Alternatifim Cafe

Inter fırtınası esti !

Discussion started on Dünya Futbolu

Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında Inter, sahasında ağırladığı Barcelona’yı 3-1 yenerek rövanş için avantajlı bir skor elde etti.

Yıllardır Şampiyonlar Ligi’nde beklenen başarıyı elde edemeyen Inter, yarı final ilk maçında Barcelona’yı 3-1’lik skorla geçti.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Inter, Barcelona karşısında yakaladığı pozisyonları gole çeviremezken Barcelona 19. dakikada Pedro Rodriguez ile 1-0 geçti.

Golden sonra baskılarını iyice arttıran Inter 30. dakikada Sneijder ile beraberliği yakaladı: 1-1

İlk yarı 1-1’lik skorla sona erdi.

İkinci yarıya da hızlı başlayan Inter karşılaşmanın 48. dakikasında Maicon’un attığı golle 2-1 geçti.

61. dakikada ise sahneye çıkan Diego Milito skoru 3-1 yapan golü kaydetti.
#1 - Nisan 20 2010, 23:53:24
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

beklenen oldu :) zaten la liga'da son maçtada sapıtmıştı barselona
#2 - Nisan 21 2010, 00:02:33
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

Mourinho dehasının ürünüdür bu galibiyet aslen.
#3 - Nisan 21 2010, 00:06:10
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

iyi oldu.arada böyle yenilsin barça, gezegeninin takımı olsun biraz.
gerçi iddaada sıfıra basmıştık ama sağlık mağlık olsun artık.
.
#4 - Nisan 21 2010, 01:07:55
« Son Düzenleme: Nisan 21 2010, 01:16:14 Gönderen: Argo »
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

ben barcelona'nın yenilgisini 14 saatlik yolculuğa ve sık yapılan maçlara bağlamayacağım. elbet maç içerisinde onlar da etki etmiştir ama bu yorgun barça bile o maçta inter'den 7 kilometre daha fazla koşmuştur. hatırlarsınız ki barça espanyol maçında da gayet sönük bir futbol sergiledi hatta bu sezonun en berbat futbolunu oynadı diyebilirim. böyle bir maçın ardından yarı final 1. ayağına çıktılar. zor tutunacaklarını biliyorlardı bence ki karşılarındaki takımın çalıştırıcısı morinyo idi. adam adama markaj olayını çok iyi kavramış morinyo. ortasahada xavi'yi kitlediği an barcelona inişe geçti. messi'de aynı şekilde, çok iyi kavradılar kilit oyuncuları. böylece yorgun bir barça susturulmuş oldu.

ha tabi bir de milito'nun kayıtlara geçmemesi gereken golü var bu maçta. kör gözüne attırdığımın hakemi bunu görmedi. dani alves'in penaltı pozisyonu neyse ama, o gol bariz ofsayt argadaş.

3-1'lik bir skora rağmen nou camp'ta kızmış, dinlenmiş ve defans yapacak bir takıma karşı oynayan bir barcelona izleyeceğimiz için umutluyum ben. 2-0 olur 3-0 olur ama yine de barça'nın olur tur.

gönlüm lyon-barça finalinden yana. pis almanları futbolun hiçbir turnuvasında görmek istemiyorum. faşistim, mutluyum.
#5 - Nisan 21 2010, 23:55:57
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.