaki Reinhard Wallecker isimli genç kendisinden bir yaş küçük olan kız arkadaşı Stefanie Tanzer ile buluştu. Hava eksi 15 dereceydi. Reinhard'ın evine gitmek için plan yaptılar. Ancak Reinhard ailesinin evde olduğunu görünce otomobilini evin arkasında bulunan garaja çekti. Araba içinde seks yaparken üşümemek için motoru çalıştıran genç çift karbonmonoksit zehirlenmesinden öldü. Talihsiz gençlerin cesedi bir gün sonra bulundu. Kızlarını bütün gece arayan Tanzer ailesi haberi duyunca yıkıldı.
#1 - Ocak 08 2009, 15:46:45
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Yuh be ... alla allah...
ii olmuş ama seks yapıyolarmış biri 18 biri 17 yuh be daha yaşları kaç onların ya.. nese yinede kendileri bilirler ne yaparlarsa kendilerine yaparlar ne diyim yazık olmuş. allah rahmet eylesinde diyemiyorum malesef..
#2 - Ocak 08 2009, 15:58:58
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Motley

Imm ilginç bir haber demicem,yorumuma da aa yaşlarına bak tüü utanmazlar diyerek yapmıcam zaten seks için uygun yaş kaçtır ???? Aceba ???

Herneyse gençtir olmuş ölümün nerde ve ne zaman gelecegi belli olmuyor,ailesine sabır.
#3 - Ocak 08 2009, 16:06:14

Ahahah (6)
Bunu yapcak akılları varda otel tutcak akılları yokmuş (6)
#4 - Ocak 08 2009, 16:23:53
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

"Arabanın içinde seks yaparken üşümemek için" (6)
#5 - Ocak 08 2009, 16:36:46

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur.   Albert Einstein.

Imm ilginç bir haber demicem,yorumuma da aa yaşlarına bak tüü utanmazlar diyerek yapmıcam zaten seks için uygun yaş kaçtır ???? Aceba ???

Herneyse gençtir olmuş ölümün nerde ve ne zaman gelecegi belli olmuyor,ailesine sabır.

yok canım ben onu demek istemedim
sonuçta bende onlardan büyük değilim hatta ikisinden de küçüğüm ama onlarda fazla büyük sayılmaz o yaşta bi insanın seks meraklısı olması çok saçma bişey en azından 20 yaaşını geçmesi lazım bence

bana ters böyle şeyler hele 17 18 yaşlarındayken kusura bakma...:)
#6 - Ocak 09 2009, 09:17:01
Sakalını orantılı kesebilen adamla, sağ elinin tırnaklarına düzgün oje sürebilen kadının birleşmesine 'örnek çift' denir.

Motley

sonuçta bende onlardan büyük değilim hatta ikisinden de küçüğüm ama onlarda fazla büyük sayılmaz o yaşta bi insanın seks meraklısı olması çok saçma bişey en azından 20 yaaşını geçmesi lazım bence

Sana cevap olsun diye yazmadım şekerim.

Ben kendi yorumumu yaptım.
:)
#7 - Ocak 09 2009, 11:11:00

SnoWays

sen 20 yaşında yaparsın canım :))
iyi olmuşmuş :öff
#8 - Ocak 09 2009, 11:39:48

Bas gaza aşkım bas gaza  (6)
#9 - Ocak 09 2009, 11:44:41

Motoru çalıştırmaya ne gerek vardı ki (6)
#10 - Ocak 09 2009, 11:46:09
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

Bas gaza aşkım bas gaza  (6)

kioptum Cuk diye oturdu.
#11 - Ocak 09 2009, 11:53:51
Bu içindeki; olmayan beyninin değil aşk'sızlıktan guruldayan midenin sesi.
Sana hayvan dediğimde hayvanlar alınmıyor da sendeki bu tavır neyin nesi ?!

Alıntı

:))
#12 - Ocak 09 2009, 12:03:17
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

onlar için doğal bir olay  :muhah
#13 - Ocak 09 2009, 13:13:33
ruhunu yüzüne giyicek kadar cesur musun?

SnoWays

#14 - Ocak 09 2009, 13:15:05

#15 - Ocak 09 2009, 13:19:03
Programmer: CS3-CS4

ii peki canım öyle olsun bakalım..:)

sen 20 yaşında yaparsın canım :))
iyi olmuşmuş :öff

yok ya ben onu demek istemedim yapacak olan insanlar için söyledim kendim 20 yaşını geçince yapıcam demedimki yani yanlış anlaşılmasın lütfenn.. tamam mı?  :))

#16 - Ocak 09 2009, 13:44:00

pisi pisine gitmek buna deniyo herhalde (6)
#17 - Ocak 09 2009, 17:34:50
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

allah akıl versn yhaa başka gün kalmadı sanki tövbee yhaa
#18 - Ocak 09 2009, 19:31:15
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

!_By_Gizli_!

Motoru çalıştırmaya ne gerek vardı ki (6)

Buda güzel bir düşünce. (6)
#19 - Ocak 09 2009, 19:36:44

Dionysus.

Yuh be ... alla allah...
ii olmuş ama seks yapıyolarmış biri 18 biri 17 yuh be daha yaşları kaç onların ya.. nese yinede kendileri bilirler ne yaparlarsa kendilerine yaparlar ne diyim yazık olmuş. allah rahmet eylesinde diyemiyorum malesef..

Vuu.
Bu yorumu okuduktan sonra düşüncelerim tamamiyle değişti.
Vay iblisler vaaay, dedim içimden.Allah bin belanızı versin deyyide ekledim.Beddualar ettim pek çeşitli.
Biraz önce yazık yea der iken, şimdi oh olsun deyyi göbek atacağım.
Beni ne hallere soktun, utan.
#20 - Ocak 09 2009, 19:47:48

Evet daha yaşları kaç çocukmuş onlar daha o yaşta seks mi olur evcilik oynasa ölseler Allah rahmet eylesin deriz ama olmaz ki böyle ohh iyi olmuş :Ç

Atın ölümü arpadan olsun  :P

Aynen katılıyorum kerime :Ç :Ç

#21 - Ocak 09 2009, 19:50:49

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur.   Albert Einstein.

#22 - Ocak 09 2009, 20:40:47
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Çocuk motorları karıştırmış. :p
#23 - Ocak 10 2009, 20:17:05
Şefim sarı kula var mı?

si-en-bi-sie

Sürtünmeden meydana gelen ısı onlara yeterdi aslında.
Daha fazlasını istemekle alakalı bir durum.
#24 - Ocak 10 2009, 21:13:37

Mübarek Olsun :)
#25 - Ocak 10 2009, 22:34:05
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Ee naparsın, eden bulurmuş.
#26 - Ocak 10 2009, 22:37:56

kızdada 18lik tip yok hiç ama neyse :D başka yer bulamamışlar herhalde :D
#27 - Ocak 10 2009, 22:38:02
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

kızdada 18lik tip yok hiç ama neyse :D başka yer bulamamışlar herhalde :D
Bu tür işler için araba uygunluk derecesi en yüksek olan yerleşim şeyidir. yani burda rahatça yerleşilebilinilebilinir. tabi motor kapalıysa ( 6 )
#28 - Ocak 10 2009, 22:39:37
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

İlk olarak söylemem gereken bir şey -ki bu sözüm herkes için geçerli. Herkesin fikri farklı olabilir buna diyecek bir sözüm yok ancak biz burada tartışma yapmıyoruz sadece kendi fikirlerimizi paylaşıyoruz. Benim fikrim 17–18 yaşındaki gençlerin kendi hayatlarını kurtarmak için bir şeyler yapmaları-yapmaya çalışmaları gerekir. Çünkü ilerde o gence ne sevgilisinin bir faydası dokunur ne de arkadaşlarının. Ben bunları o kız için söylüyorum. Hayatı yanacak olan o erkek değil kız olur. (erkek eninde sonunda orda burada bir iş bulur o bakımdan.) Belki de bunlar onlar için çok normal olabilir. Ne de olsa batılı ya bunlar! Meraklanmayın bizde batılaşıyoruz yavaş yavaş. Ne güzel çok güzel batılaşıyoruz. Yakında AB’ye de gireriz. Ve daha sonrada bizim kızlarımız mini mini eteklerle dolaşır sokaklarda. Osmanlı kızı mini etekle dolaşıyor Osmanlının delikanlı cesur kızları. Ne güzel olur değil mi erkekler gözünüz gönlünüz açılır.Osmanlının delikanlı, cesur, dürüst ülkesi için canını feda edebilecek siz erkeklerin gözü gönlü açılır. Hele bir tamamen batılaşalım. Aslında bunun adı batılaşma değil yozlaşıyoruz kendi benliğimizi kaybediyoruz çok iyi bir şeymiş gibi kolumuza sevgilimizi takıp o meydan senin bu sahil benim öpüşe koklaşa geziyoruz. (bunu herkes için söylemiyorum genel olarak böyle.) Ama biliyor muyuz ki dünyanın diğer ucundaki insanların halini. Biliyor muyuz? Söyleyin biliyor muyuz? “Yok, bilmiyoruz Allah Allah daha neler.” Bu mu söylediğiniz şey bu mu? Bu mudur yani? Bu kadarcık mı? Yoksa “Hep duyduğumuz şeyler.” mi diyorsunuz olabilirde. Belki de içlerinizden çoğu bunun farkındadır değil mi? İnsanların kötü durumlarda nasıl yaşadıklarını daha doğrusu yaşamaya çalıştıklarını.Belkide eski Osmanlı'dan izler kalmıştır belkide hala vardır öyle insanlar.Hadi bunu geçtim bir gencin seks yapmayı çok doğal bir şeymiş gibi karşılaması ne kadar garip. Dünya bu halede düşecekmiş işte. Hadi bu bir şey değil. O iki gencin yaptığı gibi o genç kız ve erkeğin yaptığı gibi bizde sevgilimizle ailemizden gizli planlar kurup orda burada buluşup seks mi yapacağız? Yapan yapsın canım buna diyecek sözüm yok. Zaten kimin buna söyleyecek sözü olabilir ki? (Bu söylediklerim sadece sana değil bunu bil.) Ben burada iki gencin ölmeden önce yaptığı şeyler hakkında bir şey dedim dedim ki “ iyi olmuş.” Ne var bunda hala anlamış değilim. Günah işleyerek diğer dünyaya gitmek var birde günahsız gitmek var. Bu iki gençte cehennemin dibini boylamış olabilirler. Şimdi burada kimi arkadaşlarımız şöyle düşünüyor olabilirler. Arabada motoru çalıştırmaya ne gerek var yani ne alaka değil mi ama niye çalıştırdılar ki ne saçma değil mi? Ne mantıksızca. Motoru çalıştırmadan yapsalardı o güzel mükemmel o coşku dolu seks anlarını. Her neyse bunları söyleyerek kendimi yeterince üzdüm zaten. Kısacası söylemek istediğim şey ne ben senin fikirlerinin yanlış olduğunu söyleyebilirim ne de sen benim fikirlerimin yanlış oluğunu söyleyebilirsin. Bu söylediklerimin hepsi benim fikrimdi. İkimizin düşünceleri farklı olabilir –ki zaten benzemek zorunda değil. Bunun için benim düşüncelerime senin karışmana ya da dolaylı yollardan senin beni rencide etmene hiç gerek yoktu. İnan çok üzüldüm çok kırıldım. Senin söylediklerine değil. Ben kendime üzülüyorum. Bu ara çok kötüyüm. Hele israilin Filistin’i bombalaması… Her akşam eve gidip televizyonu açtığımda hep aynı haberler her zaman ölüm haberleri… Kimisi doğal gazdan zehirlenmiş kimisi bombalardan ölmüş. Küçücük daha hayatta yeni adım atmaya başlayan çocukların ölmesi beni kahrediyor… Bu olaylardan sonra böyle saçma sapan şeylerle karşılaşınca “iyi olmuş” dememek elde değil kusura bakma. Peki, sana soruyorum ne demeliydim? Ne denmesi gerekirdi? Dünyanın haline bak ve cevap ver.. Haydi, hep beraber seks yapalım mı diyecektim?  :alala

#29 - Ocak 13 2009, 15:28:14

ölümün bile hayırlısı varmış  allah herkese ölümün bile hayırlısını versin
#30 - Ocak 13 2009, 15:33:54

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

ölümün bile hayırlısı varmış  allah herkese ölümün bile hayırlısını versin

yani değil mi ya.. insan ölürken bile iyi bir şekilde ölmek ister günah işleyerek ölmeyi kimse istemez..:)
#31 - Ocak 15 2009, 08:33:35

allahtan bizde böyle bişey olmadı :P
#32 - Ocak 15 2009, 20:33:31

!_By_Gizli_!

allahtan bizde böyle bişey olmadı :P

Emre bari burda söyleme. (6)
#33 - Ocak 15 2009, 20:43:10

"İyi olmuş" diye yorum yapan zihniyetin de insan olduğunu düşünmek utandırdı beni.
#34 - Nisan 01 2012, 00:28:14
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Olaylar olaylar.
#35 - Nisan 01 2012, 03:12:57

Hep amerikanın oyunları bunlar..
#36 - Nisan 01 2012, 03:17:41
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Allah affetsin ne diyelim.  (a)
#37 - Nisan 01 2012, 04:28:12
Çağrı atmazsa aramam aga egoistim ben.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.