Alternatifim Cafe

Red Alert 3'ü Deneyin

Discussion started on Oyun Genel

Başarılı serinin en son oyunu için tıklayın...

Sovyetler, Müttefikler ve İmparatorluk arasındaki amansız savaştan tadımlık bir keyif için Electronic Arts, Command & Conquer Red Alert 3 demo sürümünü yayınladı. 7 dakikalık muhteşem giriş videosunun yanı sıra üç eğitim bölümü ve biri Sovyetler, biri de Müttefikler tarafına ait iki görevi içeren deneme sürümü, buna rağmen 1,8 GB gibi bir boyuta sahip. Özlediğiniz gerçek zamanlı strateji eğlencesini yaşamak için Command & Conquer Red Alert 3 deneme sürümünü aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz

http://na.llnet.cnc3tv.ea.com/u/f/eagames/cnc3/cnc3tv/RedAlert/RedAlert3PCDemo.exe

#1 - Kasım 26 2008, 15:08:59

SnoWays

grafikler iyi görünüyor :Ç buralara gelirse alırım
#2 - Kasım 30 2008, 10:56:36

Oynadım güzel ama Red Alert 2 bence daha güzeldi. Binalar daha geç parçalanıyordu. (6)
 Farkları söyleyecek olursak kimi araçlar hem karada hem de suda gidiyor. Hatta Engineer bile suda gidebiliyor. Sonra Spy'lar, MCV, bazı tanklar filan. Ayrıca binaları (Barracks hariç) suya kurabiliyorsunuz.
 Kore'yi aşırı üstün yapmışlar kanımca, ülke kurmak için alan sınırınız yok, ana binadan bir araç çıkıyor, o aracı alıyorsunuz ve götürüp istediğiniz yere binanızı kuruyorsunuz. Kore'nin kimi araçları hem yerde gidiyor, hem havada gidiyor. Hatta hem denizaltında, hem de havada giden uçakları bile var.
#3 - Şubat 28 2009, 14:57:29
Şefim sarı kula var mı?

güzel oyun  hele loading de ki rus ablaya bittim :D
#4 - Eylül 06 2009, 17:22:38
Özlemişim buraları =)

oynayacaktım ama kısmet değelmiş.kaldırmadı pilgisayar  :S yalnız izlediğim kadarıyla fazla fantastik bişey olmuş.96 yılının oyunu olan yuri daha zevkli  :artis
#5 - Eylül 10 2009, 01:43:09
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

Yeni!
Oyun güzel ama oyunda çokta iyi olduğumu söyleyemem.
Oyundan ziyade ben rus aksanlı ingilizceyi çok seviyorum, o telaffuzlar çok hoşuma gidiyor.
(:
#6 - Ocak 21 2010, 23:21:30
« Son Düzenleme: Ocak 21 2010, 23:59:48 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.