Alternatifim Cafe

Beşiktaş Bursa'da..

Discussion started on Beşiktaş

Turkcell Süper Lig'de Bursaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş kafilesi, Bursa'ya ulaştı..

Kartal İskelesi'nden özel olarak kiralanan deniz otobüsü ile Yalova'ya, buradan da kiralanan 2 otobüsle kara yoluyla Bursa'ya gelen siyah-beyazlı kafile, Uludağ Üniversitesindeki Holiday Inn Otel'e indi.

Beşiktaş kafilesinde bir otobüste Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyeleri, diğer otobüste ise futbolcuların olduğu gözlendi.

Beşiktaş kafilesini, Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile 40 yıl önce İzmir Denizgücü'nde forma giydiğini belirten Ali Savaş karşıladı, taraftarların karşılamaya gelmediği görüldü.

Takım arkadaşı Denizli ile 40 yıldır görüşmediğini söyleyen Savaş, ''Buraya Mustafa Denizli'yi görmeye ve İzmir Denizgücü'nde oynarken çekilen bir fotoğrafı hediye etmeye geldim'' dedi.

Savaş, ayak üstü görüştüğü Mustafa Denizli'ye, 40 yıl önce aynı takımda oynarken çekilen fotoğrafı hediye etti.
#1 - Mayıs 16 2010, 16:03:44
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.