Alternatifim Cafe

Arkadaşlar okuyabilirmiyiz lütfen?

Discussion started on Devletçilik

Ewet gördümki içimizde deniz kardeşimize/abimize saygı gösteren ve bilen birçok kişi var. ancak unutmamak gerekirki denizin yanındaki diğer kardeşlerimizde en az deniz kadar önemli kararlar almış ve bu kararları uygulamaya geçirmişlerdir. ancak burda sadece deniz kardeşimiz/abimiz in anıldığını diğer yoldaşlarımızın yalnız bırakıldığını ve adlarının unutulmaya yüz tuttğunu gördüm. bu konunun amacı sizi yargılamak değildir. bu yazının amakcı diğer yoldaşlarımızı hatırlamak ve hatırlatmaktır. burada herkesin bildiği diğer devrimci yoldaşlarımızı yazmasını istiyorum. anmak adına ilk adı ben söylüyorum. ve şimdiden tüm yoldaşlarımın topraklarının bol olmasını diliyorum.

Ulaş Can

İlk bakışta forum oyun gibi gören arkadaşlar lütfen buraya yazı yazmasın burdaki amaç oyun değildir amacımı yukardada belirttim. o zihniyete sahip arkadaşlar lütfen gidip kumdan bikinili kızlar yapsınlar kendilerine!
#1 - Ocak 10 2008, 10:13:12

ilk önce  devrimcilik bölümüne açsaydın çok daha iyi olurdu kardeşim .
bahsettiğin konuda denize suçlamalar,yanlış fikirler yönetildi oyüzden sadece deniz'in ismi geçiyor yoksa hiçkimse yoldaşları unutmuş göz ardı ediyor değil.
#2 - Ocak 10 2008, 13:02:17
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.