Alternatifim Cafe

Kendi Ekran Koruyucunuzu Kendiniz Yapın(Resimli)

Discussion started on Resimli Program Anlatımları

Photo Screensaver Maker V 4.8.8

DOWNLOAD
http://www.zxmedia.com/photo2scr.exe

İndirmen gerekli

RESİMLİ ANLATIM
bu programla ekran koruyucunuzu uygulama biçiminde oluşturabilirsiniz.yani exe olarak.ve oluşturduğunuz bu exe dosyasına isiminizi emailiniz verebilirsiniz.program basit hepinize kolay gele.

PROGRAMI açtığınızda karşınıza gelen pencereden soldaki picture ı seçerek ekran koruyucusunda olmasını istediğimiz resimleri ekleriz.resim eklemek için ise sağdaki + işaretine basarak ekleriz

ekran koruyucunuza effect eklemek için effects kısmına giriyoruz.burada yazılı olanalar effect çeşitleri olup tik konulmuş olan effectler sırasıyla ekran koruyucunuzu effect verecektir

bu general kısmından yapacağınız ekran koruyucu suna (exe) isminizi emailinizi ekleyebilirsiniz

ekran koruyucunuza müzik eklemek istiyorsanız yine soldaki menüden music seçiyoruz.çalmasını istediğiniz müziği de soldaki + işaretinden ekleyebilirsiniz

ekran koruyucunuz hazır olduğunda make SCR e basarak exe dosyasını oluşturursunuz.eğer ekran koruyucunuzu onizlemek isterseniz prewiev a basın .
hepsi bu kadar daha sonra oluşturduğunuz dosyaya giderek onu kurabilirsiniz

çift tıkladığınızda gelen bu pencereden install diyerek ve ardından gelen pencerelerde tamam ı tıklayarak ekran koruyucunuzu bilgisayarınıza yuklebilirsiniz.
#1 - Mart 25 2006, 18:41:00
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 18:42:00 Gönderen: ^^ChaTLaKK^^ »
İmza kural dışı.

saol güzelmiş pek bişe yapamadım ama yapabilirim  (6)
#2 - Nisan 08 2006, 12:30:59
YemiNi Kaybetmİş TaVuk Gibİ AraYaCakSın HerYeRi!! Ama uNuTTuGun BiRseY WaR BeN YeDiĞiN YemLeRdEn BiRiYiMm!!

delikadir

make scr yaptım sorası nasıl olcak yauv
#3 - Nisan 29 2006, 20:30:35

çok tskler bunun için cok güzel bir program mıs bizimle paylastıgın için tskler
ha bu arada pazar günü öss sınavına girecek arkadasların hepsine basarılar dilerim
#4 - Haziran 16 2006, 23:26:31
ŞANŞANLI İMZAMZAM YOK

beceRemedim.... :'(
#5 - Haziran 16 2006, 23:43:51
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

ayy.. benim çok güzel oldu..  saol ya...
#6 - Temmuz 30 2006, 12:21:36
İmzanız kural dışı

tşkrlr paylaşımın için denemem gerekiyor bunu güzel olacağındanda eminim  :nohashas :nohashas
#7 - Ağustos 01 2006, 16:21:06

süper bu yaw beğendim paylaşımının için saol   :okey :okey :okey
#8 - Ağustos 04 2006, 21:04:47
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

e_tugce

Yeni!
..
#9 - Kasım 07 2007, 13:00:54
« Son Düzenleme: Şubat 03 2015, 01:11:42 Gönderen: e_tugce »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.