Alternatifim Cafe

Kız Tavlamanın Teknikleri ;)

Discussion started on Bay

Kız Psikolojisi

Eveet bismillah deyip bu yaratıkları tanımaya başlayalım. :4
Bir kere şunu kesinlikle ama kesinlikle aklınızdan çıkarmayın:Bu kız milleti her daim dokunsan ağlayacak gibi yaşar.Yani sürekli bi sorunları vardır,ya aileleri onları anlamıyodur,ya güzel değillerdir,ya abileri sürekli onları baskı altında tutuyordur yada sırf sorunlu gözükmek için bi sorunu varmış tribi yapıyordur. Peki burda biz ne yapıyoruz?Tabi ki biraz psikologluk oynuyoruz.Biraz sonra Nasıl Karizma Yapılır bölümünde de inceleyeceğimiz üzre siz zaten kıza karizma yapmak için mutlaka psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ona söyliyceksiniz. Bu ilk adım.Sonrada gidip kızı teselli eden centilmen dost tribine yatacaksınız.Ama centilmen olmanız bu durumda pek işe yaramaz o yüzden kızın karşısında zihin okuyan bi tip gibi gözükmeniz lazım.Bunu nasıl yapacağınızı da anlatıyorum? Neden çünkü bu siteyi siz abaza kardeşlerime bir hizmet olsun diye kurdum.

Ama önce kız psikolojisi ve kızların tarihsel gelişim süreçlerine bir bakalım. Bu kız psikolojisi öyle menem bir şeydir ki üstat Freud bile kızların psikolojisini çözemediği için intahara teşebbüs etmiştir. Ama sonunda azmedip bunların psikolojisini çözmeyi başarmıştır. Freud'da bir çok erkek gibi abazaydı. Hayatını anlattığı kitabındaki şu cümleler her şeyi çok iyi açıklar "...En uysal kadın hastalarımdan birini çektiği acılardan kurtarmıştım o gün, hipnozla sağlamıştım bunu , hastamın krizlerini geçmişteki nedenlerine bağlayınca bu çok zor işi başarmıştım. Ve hastam uyanır uyanmaz kollarını boynuma dolamıştı. Tam o sırada bir hemşirenin beklenmedik bir şekilde içeri girişi, aramızda tatsız bir soğukluğu önlemiş oldu; ama ikimizde o gün hipnoz tedavisine son vermeyi kararlaştırdık. " Bu satırlar tamamen Freud'dan alıntıdır.

Dediğimiz gibi kızların beynini okuyacaz ama kız psikolojisini tam anlamıyla özümsememiz lazım. Bakın bu kız milleti biz erkeklerden tamamen değişik bir düşünce sistemi içerisindedir. En önemli özellikleri gruplaşma ve bir şey yaparken bu gruba güvenmektir. Bu kızların hepsi kendilerine gruplar oluştururlar. Diğer gruplar tarafından dışlanmış kızlar uyuz olup kendilerine başka bir grup kurarlar. Ülkemizde metrekareye 8 kız grubu, 6 rock grubu düşmektedir. Yani bunlar o kadar çeşitlidir ki bunları tanımlayıp sınıflandırmak , rockçıları tanımlayıp sınırlandırmaktan çok çok daha zordur. :) Ama biz kızları belli durumlarda verdikleri tepkilere göre sınıflandırmaya çalıştık.bu sınıflandırmayı bir sonraki bölümümüzde inceliycez.

Şimdi gelelim kızların beynini okuma yöntemlerine

Bir kere şunu asla ama asla unutmayın:dünyadaki hiçbir varlık beyin okuyamaz. Ama siz kızların beyinsiz olduklarını zaten biliyorsunuz.:p O yüzden telaş yapmanıza hiç gerek yok.Bu kızların hepsinin düşünme stilleri aynıdır.O yüzden vereceğimiz taktikleri uygulayarak kızın gözünde bir anda beyin okuyan dahi bir psikolog konumuna gelebilir ve kızı tavlama olayını rahatlıkla aşabilirsiniz.

Bu salakların daha öncede söylediğimiz gibi mutlaka ama mutlaka bi sorun(!)ları vardır.Şimdi tavlamak istediğiniz kızın sıkkın olduğu bir zamanda yanına gidin ve "Sıkkın gözüküyorsun,hayırdır" diyin.Kız size sıkkın olduğunu daha da belli etmek için hemen "yok bişey yaaa!!!" diye cevap verecektir,neden?Çünkü bunlar salaktır. Sorunlu olmayı karizma zanneden bi salaktan daha ne beklenebilir ki. Neyse siz kızın bu cevabı karşısında "İyi o zaman demiycek kadar zeki olduğunuz için hemen "Sanırım senin konuşacak birisine ihtiyacın var" diyin.Kızın yüz şeklinin sıkkın ve trip yapacak birine ihtiyacı olduğunu belli etmek için daha bir buruştuğunu ve tamamen sessizliğe gömüldüğünü farkeder farketmez "Bak bana istediğin her şeyi, anlatabilirsin hem ben son 4 senedir psikoloji eğitimi alıyorum,yani bir psikologdan eksik bir yanım yok"diyin.Kız böyle bir trip anındayken asla "Say lan okuduğun psikoloji kitaplarını" diye bir şey sölemez.Yani bu planınınızın tutması için yeterli bir cümledir.Şimdi aklınızdan çıkarmamanız gereken diğer konuya gelelim. Kızlar bu tripleri sadece ve sadece dikkat çekmek için yaparlar.Sürekli olarak "Kimse benle ilgilenmiyo,kimse beni anlamıyo" diye düşünüp etrafındakilerin dikkatini çekmeye çalışırlar. Amaçları birinin gelip kendilerinin kaprislerini çekmesini sağlamaktan başka bir şey değildir. Ama siz gidip kızın yanına onla konuşmaya çalıştınız diye kızın sizinle konuşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Üzgünüm ama asla böyle bir şey yapmazlar.İşte bu yüzden sizin olayınız beyin okumak.Kızların hangi durumlarda hangi tepkileri verdiklerini öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama değdi.Alın size en baba beyin okuma(!) yöntemleri.

Siz kızın yanında olağanüstü insan tribi çizeceksiniz.O yüzden kız söylemeden şıp diye durumu anlayıp sorunu çözün.Bunun için "Dur tahmin edeyim..." cümlesiyle başlayın ve ikinci kuralımızı uygulayın ve uydurun.

Ya tutmazsa gibi bi kaygınız olmasın.Zira uyduracaklarınız yüzdesi yüksek şeyler olacak.

İkinci cümleniz her zaman "Kimse seni anlamıyor,değil mi?" olsun.Kız kesin onaylayacaktır.

Kız onayladıktan sonra her zaman "Neden sorunun ne olduğundan bahsetmiyorsun?" olsun.Kız kesinlikle gerçek sorundan bahsetmeyecektir.Çünkü ortada sorun falan yoktur.amaç triptir.Ve kızlar bu tribe girmeden önce "Ulan bi tribe giriyoz ama birisi gelip sorarsa ne diycem?" diye düşünmezler.O yüzden kızın size vereceği en mantıklı ve tek cevap "Bilmiyorum,ya" olacaktır.Dikkat edin kız size bunları söylerken yüzünüze bakmaktan şiddetle çekinir.Ve sürekli etrafındaki şeylerle uğraşır,kağıt yolar,sigara üstüne sigara yakar ve tam bu esnada sizin hakkınızda bilinçaltında bir fikir oluşturur.

"Sanırım herkes senin üzerine geliyor.Kendini bu ağır baskının altında ezilmiş ve çaresiz hissediyorsun." diye devam edin.İşte bu cümle önceden düşünüpte kendine bir sorun bulmamış olan bu salaklar için çok güzel sanal bir sorundur.Kız sizi derhal onaylar ve "uffffff niye her şeyin sorumlusu ben oluyormuşum sanki?" diye size trip atıyor olduğunu iyiden iyiye belli eder.

Sorunu yaratan siz olduğunuza göre çözecek olanda sizsiniz.Şimdi soğukkanlılığınızdan hiç taviz vermeyerek "Ailenle aran nasıl" diye sorun."Hiç sorma, beni hiç anlamıyolar,neymiş ben şöyleymişim,böyleymişim, hep suçlu benim zaten" tribine girmemesi mucize olacaktır.

"Bak hepimizin ailemizle sorunları var,ama onları suçlarken onların senin yaşında olmadığını ve senin gibi düşünemeyeceklerini asla aklından çıkarma.Seni anlamalarını beklemen bile çok büyük bir hata." diyerek konuşmanızı sürdürün.Bu sırada kız sürekli sizi onaylayacak ama asla ve asla sizi dinlemeyecektir.Siz konuşurken kızın dikkat ettiği tek şey sizin ses tonunuz, hareketleriniz ve onunla ilgileniyor oluşunuzdur.Bu yüzden konuşmanın bu kısmında olabildiğince uydurun.Kız zaten şu sıralarda sizden hoşlanmaya başlamıştır.Sizin olayınız garantilemek.

Kız biraz konuştuktan sonra çok feci rahatlayacak ve size gülümsemeye başlayacaktır.Evet işte başardınız.Kızın kafasında,"hem yakışıklı,hem kültürlü, hem de beni anlıyo,daha ne istiyim yaaa" izlenimini bırakmayı başardınız.Şimdi de bu izlenimi daha da güçlendirmek için şu cümleyi kurun"Bak ben her zaman yanındayım,bi sorunun olduğunda bana gel hem dostlar bugünler içindir,senin için elimden ne geliyosa yaparım " diyin.

Bravo!Kız artık kendi trip ve kaprislerine katlanacak birini buldu.Artık her gün sırf siz yanına gidip konuşun diye trip yapmaya başlayacak.Sizde bunu bildiğiniz için her gün kıza uyduruk problemler yaratıp çözecek ve kızın aklını başından alacaksınız. Bunları her kıza uygulayabilirsiniz.Sorun çıkmayacaktır emin olun. Bu taktikleri öğrendiğinize göre artık kız hakkında her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz.
#1 - Mart 25 2006, 14:10:59
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 14:17:15 Gönderen: Feat »
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

Mahalledeki Kızlar

Kendi mahallenizden bir kız tavlamanın yolu mahalleden bir kızla arkadaş olmaktır. Onun sayesinde diğer kızlarla tanışıp mahalledeki maximum 5 kızla çıkabilirsiniz. Hatta olayı abartıp bu 5 kızla çıktıktan sonra sizi bu kızlarla çıkmanıza yardımcı olan kıza,"ben aslında sana uzun zamandır aşığım ,o kızlarla da sırf seni kıskandırmak için çıktım."diyerek bu sayıyı 5+1 de yapmanız mümkün. Şimdi gelelim kızları nasıl tavlayacağımıza...Dediğimiz gibi önce en salaklarından bir kızla normal arkadaş olun (ne demek normal arkadaş! Anormal arkadaş nasıl olunur ki?!). Bunu yapmak zanlettiğiniz kadar zor değil.Bir örnek vermek gerekirse kendi apartmanınızda oturan ve annelerinizin görüştüğü bir kızla normal arkadaşlık kurmak çok ama çok kolay olacaktır. Bu kızla arkadaş olduktan sonra kızların dedikodudan ne kadar hoşlandıklarını aklınızdan çıkarmayarak almak istediğiniz tüm bilgileri alın.Mesela"Ya Oktay Ayşe'yle çıkıyormuş duyduğum göre!"sorusuna bu salak arkadaşınız "yok beee"diye cevap verirse "kimle çıkıyo? sorusunu yöneltin.Sizin Ayşe'ye yöneldiğinizi anlayan salak "Nabıcan?"diye sorar.Sizde sanane belki çıkıcam!diyin. Bunun üzerine kız "Ayarlıyım mı sana Ayşe'yi?"diye sorar."Vallaha çok büyük bir sevap işlersin!diye cevap verin ve ekleyin "Ağzını bi arasana olurmu,olmaz mı?"bu soruya kız "tamam"diye cevap verir ve bu saatten sonra siz %90 Ayşe'yle çıkarsınız. Çünki bu salak arkadaşınız Ayşe'ye "Kızım Ahmet sana aşık ,çıkma teklifi ediyor! "Demez. Tam tersine Ayşe'ye şu şekilde gaz verir :"Hişt Kız,baksana Ahmet'i sana ayarlıyım mı,bak hem yakışıklıda çocuk ,heee?"Bu hareket Ayşe'nin sizinle çıkması için yeterli olacaktır.Bu kızların psikolojileri gereği arkadaşlarının söylediği şeyler onlar için çok önemlidir.Daha önce de söylediğimiz gibi bunlar hep sürü psikolojisi ile hareket ederler.Bu salak arkadaşınız bir süre sonra size gelip "ya ayarlıycam ama naz yapıyor ,sende gelip yavşa biraz kıza "tarzı bir cümle kuracaktır. Aslında bu salak arkadaşınız Ayşe' yi sizinle çıkması için ikna etmiştir fakat ortamı kızıştırmaktadır. Neyse bu yöntemi kullanarak eninde sonunda Ayşe ile çıkmayı başardınız.Fakat asıl önemli olan Ayşe ile çıkmak değildir. Daha sırada diğer kızlar var (6)

Öncelikle Ayşe ile bir süre muhabbet kurun,gezin,tozun,sinemaya falan gidin. Daha sonra bir pundura getirip eve atın.Aynı mahallede olduğunuz için bu pek büyük bir problem teşkil etmeyecektir...Neyse bir kaç kez eve attıktan sonra kızla işiniz bitecek.Ne demek olum aşık oldum?Ben sana demedim mi bu salaklara aşık olunmaz diye?Neyse, sizin bu kızla işiniz bitti sıra geldi diğer kızlara...

Ayşe'ye bir miktar gaz vermek suretiyle mahalledeki diğer kızlarla tanışın. Sonra eve gelip Hıncal Uluç (bakınız Güzellik Yarışmaları) (6) edasıyla kızları puanlandırın.En yüksek puanı alan kızı ilk sıraya almak şartıyla 4 tane kızdan oluşan listenizi yapın.Daha sonra bu kızlardan ilk sırada olanı hakkında gerekli olan istikbaratı toplayın ve başlayın yavşamaya.Tabi bunu Ayşe'nin yanında yapmayın siz her ne kadar bu yavşama olayını Ayşe'den gizli de yürütseniz bu olay Ayşe'nin kulağına en kısa zamanda gidecektir.Bunu duyan Ayşe birden sizin elden gittiğinizi anlayıp size aşık olacak(niye mi? olm diyoruz ya, salak bunlar :)))İşte kız size aşık olduğunda diğer kıza yavşamaya devam edeceksiniz veee sonunda Ayşe bu veya başka bir sebepten dolayı sizi terk edecek.Yapma, etme geyiği yapın fakat abartmayın. Bırakın terketsin...Size kız mı yok? Ayşe'nin sizi terkettiğinden bir gün sonra gidip yavşadığınız kıza şunları söyleyin." Ya bak...Ben aslında senden çok uzun zamandır hoşlanıyorum.Ayşe ile de zaten sırf senin yüzünden ayrıldık.Seni daha önceden tanısaydım asla Ayşe'yle çıkmazdım.N'olur anla beni..Eee,bişey söylemiycekmisin? "Kız bunları duyunca "Ay inanmıyorum,hiç beklemiyordum,şok oldum vallaha"diyip klasik tribini yapacaktır.Siz buna karşılık "Lütfen biraz düşün hemen karar verme!" taktiğini kullanarak kıza "hadi izin verdim git biraz naz yap!" bilinç altı mesajını vereceksiniz.Öncelikle kız "ulan Ayşe bana bişey dermi acaba ,yakışıklıda çocuk ne yapsam acep kaosuna gelip biraz düşünür.İçindeki şeytan sizinle çıkması için baskı yapmaktadır.Siteyi komple okursanız zaten bu kızı tavlamış olmanız lazım.Veee zafer! İkinci kızı da tavladınız.Bu işte buraya kadar.ama bir sorun var = Ayşe! Gidin bakın bakalım Ayşe yaşıyor mu? zira bu salakların bu durumda yapacakları tek şey "Senin yüzünden canıma kıydım!" şeklinde bir mektup yazıp intihara teşebbüs etmek olacaktır.bu durumda Ayşe 'ye "Bak Ayşe ben sırf o kızla seni birazcık kıskandırmak için çıktım. İtiraf et! Sende beni bana aşıksın."diyin.Ve ekleyim "Ama artık birlikte olmamız imkansız ." kız " "Ama nedenn!öhüöhühöü!" diye karşılık vermezse gelin bana "Abi bana bi GRAND ÇİROK alacan kız öyle demedi!diyin. O derece eminim yani (6)

Bunu diyen kız artık size istediğiniz herşeyi (mesela ne istiyebilirsiniz?) :4 vermeye hazır demektir. Ama siz biraz daha süründürün diğer kızla çıkmaya devam edin (Hatta bu arada diğer kıza da bi isim verelim böyle zor oluyo,mesela adı Dilara olsun.) Dilara" Ayşe ile görüşüyormusun?" diye sorarsa "Ne alakası var ya "diye cevap verin.Fakat Ayşe ile görüşmeye devam edin Ayşe sizi Dilara'dan ayırmak için elinden geleni ardına koymayacaktır.Aldırmayın.Bu esnada Dilara'yla gezin,tozun, sinemaya falan gidin ondan sonra cuupp yatağa!Bu işlemi bir kaç kez tekrarladıktan sonra ikinci kızla da işiniz bitecek. Sıra geldi 3. kıza . Ama şimdi başınızda çok büyük bir bela var Dilara'dan nasıl ayrılacaz? Şu diyalog işinizi fazlasıyla görecektir. "Aşkım seninle çok mutluyuz ama Ayşe olayını biliyosun.Beni sürekli rahatsız ediyo, "Sana deliler gibi aşığım,intahar edecem sorumlusu sen olucaksın " falan diyo.... Onun için çok üzülüyorum gerçekten." Bunları duyan Dilara çılgına dönecektir. En kısa zamanda sizi başka bir nedenden dolayı terkeder. Bırakın terk etsin...Size kız mı yok?:))) Hemen Ayşe'ye gidip konuşmak istediğinizi söyleyin. Ayşe sizin Dilara'dan ayrıldığınızı öğrenmiştir. Es kaza CIA kızlar arasındaki istihbarat teşkilatının nasıl işlediğini görmüş olsaydı adamlar küçük dillerini yutardı,o yüzden" nasıl ve nerden duydu lan bu kız benim ayrıldığımı?" diye sormayın  [:D]

Neyse Ayşe'ye "Bak Ayşe ben Dilara!yla sırf seni unutmak için çıkmıştım. Kıza geçen gün" Ben Ayşe'yi unutamadım hala ona deliler gibi aşığım dedim o da beni terk etti doğal olarak.Ama biliyorum artık seninle birlikte olmamız imkansız" diyin. Kızın ağlamamak için kendini zor tuttuğunu göreceksiniz . Bu konuşma ileri de Ayşe ile yeniden çıkmanıza yardımcı olacak .Şimdilik Ayşe mevzuğunu bir kenara bırakın. Ve şu salak arkadaşınızla tekrar samimiyeti arttırın.Daha sonra bu salak kızların ortamında olabildiğince çok bulunmaya özen gösterin. Mahallede ortam yoxa ortam yaratın. Ve yarattığınız ortamdan bir kız daha seçip, sitemizdeki yöntemlerden şaşmayarak ona da yavşayın. Bir süre sonra onu da tavlarsınız. Bu kızın adı da Emel olsun. Bu kızı yalnız yakaladığınız bir anda şu konuşmayı yapın "Emel ben....eeee...Nasıl anlatsam ki....Hiç kendimi böyle hissetmemiştim gerçekten bak! Günlerdir bir an bile aklımdan çıkmıyorsun... Galiba sana aşık oldum... İnan hayatımda ilk kez bir kız hakkında bu kadar ciddi düşünüyorum... Etrafındaki kızlara bir bak! Hepsi salak!Ama sen farklısın!" Bunları duyan Emel her salak kız gibi " Ay hiç beklemiyodum, çok ani oldu" tribine girecektir. Siz de klasik taktiğimiz olan "iyi düşün o zaman biraz" geyiğini yapın. Bu da 2-3 düşündükten sonra çıkma teklifinizi kabul edecek. Tabi bu 2-3 gün boyunca neler yapmanız gerektiği Çıkma Teklifi sayfamızda yazıyo. Ama şimdi başınızda 2 büyük bela var :Ayşe ve Dilara. Bu ikisi şu an birbirine feci şekilde kıl kapıyor. İkisine de gidip ayrı ayrı şunları söyleyin " Sana ne kadar aşık olduğumu biliyorsun ama beni terk eden sensin.Artık birlikte olamayacağımızdan eminim.Ve seni unutmam lazım anla beni!" diyin. bu ikisi de şu an size köpek gibi aşık bunu gerektiği zaman kullanırsınız. Acele etmeyin.

Neyse Emel'le de aynı şekilde gezin,tozun,sinemaya gidin ve nihayet eve bi uğrayın.Bu işlemi bi kaç kez tekrarlayın. Buraya kadar gelebildiyseniz o mahalleden 2 kız daha tavlayıp onlarla da güzel maceralar yaşadıktan sonra Ayşe'ye geri dönebilir ve devam edebilirsiniz. Artık aştınız demektir :urfa
#2 - Mart 25 2006, 14:12:54
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 14:14:44 Gönderen: Feat »
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

AlternatifimCafe

Kızla Yakınlaşma

Kızlara nasıl yakınlaşacağınız bir ilişkiye başlamanın ilk ve de en önemli adımı. O yüzden dikkatli okuyun. Kızlara her şekilde yakınlaşabilirsiniz. Kızlarla her şekilde yakınlaşabilirsiniz. Şunu aklınızdan çıkarmayın : Bu kızlar salak değil mi? (Bütün ziyaretçiler koro halinde : salaaaaaaaakkkkk!!!!!) Öyleyse siz bir salakla konuşmaktan niye tırsıyosunuz? Hayvanat bahçesindeki maymunla iletişim kurarken tırsıyomusunuz? Hayır!Neden? Çünkü siz maymundan her açıdan 1000 lerce kat daha üstün olduğunuzu biliyorsunuz. Kızlarında maymundan pek farkı yok yani  [:D] Tırsmayın! Şimdi gelelim taktiklere...

"Kitabına bakabilir miyim?" taktiği: Özellikle liseli kızların bir kısmında sınıfta kitap okuma(!) gibi bir hareket gözlenir. Bu kızlar entel görünmeye çalışarak karizma yapmaya çalışırlar. Genelde gözlükleri vardır. Ve saçlarını tepeden toplarlar. Böyle bir kız gördüğünüzde yapılacak tek bir şey vardır. Kızın yanına gidip , aşağılayıcı bir şekilde "Kitabına bakabilir miyim?" diye sorun. "Hayır bakamazsın" diyenine daha rastlamadım. Kitabı alıp inceledikten sonra kıza geri verin.Kitabın türü mesela roman diyelim kıza "Romanları sever misin?" diye sorun. " evet,hem de çok..." falan gibi şeyler saçmalayacaktır. Hemen " Hayal gücün çok kuvvetli olmalı " diyin. Bu salak hemen atlayıp " Evet, sürekli hayal kurarım zaten " falan diye zırvalamaya devam edecektir. Aslında hayal gücüyle alakası olmadığını sizde biliyorsunuz zaten ama unutmayın amacımız kızı tavlamak.Biraz götünü kaldırmak lazım. " Hayal gücü zeka ile doğru orantılıdır...Benim de çok kuvvetli bir hayal gücüm var...Çok severim o yüzden romanları.Hatta bir hayal dünyası yarattım kendime bu aptal dünyadan farklı, tamamen benim fantezilerimden oluşan bir dünya burası ve zamanımın çoğunu burada geçiriyorum" diyin.Aha işte yine bir taşla kuş katliamı yaptınız. Durmayın...Uydurmaya devam edin " Şunun kitabını okudun mu? Bunun kitabı çok güzel" falan diye muhabbeti iyice abartın. Sizin kitaplarla alakanız olduğunu sana kızın bu andan itibaren size olan ilgisi artarak büyüyecektir. Çünkü bu salaklar çok kitap okuyan erkekleri bi *** sanarlar. Neyse kıza " Bak şunu kitabını okudun mu? İnanıyorum ki çok hoşuna gidecek. Mutlaka okumalısın!İstersen yarın sana getireyim" diyin. "Şunun" kısmına söylenebilecek uygun bir yazar ve kitap adı bulun , bulamazsanız bana mail atın. Sonrada ertesi gün kıza o kitabı götürün.Kızla bir sürü muhabbet kurdunuz artık gerisi kolay. Paso geyik yapıp kızı tavlayacaksınız. Tabi önce bu siteyi sonuna kadar okumalısınız.

Walkman'ini versene yada ne dinniyosun kız? Taktiği: Bu taktik ise sürekli walkman ile dolaşıp müzik dinleyen kızlara yakınlaşmanız için üretildi. Bu tarz kızlar genellikle sürekli müzik dinlerler. Böyle bir kız tavlamaya çalışıyorsanız önce bir iki gün kızı uzaktan ve fakat göstere göstere kesin ve sonra yanına yaklaşıp " walkmanini alabilirmiyim?" diye sorun. Kız verirse içinde çalan kaset hakkında yorum yapmaya başlayın.Mesela kız Soner Arıca dinliyorsa hmen kıza Soner Arıca'yı ne kadar sevdiğinizden falan bahsedin." Başka kimleri dinlersin " diye sorun. Kız size şakır şakır döktürecektir. Söylediği şarkıcıların adlarını sakın unutmayın ve o şarkıcılar hakkında her türlü bilgiyi edinin. Hatta gidip kasetlerini falan alın. Sonrası kolay.Ertesi gün siz kızı tekrar walkman dinlerken bulacaksınız, yanına gidip " ne dinniyosun?" geyiği yapın. Muhabbete girin. Saydığı bütün şarkıcıları hatırlıyorsunuz zaten. Ama kız burada size "Sende Tarkan'ın son kaseti var mı?" gibi salak bir soru sorarsa hiç tereddüt etmeden " var tabii,olmaz mı!" diyin. Kız " getirsene yarın ban" diyecektir. "Tamam getiririm " diyip ,hemen o akşam en yakın müzik marketten Tarkan'ın son kasedini alın. Teybe koyun ve sabaha kadar sesi tamamen kısarak çalın. Kasedin kağıdını biraz buruşturun, ve kasedin dış kabını evdeki eski kasetlerden biriyle değiştirin.Bunları yapmanızın tek nedeni kızın kasedi yeni aldığınızı anlamasını engellemektir. Anlarsa asla o kızla çıkamazsınız. Ya da hiç kaset masrafına girmek istemiyorsanız " Bende Tarkan'ın full MP3 'ü var " yalanını uydurun.Kız asla "iyi o zaman yarın getir senin harddiski" demeyecektir.Bi gün eve gelipte bilgisayarda Tarkan'dan eser olmadığını görüp sorarsa da " Ya sorma daha yeni format bastım makineye, 4 Gb'lık MP3 arşivim gitmiş sen ne Tarkan'ın dan bahsediyon?"diye bi yalan uydurursunuz olur biter  ;)

Kötü gözüküyosun biraz konuşalım mı?Taktiği: Daha sonra Yavşama bölümünde de değineceğimiz bir konudur bu. Ama burada açıklanması gereken yerleri de açıklamadan geçmeyelim.Kızlar hayatlarının %90'ı nı sıkılarak geçirirler.Bunlar sürekli sıkkındır yani. Bunun nedenini bulmak zor değil.Siz şu an beyninizin ortalama %10-12 sini kullanıyorsunuz.Bu kız milleti ise %2-3 gibi küçük bir kısmını kullanır.Bu da zaten yaşamsal faaliyetler için gerekli olan miktar.Yani kısacası bu salaklar düşünecek bir beyne sahip olmadıklarından sürekli tribe girerler.Bu tarz kızlara yakınlaşmanın "Kötü gözüküyorsun biraz konuşalım mı?" cümlesini kurmaktır.Kız bu durumdayken asla hayır konuşmayalım " demiyecektir.Hemen kıza " neyin var yaa?Uzun zmandır senin için endişeleniyorum..." diyin. "Yok bişey yaaaaa!" demezse gelin bize tıklayın [:D] Tabi ki sizi süründürmeye çalışıyor. Asıl problem bir şeyin olmaması zaten.Kızın üstüne gidin.Sizi dinlemesede dostça yaklaşıyomuş ayağına yatıp anlatın yani uydurun.Bu salak kız sizin onunla ilgilenmenizden çok etkilenecek ve ne zaman bu sıkkınlık durumuna düşse sizi düşünecektir.Bunu kimseye söylemezler ama bu böyledir.Bir süre kızla böyle bir muhabbet kurduktan sonra kızı güldürmeye çalışın.Bütün yaptığınız esprilere rağmen kızda en ufak bir gülümseme bile yaratamazsanız " Yaa bak seni güldürmek için yapmadığım maymunluk kalmadı asma artık suratını" gibisinden şeyler söyleyerek kızın gönlünü alın.Genellikle bu muhabbetler kurulduktan sonra kızla iyice samimiyeti arttırmış olursunuz.

"Ya Sen Şu Problemi Çözebildin Mi?" Taktiği: Genellikle inek okul ve dersane ortamındaki kızları tavlamaya yönelik bir taktik olarak göze çarpan bu taktiğimizde ise ders çalışıyom ayağına yatarak kız tavlamayı öğreneceğiz.Şimdi Matematik yada bu tarz kazık bir ders çıkışı tenefüste hali zaırda ders çalışmakta olan inek kıza gidip "Ya sen şu problemi çözebildin mi?Senin matematiğin iyidir..." gibi bir cümle kurun.Bu salak kendisine yavşayabileceğinizi düşünmeyerek size cevabı anlatır.Siz anlamamakta ısrar edin.Daha sonra da kurmuş olduğunuz samimiyetin size verdiği güç ile kıza istediğiniz kadar yavşayabilirsiniz. "

Fazla Sigaran Var Mı?" taktiği: Genelde çok sigara içilen ortamlarda (mesela:Okul kantini, lisenizin arka bahçesi ,sigarayla savaşanlar vakfı vb.) bulunan kızlarla muhabbet kurmak için ideal bir taktiktir.Kızdan sigarayı aldıktan sonra ,"Nazmi size gelio mu?" gibi bir soru sorun.Kız doğal olarak hangi Nazmi ?" diye bir soru soracaktır." Yaa şu yeni gelen matematikçi"diyin. Kız "yoo girmiyo derse " sizin matematiğe kim gelio " sorusunu yöneltin. "Ahmet gelio" derse kızın fen yada tm sınıfında olduğundan emin olursunuz.Yok kız sosyal yada dil sınıfındaysa onu da size "Bizim matematik dersimiz yok ki" diye açık seçik söyleyecektir.Siz tam bu sırada "ya daha tanışmadık bile ...Ben Ahmet 10TMC 'deyim." diyerek adınızı ve sınıfınızı kıza söyleyin.Bu salak kızda birazdan size sınıf ve adını söyleyecektir. Bak işte yok yerden muhabbet çıktı.Gerisi kolay zaten ;) :yeah
Daha bunlar gibi yüzlerce taktik var şimdilik bunlarla idare edin.  :öff
#3 - Mart 25 2006, 14:21:08

AlternatifimCafe

İstihbarat

Şimdi de sırada kızı tavlamanız için hayati önem taşıyan bir başka konu var. Kıza sürekli "senin beynini okuyorum" tribi yapacağınıza göre kız hakkında maximum bilgiye sahip olmanız lazım.Mesela gidip bi şekilde kızın doğum gününü öğrenin. Bunu yapmanın en kolay yolu başka ve samimi olmadığınız bi arkadaşınıza sordurmaktır. Bi şekilde kızın doğum gününü öğrendikten sora hangi burç olduğunu kesin olarak öğrenin ve başka bir zaman kız bi şey yaptığı zaman "Zaten bu senin burcunun en belirgin özelliği "diye başlayın.Hangi durumda bunu kullanacağınız önemli değil. Astrolojinin en güzel tarafı tamamen uydurma üzerine kurulu bir bilim olması. Kız "Hayır,bu benim burcumun özelliği falan değil" derse (ki demez ama hani derse diye) Zaten kızın bundan önce soracağı "Sen benim burcumu nerden biliyosun ki?" 10 puanlık uzman sorusuna vereceğiniz "Uzun süre astrolojiyle uğraştım ve insanların hareketlerini gözlemleyerek hangi burca dahil olduklarını anlayabiliyorum." cevabı az önce sorması muhtemel olan soruyu zaten eler.Ama kız bu sefer de "Peki doğum günüm ne?" gibi az önceki olağan üstü zihin okuma(!) gösterisini yapan size küfür içerikli bir soru soracaktır.Sakın nasıl olsa gerçek tarihi biliyorsunuz diye direk tarihi sölemeyin,bu yeterince etkili olmaz.Bunun yerine mesela kız 22 ekim doğumluysa "kesin birşey söylemem için doğum yerini bilmem lazım ,ama sanırım 19 ile 23 Ekim arası bir tarih çünkü Mars her yıl bu tarihlerde Akrep burcunu etkisine alarak astrofizyolojik semptomların gelişmesine neden olur buda sana aşırı duygusallık olarak geri döner." diyin. Tebrikler yine bir taşla kuş katliamı yaptınız.Bu konuşma sayesinde hem kıza inanılmaz derecede astrofizik bildiğinizi, hem onunla aşırı derecede ilgilendiğinizi hem de onun aşırı duygusallığının (Unutmayın bütün kızlar kendini aşırı duygusal sanar) kaynağını kanıtlamış oldunuz.

Kızın gözünde artık ilahsınız.Kız sizin az önceki gösteriyi nasıl yaptığınızı çözemeden(Ki asla çözemez) siz hemen "Bana doğum yerini söylersen sana ayrıntılı bir yıldız haritası çıkarabilirim" diyin.Kız hemen atlayıp doğum yerini söyleyecektir. Sizde hemen bir kalem kağıt çıkarın ve kağıdın üzerine anlamsız şekiller daireler falan çizin.Sonra uzun uzun düşünüyormuş gibi yapmak suretiyle kağıda bakın.Kağıdı ters çevirin ,düz çevirin,bi kaç bişey daha çizin.Ve sonra kıza dönüp "22 Ekimde doğmuşsun.Yükselen burcun Aslan strenekopotolojik gelişimin inanılmaz.İnsanlar seni mutlu sanıyorlar ama çok büyük bir sorunun var.Çok yakında hiç beklemediğin birinden bir çıkma teklifi alacaksın,çok düşüneceksin ama sonunda sende ondan hoşlandığını farkedip kabul edeceksin ve çok mutlu bir ilişkiniz olacak. "diyin.Kız kendini kaybetmiş bir şekilde size bakıyor olacaktır.Sizde onun gözlerinin içine bakın.Doğum tarihi tam olarak sölemeniz kızın diğer söylediklerinizede inanmasını sağlayacak.Birincisi kimsenin yükselen burcu kesin değildir.Yanılma şansınız yok.İkincisi strenekopotolojik gelişimin astrolojiyle alakası yok(merak ediyosanız söyliyim, kemik gelişimi demek) ordan da yırtarsın,üçüncüsü daha öncede söylediğimiz gibi sürekli büyük bir orana sahiptir,bunuda bildiniz,ve son söylediğinize de inanmaması için hiç bir neden kalmadı.Tabiki burada çıkma teklif edecek olan siz oluyorsunuz.:) Böylece kızın bilinçaltına bir erkek ona çıkma ettikten sonra bir süre düşünmesi ve sonra kabul etmesi komutunu yerleştirmiş oluyorsunuz. Artık siz istesenizde o komutu ordan silemezsiniz.Kızın gözünde artık siz Cooperfieldsınız.  :yeah
#4 - Mart 25 2006, 14:22:46
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 14:28:23 Gönderen: Feat »

AlternatifimCafe

Bilgi Toplama

Kız hakkında öğrenmeniz gereken hayati bilgileri mutlaka öğrenip bir kenara kaydetmeniz lazım. Bunlar sırasıyla:

Kızın sevgilisinin olup olmadığı:Bunu mutlaka bilmeniz lazım.Ve bunu öğrenmenin en emin yolu gidip kıza "Sevgilin seni aldatıyo" demektir.Bu salak sevgilisi yoksa "Benim sevgilim yokki",sevgilisi varsa " sen nerden biliyosun?" diyecektir.Salak işte.Bariz sölüyo.

Kızın telefonu:Soyadını zaten biliyorsunuz ama kızın telefonunu öğrenmek için babasının yada annesinin adını öğrenmeniz lazım.Bunu yapmanın en kolay yolu kızı gaza getirip nüfus cüzdanına bakmaktır.Kız mesela 1984 doğumlu olsun,siz gidip bir şekilde sen kaçlısın diye sorun.Salak hemen 84 diycektir.Ama siz "Hadi ya,82li gibi gösteriyosun" şeklinde iddalaşın ve nüfus kağıdını görene kadar iddanızdan vazgeçmeyin.Hatta bunu size kanıtlamsı halinde onu yemeğe götürceğinizi söyleyip iyice gaz verin.Büyük ihtimal bir süre sonra nüfus cüzdanını görürsünüz.Bu iş için bir diğer yolsa bir şekilde kızla muhabbet ederken "Ahmet abiye ne diyceksin?"diye bir soru yöneltin.Kızların hepsi salak olduğu kadar sazanda olduklarından hemen "Ahmet abi kim ki?" diye bir soru soracaktır. Sizde "Babanın adı Ahmet değil miydi?" Diye sorun ,dedik ya sazan olduğu için hemen "Yoo,babamın adı Mustafa" diycektir.Sadece "yoo" deyip bırakırsa hemen "Neydi babanın adı?" sorusunu sorun.Hiç kıllanmadan cevabı vereceklerdir. Sizde hemen 118'i arayıp telefonu alırsınız.

Kızın adresi:Bunu bulmak biraz daha zor.Eğer kızla aynı sınıftaysanız çok kolay bir yolu var.Aynı mahallede oturuyorsanız zaten evi şahsen biliyorsunuz. Neyse,eğer aynı sınıftaysanız,uygun bir beden dersine bir arkadaşınızla birlikte girmeyin,kızlar soyunduktan sonra herşeylerini sınıfta yada soyunma odasında bırakırlar.Sınıfta bırakmışsa işiniz çantada keklik.Hemen diğer arkadaşınızı kapıya nöbetçi olarak koyun ve gidip kızın cüzdanını açın.Öğrenci belgesinin arka yüzünde kızın açık ev adresi yazar.Hemen onu başka bir kağıda yazın.Öğrenci belgesini aldığınız yere koyun ve hemen o gün adresi kontrol edin.Bakalım ordamı?Bu iş için kullanabileceğiniz bir diğer metot ise kızın gittiği servisten bir çocuğa rüşvet vermek suretiyle adresi öğrenmektir.Ama sizin tavlamak istediğiniz kız servisle gitmiyor olabilir.Hiç sorun değil,okuldan olmayan ve tavlamak istediğiniz kızın asla tanıyamayacağı bir arkadaşınızı bir gün okul çıkışına getirerek kızı gösterin ve ertesi gün bu arkadaşınız kızı çaktırmadan takip etsin.Artık kızın adreside elinizde.

Kızın en sevdiği şarkıcı:Bunu ögrenmek çocuk oyuncağı.Ama sakın gidip kendisine direk sormayın.Mesela gidin kızla "şu şarkıcı şöyle şu şarkıcı böyle,yok şunada uyuz oluyom" gibi ancak bir kızın hoşuna gidebilecek kadar salak bir muhabbet açın.Kız size burda bütün ipuçlarını verecektir.

Kızın en sevdiği çiçek:Bu genellikle kırmızı güldür.Fakat bazı salaklıkta sınır tanımayan kızlar orkide sevdiklerini idda ederler.Bunlar emin olun ki hayatlarında hiç orkide görmemiş tiplerdir ve sırf artistlik olsun diye orkide derler.Neyse bunu öğrenmenin en kolay yolu kıza"Kızlar en çok hangi çiçeği sever?" sorusunu sormaktır.Böyle gerizekalı bir soru sormak kesinlikle sizin karizmanızı sarsmaz,sarsçak olsa yazmam zaten,ve aynı zamanda size kızın en çok sevdiği çiçeği öğrenme fırsatını verecektir.Olaki orkide derse şehirdeki bütün çiçekçileri gezip orkide arama aptallığına düşmeyin.Çünkü Ankara'da gezmediğim çiçekçi bırakmadım.Kırmızı gül alırsınız."Ne lan bu?Ben orkide severim" diycek hali yok ya. (6)

Kızın E-Mail adresi:Adım başı internet cafenin varolduğu günümüzde ülke salaklarının büyük bir kısmını oluşturan kızların bile birer e-mail adresi var. Bunu öğrenmenin en kolay yolu Outlook Express programını kullanmaktır.Eğer kızın kendi üzerine kayıtlı bir e-mail varsa kesin bulur.Evet biraz uzun sürer ama bulur.Ama kızın e-mail adresi olmayabilir.O yüzden önce kıza" e-mail'ın varmı?"sorusunu yöneltmekte fayda var.Var derse."Adresi versene" tribine girmenizde hiçbir sakınca yok.Salak hemen verir adresi.

Kızın ICQ numarası:Eğer kızın kendi adına kayıtlı ICQ'su varsa bulmak için gereken tek şey white pages!Onunda nasıl kullanılacağını bana sorma artık.Kızlar bile rahatlıkla ICQ kullanabiliyorsa siz hayli hayli kullanırsınız

Kızın nicki:Kızın nickini bulmanız için kendisine yada bunu bilen bir arkadaşına sormaktan başka çareniz yok.ayrıca yeri gelmişken söylemekte fayda var,sakın IRC'de bir kanal açıp kıza op vermeye kalkışmayın çünkü bu kızların hemen hemen hepsi /NICKSERV diye bir

servisin varlığından habersizdir. Arık elinizde kıza ait yeterince bilgi var.Peki bunlar ne işe yarayacak? Bunları Yavşama bölümünde anlatacağımız taktkleri uygularken kullanacağız. Bunlar her kız için değişen özelliklerdi.Şimdi ise sırada her kız için standart özellikler var.
#5 - Mart 25 2006, 14:25:52
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 14:27:12 Gönderen: Feat »

AlternatifimCafe

Çıkma Teklifi

Kız hakkında öğrenmeniz gereken hayati bilgileri mutlaka öğrenip bir kenara kaydetmeniz lazım. Bunlar sırasıyla:

Kızın sevgilisinin olup olmadığı:Bunu mutlaka bilmeniz lazım.Ve bunu öğrenmenin en emin yolu gidip kıza "Sevgilin seni aldatıyo" demektir.Bu salak sevgilisi yoksa "Benim sevgilim yokki",sevgilisi varsa " sen nerden biliyosun?" diyecektir.Salak işte.Bariz sölüyo.

Kızın telefonu:Soyadını zaten biliyorsunuz ama kızın telefonunu öğrenmek için babasının yada annesinin adını öğrenmeniz lazım.Bunu yapmanın en kolay yolu kızı gaza getirip nüfus cüzdanına bakmaktır.Kız mesela 1984 doğumlu olsun,siz gidip bir şekilde sen kaçlısın diye sorun.Salak hemen 84 diycektir.Ama siz "Hadi ya,82li gibi gösteriyosun" şeklinde iddalaşın ve nüfus kağıdını görene kadar iddanızdan vazgeçmeyin.Hatta bunu size kanıtlamsı halinde onu yemeğe götürceğinizi söyleyip iyice gaz verin.Büyük ihtimal bir süre sonra nüfus cüzdanını görürsünüz.Bu iş için bir diğer yolsa bir şekilde kızla muhabbet ederken "Ahmet abiye ne diyceksin?"diye bir soru yöneltin.Kızların hepsi salak olduğu kadar sazanda olduklarından hemen "Ahmet abi kim ki?" diye bir soru soracaktır. Sizde "Babanın adı Ahmet değil miydi?" Diye sorun ,dedik ya sazan olduğu için hemen "Yoo,babamın adı Mustafa" diycektir.Sadece "yoo" deyip bırakırsa hemen "Neydi babanın adı?" sorusunu sorun.Hiç kıllanmadan cevabı vereceklerdir. Sizde hemen 118'i arayıp telefonu alırsınız.

Kızın adresi:Bunu bulmak biraz daha zor.Eğer kızla aynı sınıftaysanız çok kolay bir yolu var.Aynı mahallede oturuyorsanız zaten evi şahsen biliyorsunuz. Neyse,eğer aynı sınıftaysanız,uygun bir beden dersine bir arkadaşınızla birlikte girmeyin,kızlar soyunduktan sonra herşeylerini sınıfta yada soyunma odasında bırakırlar.Sınıfta bırakmışsa işiniz çantada keklik.Hemen diğer arkadaşınızı kapıya nöbetçi olarak koyun ve gidip kızın cüzdanını açın.Öğrenci belgesinin arka yüzünde kızın açık ev adresi yazar.Hemen onu başka bir kağıda yazın.Öğrenci belgesini aldığınız yere koyun ve hemen o gün adresi kontrol edin.Bakalım ordamı?Bu iş için kullanabileceğiniz bir diğer metot ise kızın gittiği servisten bir çocuğa rüşvet vermek suretiyle adresi öğrenmektir.Ama sizin tavlamak istediğiniz kız servisle gitmiyor olabilir.Hiç sorun değil,okuldan olmayan ve tavlamak istediğiniz kızın asla tanıyamayacağı bir arkadaşınızı bir gün okul çıkışına getirerek kızı gösterin ve ertesi gün bu arkadaşınız kızı çaktırmadan takip etsin.Artık kızın adreside elinizde.

Kızın en sevdiği şarkıcı:Bunu ögrenmek çocuk oyuncağı.Ama sakın gidip kendisine direk sormayın.Mesela gidin kızla "şu şarkıcı şöyle şu şarkıcı böyle,yok şunada uyuz oluyom" gibi ancak bir kızın hoşuna gidebilecek kadar salak bir muhabbet açın.Kız size burda bütün ipuçlarını verecektir.

Kızın en sevdiği çiçek:Bu genellikle kırmızı güldür.Fakat bazı salaklıkta sınır tanımayan kızlar orkide sevdiklerini idida ederler.Bunlar emin olun ki hayatlarında hiç orkide görmemiş tiplerdir ve sırf artistlik olsun diye orkide derler.Neyse bunu öğrenmenin en kolay yolu kıza"Kızlar en çok hangi çiçeği sever?" sorusunu sormaktır.Böyle gerizekalı bir soru sormak kesinlikle sizin karizmanızı sarsmaz,sarsçak olsa yazmam zaten,ve aynı zamanda size kızın en çok sevdiği çiçeği öğrenme fırsatını verecektir.Olaki orkide derse şehirdeki bütün çiçekçileri gezip orkide arama aptallığına düşmeyin.Çünkü Ankara'da gezmediğim çiçekçi bırakmadım.Kırmızı gül alırsınız."Ne lan bu?Ben orkide severim" diycek hali yok ya. :)

Kızın E-Mail adresi:Adım başı internet cafenin varolduğu günümüzde ülke salaklarının büyük bir kısmını oluşturan kızların bile birer e-mail adresi var. Bunu öğrenmenin en kolay yolu Outlook Express programını kullanmaktır.Eğer kızın kendi üzerine kayıtlı bir e-mail varsa kesin bulur.Evet biraz uzun sürer ama bulur.Ama kızın e-mail adresi olmayabilir.O yüzden önce kıza" e-mail'ın varmı?"sorusunu yöneltmekte fayda var.Var derse."Adresi versene" tribine girmenizde hiçbir sakınca yok.Salak hemen verir adresi.

Kızın ICQ numarası:Eğer kızın kendi adına kayıtlı ICQ'su varsa bulmak için gereken tek şey white pages!Onunda nasıl kullanılacağını bana sorma artık.Kızlar bile rahatlıkla ICQ kullanabiliyorsa siz hayli hayli kullanırsınız

Kızın nicki:Kızın nickini bulmanız için kendisine yada bunu bilen bir arkadaşına sormaktan başka çareniz yok.ayrıca yeri gelmişken söylemekte fayda var,sakın IRC'de bir kanal açıp kıza op vermeye kalkışmayın çünkü bu kızların hemen hemen hepsi /NICKSERV diye bir servisin varlığından habersizdir.

Arık elinizde kıza ait yeterince bilgi var.Peki bunlar ne işe yarayacak? Bunları Yavşama bölümünde anlatacağımız taktkleri uygularken kullanacağız. Bunlar her kız için değişen özelliklerdi.Şimdi ise sırada her kız için standart özellikler var.

İLK ÇIKMA=SIRAT KÖPRÜSÜ

Bu ilk çıkma olayı tamamen bir sırat köprüsü gibidir.Geçerseniz sizi kimse tutamaz,düşerseniz olayınız biter.O yüzden çok dikkatli olmanız gerekir.Burada dikkat edilecek noktalarıda size söylüyorum.Ulan varya ne biliyorsam hepsini anlatıyorum şerefsizim.Siz bu yazıyı bitirdikten sonra hala kız tavlayamadıysanız gözüme gözükmeyin! Neyse ne demiştik?Heh!Bakın bu ilk çıkılan gün inanılmaz önemlidir.Öncelikle,kıza''hadi yarın şuraya gidelimmi?'' sorusunu yöneltmeden önce yapmanız gereken çok önemli bir şey var.Kızla nereye gideceğinize karar verin!Büyük ihtimalle kızla gidilecek çok fazla yer bilmiyosunuzdur.Olsun, bilmemek değil öğrenmemek ayıp.kızla gideceğiniz yere karar verirken şunlara çok dikkat edin:

Sakın kızla ilk buluşmanızda yemeğe gitmeye kalkmayın.Bunun birsürü sebebi var! Birincisi zaten kızın yanında hiç bi şey yiyemezsiniz.Ağzıma ketçep bulaştımı?Ulan bu garson niye benim manitaya bakıyor?Niye bu restaurantta peçete yok?Bişey sölesem kızın iştahı kaçarmı acaba?Ve bunun gibi binlerce soru yemek boyunca beyninizde yankılanır.Bunun çok doğal bir sonucu olarak panik yaparsınız ve korktuğunuz başınıza gelir.Yani ağzınıza ketçap bulaşır,üzerinize yemek dökersiniz,içecek bardağını devirirsiniz ve bütün bunların sonucunda kız sizi (haklı olarak)daha ilk buluşmada terk eder.O yüzden bunu aklınızdan çıkarın. Hatta benim tavsiyem sadece ilk buluşmada değil,kız ''Hadi yemeğe gidelim'' demeden hiçbir zaman bir yere yemeğe gitmeyin.Gidecekseniz de fast food bir restauranta gitmek ve hamburgeri ketçapsız ve mayonezsiz yemeniz sizin için en hayırlısı.

Kızların hepsi inanılmaz lüks yerleri severler. Ve hepsinde yabancılara (özellikle avrupa) hayranlık vardır.O yüzden ilk buluşmanız için en ideal yer avrupai bir şekilde dizayn edilmiş bir cafe'dir.Eğer İstanbul ,Ankara yada izmir'de oturuyorsanız böyle bir cafe bulmak çok kolaydır.Özellikle İstanbul'da Kadıköy ve İstiklal caddesinde Ankarada Kızılay ve Yüksel Caddesi civarında adım başı böyle yerler vardır.Böyle bir cafe'de sizi en çok edecek 2 şey vardır.
1.Fiyat listesi!Cafe'de 2-3 saat oturup bütün bir haftalığınızı oraya bırakmak sizin canınızı oldukça sıkacak. 2.ise etraftaki güzel kızlar!Böyle cefelre gelen kızlar o kadar güzeldirki kafayı yersiniz,sakın ilk çıkmanızda başka kızları kesmeyin.Kızı delirtirsiniz. Kızda sizi terkeder.Bu arada belirtilmesi gereken bir diğer noktada bu gibi cafelerin %90'ına girebilmek için sevgilinizin(yada başka bi kız)olması gerektiğidir. Burada nasıl davranacağınızı ise ''Cafe'de nasıl davranılır?'' bölümünde uzun uzun incelyeceğiz.

Kızla buluşacağınız yerle gideceğiniz cafe arasında asla fazla mesafe olmasın!Yok yere bi de taksi parası vermeyin.

Kıza sakın" Şu cafe'ye gitcez "demeyin.Önce kıza ''Yarın buluşup gezelim mi?''diye sorun.O da size''Nereye gitcez?'' sorusunu yönelticektir.Sizde 'Sen bilirsin ya!'' Bana herşey uyar tribine girin.Kızlar bu tribe karşılık genelde''Sen karar ver'' der. Ama bazı kızların (nadir de olsa)"Şuraya gidelim orası çok güzel" dediği de görülmüştür.Eğer kız "Sen karar ver"derse sizin zaten hazırda gitmeyi düşündüğünüz bir cafe var!Ama kız"Şuraya gidelim!"derse, hemen dediği yere gidin ve bir önaraştırma yapın.Bunun neden gerektiği ise bir örnekle açıklayayım!Hadi diyelim ki siz oraya ilk defa gidiyorsunuz.Garson geldi "Ne alırdınız" diye sordu.Sizde mesela kahve söylediniz.Kahve geldi ama fincanın yanında şeker yok.Nabıcaksın şimdi?Yanında kız var o yüzden garsona "Abi bana şeker getirirmisin?" de diyemezsin.O acı kahveyi içmek zorunda kalırsın. Zaten heyecanlısın!Ama bir gün önceden aynı cafe'ye gitmiş olsaydın bu cafede şekerin masada bulunduğunu biliyor olcaktın.Yanında kız olduğu için heyecandan göremedin.Dediğim gibi,benim sözümü dinle ve kız böyle birşey derse git cafe'yi bir kontrol et

Kızla buluşacağınız saati çok iyi seçin.Bu kızların hepsinin akşam ezanı okunurken evde olma mecbureyeti vardır.O yüzden en geç öğlen 1300'de buluşun.

O gün ne giyeceğinize çok önceden karar verin.Sonra bi eau de toillete (bak parfüm diyil) alın.Bu size çok lazım olacak!Ben orjinal bürüt 'ü tavsiye ederim(hayır bay salak Brut bana reklam için para vermedi.Sadece kızları çok feci azdırıyo!)Sakın eau toillete'i fazla sıkmayın,çünkü bunun tek özelliği kokusunun erkekler tarafından alınamaması.Ve fazla sıkarsanız kızı rahatsız edersiniz.

Son olarak,ilk buluşmaya giderken sakın yanınızda prezervatif götürmeyin. Nasıl olsa hiçbirşey yapamayacaksınız Verdiğiniz paraya yazık. Şimdi artık kızla çıkmaya hazırsınız.
#6 - Mart 25 2006, 14:29:41
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 14:30:35 Gönderen: Feat »

AlternatifimCafe

İkna Etme

Öncelikle kıza mutlak jestlerde bulunun.Bu salakları en çok etkileyen jest ise 90'lık bir kasete en romantik aşk şarkılarını çekip "Bak bu kaset düşünmene yardımcı olacak.Bunu hazırlamak için 8 saat uğraştım ama değdi.Yalnız bu kasetin bir özelliği var:gece hava karardıktan sonra,yanlız başınayken dinlemen lazım. Yoksa kasetten hiçbirşey anlamazsın" diyerek kıza vermektir.Gerçekte kız bunları ne şekilde dinlerse dinlesin anlayacak bir beyin kapasitesine sahip değildir.Ama kızın gecenin bir saati karanlık bir odada ve yanlız başına sizin verdiğiniz bir kaseti dinlemesi bile çoğu zaman size "Evet" demesi için yeterli.Evinizde yıllardır binbir güçlükle biriktirilmiş 1500 albümden oluşan bir slow müzik arşivi yoksa bunu yapmanız pek olası değil tabiki.Peki kasete hangi şarkıları koyacaksın? Tabiki bunuda biliyoruz ama onu da kendi zevkinize göre yapın artık.Ama dur ya şimdi gidip saçma sapan şarkılar koyarsın falan.Sen en iyisimi kendini sakata atma ve bana bi mail atta sana bi liste yollayalım.Var ya kullanıcısını bizim kadar düşünen bir başka site yoktur şerefsizim.Varsa bize de söyleyin de hemen bookmarklayalım.Ama sakın büyük bir salaklık yapıp bizden kasedin çekilmiş halini istemeyin.Uğraşacak zamanımız yok.Zamanımız olsa biliyorsunuz hiç sorun değil.Biz sana listeyi veririz sende büyük bir müzik markete gidip kasedi çektiririrsiniz.Kızın eve gidince sizi düşünmesini sağlamak için yapılacak bir diğer önemli şey ise kıza daha önceden yazmış olduğunuz aşk mektupşlarını vermektir.Şimdi siz aşk mektubuda yazmayıp onuda bizden isterseniz dayak yersiniz. Yazın artık yaa.Neyse bu mektupların içeriğinide söyleyelim bari.Bu mektuplarda kıza nasıl deliler gibi aşık olduğunuzdan ,gözlerinin güzelliğinden,ne kadar sempatik olduğundan geceler boyu nasıl onu düşündüğünüzden falan bahsedin. Mektupların altına tarih ve hangi saatte yazılmış olduğunu yazmayı ihmal etmeyin. Ama mektupları saat kaçta yazarsanız yazın mektubun altına 02:47 gibi ve her mektupta değişen saatler yazın.Bu kızın kafasında "Ulan bu çocuk bana galiba harbiden aşık,baksana gecenin ikisine kadar beni düşünmüş,aslında fena çocukta değil hee,bi kere çıksam mı acaba?Çıkıyım çıkıyım!" şeklinde bir düşüncenin oluşmasına neden olur. Siz bizi dinleyin.

Bu iş için uygulanabilecek bir diğer yöntemse sürekli kızın yanında "Düşünen adam" tribi yapmaktır.Ama bunu kızla konuşurken değilde kız sizin yanınızde değilken yapmalısınız.Mesela sınıftasınız diyelim.Bu tribi yapmak için en uygun yerler cam kenarlarıdır.Gidin cam kenarına,ellerinizi cebinize sokun ve uzun uzun uzaklara bakın.En geç 5 dakika sonra kız sizin yanınıza gelip "Neyin var?" diye soracaktır.Sakın burda "Kare as, sende ne var?" demeyin,tiksiniyolar. "Bişeyim yok" diyin,bir önceki akşam sabaha kadar sizin mektuplarınızı okuyan ve sizin verdiğiniz kasedi dinleyen bu kız tabiki sorunun kendisi olduğunu anlayacaktır. Ama bunu kıza siz daha fazla belli etmelisiniz.Çünkü kızların en başta "Biraz düşüniyim " derken ilk amaçları sizi biraz süründürüp ilişkide her zaman söz sahibi olmak istemeleridir.Sizde trip yaparak kıza "Tamam yeter artık çektirdiğin,yeterince sürünüyorum işte" bilinçaltı mesajını vermiş olursunuz.Kız sizin yanınızdayken minumum konuşun.Ve sonra uffflayıp,puflayarak ve inanılmaz derecede sıkkın görünerek "Naptın?Bi karar verbildin mi?" diye sorun.Bunu yaparken sakın tribi bozmayın ve uzaklara bakın.Kız muhtemelen" Cevabım kesinleşmeye başladı ama izin verde biraz daha düşiniyim" diyecektir."Bunu duyduktan sonra o kızın sizin çıkma teklifinizi kabul etme ihtimali %1.000.000'dur.Eve gidince bunu kutlarsınız. Ama kıza sadece "Peki biraz daha düşün ama düşündüğün her saniyenin benim için ölümden beter olduğunu aklından çıkartma olurmu?" diyin.Ertesi gün kız yanınıza gelip "Ben düşündümde,aslında denemekte fayda var" şeklinde bir şeyler zırvalayacaktır.Bunun öztürkçesi "Evet kabul ediyorum ama seni her an bırakabilirim" demektir."İyi 30 gün dene beğenirsen register edersin,beğenmezsen de beni hayatından uninstall edersin " tarzı bir espri güzel olmakla birlikte kızın zeka seviyesi için gayet anlaşılmazdır.O yüzden yapmayın.

Çatlasın tüm düşmanlar/Artık benimde bir sevgilim var

Evet işte başardınız artık sizinde bir sevgiliniz var.Siz kıza ddönüp elinizi uzatın ve "Küçük dünyama hoşgeldin!" deyin.O da patisini(pati:Kedi yada köpeklerin ön ayaklarına verilen ad) uzatacaktır.Çünkü küçükken bunları bu şekilde eğitmişlerdir.  [:D] Ve "Hoşbulduk" diyecektir."Pişman olmayacağından emin ol.İkimizde çok mutlu olacağız" diye ekleyin ve artık geyiğe başlayın.Daha önce de anlattığımız şeyleri uygulayarak kızla sürekli konuşun.Yani uydurun.Artık daha feci uydurabilirsiniz. Kız tam bu sıralarda size daha önce "hiç beklemiyordum" dediğini unutarak "En başından beri biliyordum diyecektir" inanmayın.Ve daha önce telefonuna, mailına,posta kutusuna ve Icq'suna mesaj bırakanın siz olup olmadığınızı soracaktır."Başka kim olabilir ki?" diye cevap verin.Hemen oracıkta bir kağıt kalem bulup kıza mail adresinizi,Icq numaranızı,ev ve cep telefonlarınızı verin. ister istemez sizi arayacaktır.

İşte bu etabıda başarıyla geçtiniz.Ama işiniz bitmedi.Daha o kız sizin sevgiliniz değil.Önce bir kere çıkmanız lazım.Onu da anlattık tabi.Hemde en ince ayrıntısına kadar.
#7 - Mart 25 2006, 14:33:18

AlternatifimCafe

Cafe Ortamı

Cafe'ye gittiniz.Kapıyı açın önce kız geçsin!Sonra uygun bir yer bulup oturun.Kızla havadan sudan ilk muhabbeti yapın.Bu sırada garson çoktan gelmiş olacak.Size büyük ihtimalle Anabritanika ansiklopedisi gibi birer menü verecekler.Bu tarz cafelerde en uyuz konu "ne alacam lan ben şimdi?"sorusudur.Bunuda açıklıyorum!Sakın kıza hava atıcam diye bilmediğiniz bir şey ısmarlamayın!Mesela Guatemela Kahvesi diye bir şey gördün ve onu istedin diyelim.Direk babalara gelirsin!Çünkü bu kahve filtre kahvedir ve özel bir makinayla birlikte masaya gelir.O makinaya 5 dakika sonra basıp kahveni fincana koyarsın.Ama eğer biraz fazla basarsan makina fışkırır.Buda kızın sizi terketmesi için yeterli bir neden.Neymiş bilmediğimiz şeyleri söylemiyormuşuz. Ayrıca erkekler tarafından yapılan en büyük aptallıklardan biride kız bir şey istedikten sonra "Aynısından" demektir.Sakın böyle bir şeye kalkışmayın.Siz en iyisi menüyü uzun uzun inceledikten sonra çay içmek istediğinizi söyleyin!Garson "Ne çayı?" diye sorarsa "Rize çayı" diyin bu hem kızı güldürür hemde Rize çayı çok güzel bir çaydır.Niye içeceklerden bahsettiğimizi de açıklıyayım.Bu tarz cafe'ler inanılmaz pahalıdır.Yani az önce söylediğiniz çay bile sizi finalsal açıdan göçertir.O yüzden başka bir şeye özenmeyin.Efendi gibi için çayınızı!

Siparişinizi verdiniz,sıra geldi konuşulacak konulara.Öncelikle konuşurken sürekli gözlerinin içine bakın!Ve sakın masadaki bir şeyle oynamayın.İlk bir kaç dakika geyik yapın,okuldan,derslerden bahdedin! Sonra da o gün neden orada olduğunuzu kıza açıklayın.Yani ondan ne kadar çok hoşlandığınızdan falan bahsedin. Ama sakın Bu sırada geyiğe vermeyin.Kız en geç bu dakikalarda sizin ondan önce kaç kızla çıktığınızı soracaktır.Hiç tereddüt etmeden "15-16" diyin.Kız zaten bu eski ilişkileri bızıklamaz ama olaki sorarsa ikinci kuralımızı uygulayıp uydurun.Diyoruz olm salak bunlar,kesinlikle uydurduğunuzu düşünmeyeceklerdir.Ama mesela tutup ta kıza gerçeği söylerseniz,yani ilk çıktığınız kızın o olduğunu öğrenirse direk olarak sizi terkeder.Kızlar acemi erkekleri hiç sevmez.O yüzden siz beni dinleyin ve uydurun.

Kızla ilk buluşmanızda aşağıdakine benzer bir konuşma yapın. "İnan her an,seni düşünüyorum,o güzel gözlerini düşünükçe tarifi imkansız bir huzur doluyor içime,hele gülüşün yok mu ; karanlık gecelerin soğuk rüzgarlarında donmaktan koruyabilecek tek ateş misali ısıtıyor içimi.Birden hayatım değişti, inan senden önce bu kadar fazla ilişkim olmasına rağmen hiç kimseyi bu kadar sevmedim.Ne olur sen son ol.Diğerleri gibi ihanet etme bu büyük sevgime... " Bunu uydurabilme kabiliyetinize göre arttırın.Kızın gözlerinin içinin parladığının ve gitgide size daha yakın davranmaya başladığının farkına varacaksınız. Bu konuşma kızın sizi aklından çıkaramamasını sağlayacak olan bir bilinçaltı komutudur.Denenmiş ve sonuçlarda herhangi bir aksaklığa rastlanmamıştır.Yalnız bu konuşma kızın sizi en fazla iki gün düşünmesini sağlar,daha sonra kız bunların hepsini unutur (salakların beyin kapasitesi biz erkekler gibi yıllar önce olan bir konuşmayı bile hatırlayacak kadar geniş değildir) Bu yüzden konuşmanın 2 günde bir tekrarlanması ilişkinin geleceği açısından çok önemlidir.

Baya bir konuşup kızın eve gidince de sizi düşünmesini sağladıktan sonra artık cafeden ayrılma vakti gelmiştir.İşte olayın en pis tarafı!Nasıl hesap istiyceksin? Garsonu masaya çağırıp alçak sesle " Hesabı alabirmiyim?" diyin.Kız milleti hesap gelince hemen atlar "Ben veriyim " diye.Sakın bunu ciddiye almayın.Kesin trip yapıyordur.Kız milleti gittiğiniz her yere hesabı sizin ödeyeceğinizi düşünerek gider.Ama hesap geldiğinde ezilmemek içinde "Ben veriyim" tribine girerler. Bunun her zaman trip için yapıldığını sakın unutmayın.Hesabı özellikle ilk seferde mutlaka siz ödeyin.Kız kesinlikle itiraz edecektir,bu durumda da ,eğer kız çok ısrar ederse "Bir dahaki sefere sen ödersin" diyip konuyu kapatın
#8 - Mart 25 2006, 14:35:36

AlternatifimCafe

Cafe Çıkışı, Kızlarla Cafe Ortamı Sonrası

Evet cafeden çıktınız ama kızın eve gitmesine daha çok var.Peki şimdi ne yapacaksınız?Az önce ödediğiniz hesap hala aklınızı başınıza getirmediyse başka bir cafeye gidebilirsiniz ama benim tavsiyem şu:kıza "Biraz yürüyelim mi?" diyin. Ben bugüne kadar "Hayır, yürümeyelim "diyenine rastlamadım.Yürürken geyik yapmaktan kaçınarak kıza sürekli ona ne kadar aşık olduğunuzdan ve onun yanında ne kadar mutlu olduğunuzdan falan bahsedin.Tabi bu sırada yürürken kesinlikle ana caddeleri seçmeyin.Arka sokaklar tam bu işe göredir.Bulunduğunuz yerde deniz varsa sahil çok daha iyi bir seçimdir.Ankaradaki arkadaşlar ise gençlik parkının en kötü tercih olduğunu biliyorlardır...bi kizla asla gidilmez de... Neyse kızın önce yavaşça elinden tutun.Ama bu sırada yanınızdakinin karşıdan karşıya geçirdiğiniz yaşlı bir nine değil, sevgiliniz olduğunu aklınızdan çıkarmayın.Yani elini tutuş biçiminiz çok önemli.Kızların eleele tutuşmaktan çok fazla zevk aldıklarından ve hatta bundan tahrik bile olabildikleri tarafızca yapılan bilimsel araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.Bu yüzden her fırsatta elele tutuşmaya gayret gösterin.
Sonra yürürken bir anda,ve kızın engel olmasına fırsat vermeyek kadar hızlı bir şekilde kıza sarılın.Abaza bünyeniz kızın narin bedenine yakınlaştıkça daha da azacak ve bir adım daha ileri gidip kızı öpmek istiyceksiniz.Sakın böle bir hata yapmayın. Daha çok erken.Bu konuda ayrıntılı bilgi için bkz.Kızı Eve Atma.Sakin olun.Kız salak olduğundan sizin bişey yapacağınızı sanıp havaya girecektir.Ama ilk başlarda bişey yapmazsanız kızın bu şekilde bi taraflarını kaldırmamış olursunuz.Bu da uzun vadede size kızın azıp sizin üzerinize atlaması yani hiç bir şekilde naz yapmaması olarak geri döner.İyi düşünün ilk günkü bir öpücük denemesine karşılık yiyeceğiniz tokat ve terkedilmenin getirdiği hüsran mı,yoksa biraz sabrederek elde edilmiş büyük bir zafer mi?Tabi ki ikinci şık. Artık kızın eve gitme vakti de geldi.Kızla aynı semtte oturmuyorsanız kızı evine bırakmak gibi bir aptallık yapmanıza hiç luzum yok.Kazık kadar kız,sizden önce evine nasıl gidiyordu?Bırakın gitsin.Ama kızın eve gidip gitmediğini kontrol etmelisiniz. Çünkü sizin yanınızdan erken ayrıldıysa muhtemelen o gün buluşacağı bir başka erkek daha vardır.Bu da pek hoş bir şey değildir yani.Bunu anlamanın en kolay yolu şudur:Kızlar ilk buluşmaya gitçekleri gün evden olabildiğince geç dönmek üzere ortamı ayarlayıp öyle çıkarlar.Yani ilk buluştuğunuz gün kız sizin yanınızda 2 saat takılıp "Eve gitmem lazım,annem duysa kızar,babam duysa keser "moduna girmişse siz kıllanmaya başlayın ama bunu kıza sakın belli etmeyin.
Kızı öpüp(Tabi ki yanağından  ;)  :ewet )ve evine ulaşabileceği süreyi ortalama olarak hesaplayıp en kısa zamanda evi arayıp bi şekilde evde olup olmadığını kontrol edin. İleride de ayrıntılı olarak açıklayacağımız üzere kızı telefona istemek kız açısından evde büyük bir problem yaratır.Ama siz kızın evini aradığınızda başka bir ad uydurup kızın evde olup olmadığını sorup kızı telefona ister ve kızın sesini duyar duymaz yüzüne kapatırsanız problemin sizin tarafınızdan yaratılmış olabileceği bu salak kızın aklına bile gelmez.Bırakın kız biraz azar işitsin.Siz kızın sizi aldatmadığına emin oldunuz ya.artık sorun yok. Buraya kadar gelebildiyseniz o kız artık sizin sevgiliniz demektir.Artık hain planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz ama daha önce de söylediğimiz gibi asıl marifet kızı tavlamak değil,kızın sizin onunla işiniz bitinceye kadar sizi terketmemesini sağlamaktır.
#9 - Mart 25 2006, 14:37:51

AlternatifimCafe

Kumpas Kurma

Tamam kızı tavladınız,bi kere çıktınız ama daha adam olamadınız.Şimdi sıra geldi kıza kumpas kurma yöntemlerine! Zira siz bu kadar şeyi gidip kızla cafede bi bardak çay içmek için yapmadınız herhalde:)) Sizin amacınız baştan beri belli. Şimdi gelelim bu amacınızı gerçekleştirmeniz için gereken taktiklere. Öncelikle bilmeniz gereken şey;sizin daha önceden BULVAR gazetesinin verdiği eklerde ve bilumum porno dergilerin forum köşelerinde okuduğunuz fantezilerin gerçek hayatla hiçbir alakası olmadığıdır.Bunlar tamamen uydurma şeylerdir.Kız asla ve asla size kumpas kurup sizi eve atmaz.Bunu sizin yapmanız lazım.

Kızla sevişmek istiyorsanız kızların her zaman için "Millet görse ne der?" kaygısı sahibi olduklarını kesinlikle aklınızdan çıkarmamalısınız.Bu yüzden daha öncede söylediğimiz gibi sakın kızı topluma açık mekanlarda taciz etmeyin. Dahada önemlisi kızı sakın kendi arkadaşlarının yanında taciz etmeyin.Zaten istesenizde yapamazsınız.Bunu bilen kız milleti genellikle sizinle başbaşa kalmamak için elinden geleni yapar ve buluşmalarınıza genellikle kendisinden çok daha salak bir arkadaşıyla beraber gelir.Kızı yalamak istiyorsanız öncelikle bu ultra salak arkadaşı(ki biz buna halk arasında kuyruk diyoruz) egale etmek gerekir.Bunu yapmak için en kolay taktikleride açıklıyoruz.

Kız buluşmalarınıza yanında kuyrukla geliyorsa kısasa kısas deyin ve sizde buluşmalarınıza kankanızla beraber gidin.Bu kankanıza gitmeden önce "oğlum benim manitanın bi kız arkadaşı var;ben onu sana ayarladım ama iş artık tanışmanıza kalıyor.Kız biraz salak gibi gözüküyor ama bakma sen,benim hatun onun için inanılmaz azgın dedi.Bu kıyağımıda unutma heee!"şeklinde gaz verin.Tamam kabul ediyoruz bu biraz ibneliğe girer ama naabalım artık.Bu kankanızla birlikte gittiğiniz buluşmanızda kızı "Gel bakiyim sana ne anlatıcam" şeklinde bir hitap şekli kullanarak soteye çekin.Ondan sonra yavaş yavaş saçlarını okşayıp kulağına onu ne kadar çok sevdiğinizi fısıldayın.Önemli not:Sakın kızın kulağına tükürme gafletine düşmeyin.Sonra yavaş yavaş ellerinizle kızın boynunu okşayın.Bu sırada kızın kulağına onunla ne kadar mutlu olduğunuzu fısıldayın.Bu sırada yılların abaza bünyeniz daha bir azacak vücudunuzdaki bütün kan aynı yere toplandığından dolayı beyninize kan gitmeyecek ve düşünemeyeceksiniz (6) .O yüzden şimdiden hatırlatıyoruz. Sakın ola bu esnada fazla ileri gitmeyin.Siz zaten az önce yaptıklarınızla kızı azdırdınız.Kız eve gittiğinde sürekli sizin dokunuşlarınızı düşünecek ve kendinden geçecektir.Ama şu an sizin dönmenizi bekleyen iki büyük soruna sahipsiniz:kankanız ve ultra salak kuyruk:))) Onları daha fazla bekletirseniz kıllanır ve yanınıza gelirler.Bu da sizin açınızdan çok kötü olur.Siz nasıl olsa amacıza ulaşıp,kıza "seninle yatmak istiyorum"bilinçaltı mesajını verdiniz.Eğer buluşmalarınıza kuyrukla geliyorsa bu problemide aştınız.Ama kumpas kurma taktikleri burda bitmiyor tabiiki.

Kızlar genellikle ne kadar azgın olurlarsa olsunlar(ki hepsi zannettiğinizden daha azgındır.) bunu size belli etmemek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Ama kızı bir şekilde tufaya getirip,toplum içerisinden uzaklaştırıp baş başa kalmayı başarabilirseniz hayatınızın en büyük dumurunu yaşarsınız.Çünkü bu salak kız milleti etrafınızda başka birileri varken sürekli"ayy yapma,lütfen!" tribine girmelerine rağmen baş başa kaldığınızda resmen üstümüze atlarlar!Asıl iş kızla gerçek manada baş başa kalabilmektedir
#10 - Mart 25 2006, 14:54:18
« Son Düzenleme: Mart 25 2006, 14:56:32 Gönderen: Feat »

AlternatifimCafe

Terk Edilme, Bırakılma

Siz kendinizi ne kadar kasarsanız kasın bu salak kız sizi elbet terkedecek. Neyse ki biz varız.Kızın sizi terketmek için başvuracağı yöntemleri ekarte edip kızın sizi terketmesini geciktirmeyi de öğreticez.Ama öncelikle gelin isterseniz hep birlikte bu salak kızların sizi neden terkedebileceklerine değinelim. (Ulan buda iyice terete sipikeri gibi oldu :)))

Bu salaklar daha önce de defalarca söylediğimiz gibi bir şey yapmadan önce biz erkekler gibi beyinlerini kullanmazlar.O yüzden bu konuda da kızların yapacakları hiçbirşeyde mantık aramamak yapılacak en mantıklı iştir.

Kızın sizden sıkılmış olması ihtimali en büyük ihtimaldir.Çünkü bu kız milleti (sanki kendileri çok mükemmelmiş gibi) onu eğlendirememeye başladığınız an sizden soğur ve kendilerini sizden daha fazla eğlendirecek diğer bir erkek arayışına başlarlar. Kız sizden iyice soğumaya başlamış ve arkadaşınızın evine artık gidemiyorsanız yada gitseniz bile kız size türlü bahaneler uydurarak sevişmeye yanaşmıyosa önlem almaya başlamanının zamanı gelmiş demektir.Zira kızın sizden sıkılmasının nedenlerinden biri de cinselliği ya çok abartmış yada hiç cinsellik mevzuğuna girmiyor olmanızdan kaynaklanır.Her iki durumda da kız sizi terkeder kalırsın orta yerde.O yüzden iyi dinle şimdi.Kıza onu doyuracak kadar cinsellik vermen lazım.Aksi taktirde kız bunu sana asla açık açık sölemez ama diğer yaptığı bütün haraketlerde kıl kıl davranmaya başlar.İçinden sizin eşcinsel olduğunuzu bile düşünür ve hatta bunu diğer bütün kız arkadaşlarına da anlatır.Yani bu kız sizi terketse bile terkedilmekle kurtulamazsınız aynı zamanda kızı tanıyan kızlarla bir daha asla çıkamazsınız.Oysaki siz büyük bir ihtimalle olayın romantik yönünü yaşayıp cinselliği sona bırakmayı ve böylece kızın gözünde daha da büyümeyi planlamışsınızdır. Ama böyle bir şey olmaz.Dediğimiz gibi ilk bir kaç gün canım cicim muhabbeti yapın ondan sonra action.İkinci seçenekte ise siz kıza onunla gerçekten neden çıktığınızı çok belli etmişinizdir.Artık ne kadar inkar etseniz hiçbir işe yaramaz.Kız bir süre sonra gelir ve size " Bazen sanki beni değilde bedenimi seviyormuşsun gibi düşünüyorum,farkındamısın bilmiyorum ama uzun zamandır aramızda cinsellikten başka hiçbirşey yok" der ve kız bu sözleri söyledikten sonra olay en kısa zamanda biter. Siz bunları duyunca gerçek niyetiniz ortaya çıktığı için mutlaka bişeyler uydurup hemen oracıkta kızın gönlünü almalısınız."Olur mu bebeğim öyle şey?Ben seni sen olduğun için seviyorum.Sana ne kadar aşık olduğumu bilmiyormusun?istemiyorsan bundan sonra sevişmeyebiliriz.Benim için hiç sorun değil.Ama sen de biliyorsun ki bu aşkımızı körüklüyor.Biz bu yatakta bedenlerimizi değil ruhlarımızı bölüşüyoruz ve aşk bölüştüçe artan tek şeydir.Paylaşım olmaksızın bir aşk düşünülemez"Ama istemiyorsan dediğim gibi bir daha yapmayabiliriz.Sen yanımda ol bana yeter. Seni deliler gibi seviyorum bebeğim."tarzında bir konuşma belki ortamı yumuşatabilir.O da eğer gerçekten olayı çok abartmadıysanız.Böyle bir konuşma yaptıktan sonra kız sizin hakkınızda düşündüğü şeylerden dolayı kendinden utanacak ve ona gerçekten aşık olduğunuzdan bir süre hiç şüphelenmeyecektir.Ama bu konuşmadan sonra da aynı şekilde davranmaya devam ederseniz bu sefer harbiden kız sizi terkeder.Hem daha yeterince sevişmediniz.Daha denemediğiniz yüzlerce fantazi var.O yüzden bir süreliğine cinsellik dosyasını kapatıp aşırı romantik bir ilşki yaşayın.İlk bir kaç gün canım cicim,ondan sonra hoooooooooop yatağa.Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli iki şey ise kıza pahalı hediyeler almamak ve fantazilerinizi gerçekleştirmek için elinizi olabildiğince çabuk tutmak. Çünkü kız sizi en kısa zamanda terkedecek.siz yeni bir kız ayarlayıp kenarda tutun. Kız sizi terkettikten hemen sonra o kızla çıkmaya başlarsınız. Hem bu sizi terkeden kızın yeni sevgilinizi kıskanıp sizi kaybettiği için pişman olmasına ve size geri dönmek istemesini sağlar.Bırakın geri dönsün. Fazla sevgili göz çıkarmaz.
#11 - Mart 25 2006, 15:02:50

AlternatifimCafe

Aşk Nasihatleri

• Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacim var demeyi unutmayin.
• Ask siiri yazin.
• Yagmurda el ele yürüyün.
• Radyodan onun için sarki isteyin.
• Ruj ya da tras kremi ile aynaya "seni seviyorum" yazin.
• Çantasina, cüzdanina ya da yastiginin altina küçük ask notlari saklayin.
• Kahvaltida kalp sekilli tostlar yapin.
• Gazetenin kisisel bölümüne ask notlari yazin.
•Sehir içinde fayton gezintisine çikin.
• Süpriz haftasonu tatili hazirlayin.
• Sevgilinizin ufak tefek gündelik ev islerini yapin.
• Ajandasindaki uzak tarihlere ikiniz için randevular yazin.
• En sevdigi restorana reservasyon yaptirin.
• Gidilecek filmi seçmesine izin verin.
• Ona ayak masaji yapin.
• Kalp seklinde bir kitap ayiraci yapin ve okudugu kitabin arasina koyun.
• Romantik müzik CD'si koyun ve dans edin.
• Sadece ikiniz için sürpriz parti düzenleyin.
• Sevgilinize pofuduk oyuncaklar alin.
• Birbirinizin falini okuyun.
• Birbirinizde en çok sevdiginiz 10 özelligin listesini yapin.
• Bu listeyi göze görünecek bir yere koyun.
• Onun adini vücudunuza dövme ile yazdirin.
• Ikiniz için bir fotograf albümü hazirlayin.
• Birlikte kampa gidin ve sadece bir uyku tulumu alin.
• Bir sisede, balonda ya da sandwichte ask notu gönderin.
• Sevdigini bildiginiz bir çizgi film karakterini taklit edin.
• Birlikte dus alin.
• Isiklari loslastirip kanepede tv izleyin.
• "Özür dilerim" deyip, öpüp barisan taraf olun.
• Birbirinize masaj yapin.
• Gün boyunca her saat basi öpüsün.
• Bir sepet dolusu sirin hediyeler gönderin.
• Banyo aynasindaki buhara "Senin için deliriyorum" yazin.
• Kocaman bir kurdele ile yataginizi paketleyin.
• Onun benzin deposunu doldurun.
• 18 yasinda gibi davranin hatta piercing yapin.
• Sebepsiz yere bir buket çiçekle çikin karsisina.
• Birlikte scrabble oynayin, kullanabildiginiz kadar ask kelimesi kullanin.
• Ona köpük banyosu hazirlayin, etrafina mumlar yakin.
• Parkta piknik yapin.
• El ele tutusun.
• Evde mum isiginda romantik bir yemege giden yolu gül yapraklari ile donatin.
• Bir hayir kurumuna sevgiliniz adina bagis yapin.
• Onun kiyafetlerini yerden kaldirin ve ona bu konuda hiç birsey söylemeyin.
#12 - Mart 25 2006, 15:05:16

AlternatifimCafe

Kızlar Nelerden Hoşlanır

Bir kiz bir erkegin bacaklari güzel diye pesinden gitmez çünkü onlarda fizyolojisi geregi uyarilma olmaz.Erkeklerde ise uyarilma çok daha yogundur.Bu kadinin akilli oldugundan veya baska bir sebepten degil fizyoloji geregidir.Burdan bircok sonuc cikarabiliriz ne gibimi okuyun o zaman; Kizlarda uyarilma olmadigindan erkeklerin fizigine cok dikkat etmezler onun icin bi erkekte fizik o kadar onemli degil (aramizda fizigi pek iyi olmayan arkadaslar varsa bunu kafalarina pek takmasinlar) erkekte bi kiz icin onem teskil edecek seylerin basinda ilk olarak karizma gelir, dunyanin bir cok yerinde yapilan arastirmalara gore, internette yayinlanan haberlere gore, piyasada, kizlarin psikolojisi uzerine yazilan kitaplara gore, ve etrafdaki kizlarin bakis acilarina gore bu kaniya varilmistir.Karizmatik bir erkek kendisinden kat kat yakisikli ve fizigi duzgun bir erkekden daha fazla dikkat ceker.Tabi butun kizlar ayni goruste olmaya bilir bazi kizlarda karizma yerine tatlilik arar erkekte.Simdi kafaniz karismasin hangi tur erkek olmam gerek diye.Siz size gidebilecek en uygun erkek profilini kafanizda cizin ve yapiniza uygun olan erkek profilini kendinize uygulayin.Bu sekilde kendi yapiniza en uygun kizi bulacaksiniz.Kizlarin insan profili olarak hoslanti konusunu simdilik bi kenara birakalim ve kizlarin hoslanti duyduklari diger konulara gecelim.Kadininda ve erkginde anatonmik yapisi aynidir, ayrica, genetik yapisida ve kromozon sayisida aynidir bu yuzden kadinlari kendinizden farkli yaratiklar sanmayin.Onlarda bi cok konuda sizlerin hoslandigi seylerden hoslanirlar burda devreye akıl giriyor, bi erkek olarak ben neden hoslanirim diye bi dusunun ve ondan sonra kendinizi kadin yerine koyun ayni seyi tekrar dusunu ben neden hoslanirim diye ortak noktayi buldugunuzda is tamamdir.Yani kadinlarin kadinsi duygulari devreye girmedikce erkeklerle %60 ayni seylerden hoslanirlar tabi bunalrin icinde mac, araba muhabbetleri, para konulari, sigara muhabbetleri yoktur iste tam bu noktadaki ayrimi yaptiktan sonra kizlarin ne dusunecegini siz onlardan once bilebilirsiniz.Ìnsanin genetik yapisinda evrim sürecinden bu yana degisen bir sey yok (bingildak ve solungaç yapis disinda) bu yuzden arkadaslarinizin kizlar hakkinda tavsiyelerini dinleyin, gecmis iliskinizi gozden gecirin nerde ne hata yaptiniz bunlar hep size artı puan kazandiracaktir cunku biraz oncede dedigim gibi insan evrim surecinden bu yana hep aynidir dolayisiyla kizlarda aynidir degismezler ezelden ebediyete kadar ayni kalacaklardir.biraz sonra okuyacaginiz yaziya cok dikkat edin; Adamin birisi bi adaya düsmüs ordan kurtulamiyomus ... Belli bir zaman sonra kumsalda gezerken bi sişe bulmus siseyi açmis ve içinden cin çikmis ... Cin adama sen beni bu sisenin içinden kurtardin bende senin 1 dilegini yerine getircem demis... Adamda ben yillardir bu adada mahsur kaldim burdan kurtulmak istiyorum o yüzdende benim evimin onüne kadar yol döse demis ... Cinde sen en iyisi baska bi dilek dile demis ... Adamda ben uzun zamandir burdayim hiç kadin - kiz yok buralarda sen bana onlari anlat demis ... Cin düsünmüs tasinmis ve evinin önüne kadar dösüyecegim yol kaç seritli olsun demis......Burdan cikarilacak dusunceyi az cok anlamissinizdir yani onlari cozmeye calismayin onlar kendi halinde yasarlar sizde kendi halinizde yasayin ve dogal olun ve hic bir zaman yapmacik olmayin kizlar bunda nefret ederler.Kizlarin bir nevi anatomisini okudunuz, bu yazilanlardan kendinize birseyler cikarirsaniz belki bi kiz arkadasiniz olmaz ama en azindan bi kisiliginiz olur.Siz siz olun hic bir zaman kimse icin kendinizi degistirmeyin.Kizlarla iliskilerinizde basarilar. :) :öff
#13 - Mart 25 2006, 15:09:11

AlternatifimCafe

:) muhaha
#14 - Nisan 05 2006, 11:23:41
:bite
60 Ziyaretçi, 27 Üye ( 10 Gizli)

Kadınları Etkilemenin Yolları

--------------------------------------------------------------------------------

Bariz etkileme yolları
1-Ona çiçek alın
2-Parfüm alın
3-Size çıkar sağlamayan sürpriz bir hediye bulun
4-Onun için para harcayın
5-Onun yılbaşı ve doğumgünü hediyelerine zaman harcayın
6-Yeni arabanızı kullanmasına izin verin

Abartmadan etkilemenin yolları
1-Akıllı olun
2-Onu akıllı hissettirin
3-Zerafetle kaybedin
4-Kadınların arkadaşlığından hoşlanın
5-Hasta olduğunda onu pohpohlayın
6-Geç kalacağınız zaman telefon edin.
7-Asla surat asmayın
8-Eski ilişkileriniz konusunda ketum davranın
9-Dürüst olun
10-Onun işiyle gerçekten ilgilenin
11-Daha önceki konuşmalarda ne söylediğini
mutlaka ama mutlaka hatırlayın
12-Gardrobunuzu budamasına izin verin
13-Kendi gömleklerinizi kendiniz ütüleyin
14-Temizliğin herşey demek olduğunu bilin
15-İç çamaşırında moda yaratmaya kalkışmayın
16-Özel günlerde özel giyinin

Kesinlikle yapmayın
1-Evdeki mobilyaları patiskalar ile kaplama isteğini hakir görün
2-Sekreterinizi sakın kız arkadaşınıza hediye almak için görevlendirmeyin
3-Bir kızla restorana gittiğinizde sakın bez peçeteyle burnunuzu silmeyin
4-Koltuk altlarınızı karıştırıp, kaşımayın
5-Eve gelirken yolda çiçek satan çingenelerden özensiz bir buket almayın
6-Yemek yerken ağzınızı şapırdatmayın
7-Yeni kız arkadaşınız ile eski sevgilinizin de olduğu bara gitmeyin
8-Birayı kutudan içmeyin
9-Burun karıştırmayın, sümkürmeyin ve burnunuzu çekmeyin
10-Kadınların doğal görevleri olduğu için ütü yapmaktan hoşlandığı fikrine kapılmayın
11-Eğer siz başlatmışsanız kavgayı kaybedin
12-Size taşındığında onu rahatsız edecek davranışlardan kaçının

Etkilemek için ne söylemeli
1-Yalan söylemeyin
2-Yalan söyleyin
3-Asla ne yapması gerektiğini söylemeyin
4-Ne zaman seks istediğini anlayın
5-Çıplak olduğunda vücudunu övün
6-Giyinik olduğunda da vücudunu övün
7-Eğlenceli olun
8-Güzel koktuğunu söyleyin
9-Onunla olmadığınız zamanlarda da onu
düşündüğünü söyleyin

Evde etkileyin
1-Banyoyu toparlayarak bırakın
2-Çarşafları değiştiri
3-Onun için yemek yapın
4-Yatağa kahvaltı
5-Ne içtiğini bilin ve bir daha ki sefere evinize
geldiğinde o içkiden bulundurun
6-Onunla olmak için erkek arkadaşlarınızla yaptığınız
bir programı ekin

Dışarıya çıktığınızda etkileyin
1-Garsonlara nasıl davranacağınızı bilin
2-Beraber gideceğiniz filmin seçimini ona bırakın
3-Sonra da bu filmde niye ağladığını anlamaya çalışın.
4-Toplum içinde sevecen davranın
5-Dışarıda geçireceğiniz bütün bir geceyi organize edin
6-Arkadaşlarıyla iyi anlaşın ve ailesine karşı nazik davranın
7-Yemekten ve şaraptan anlayın
#15 - Nisan 05 2006, 11:26:29

:muhah :kop :kop sonuna kadar okumadım ama sevgilisi varmı öğrenmek için ben yok olduğu halde sen nerden biliyom desem demekki sevgilim varmış gibi olcak ve bende istemiyosam kurtulcam ehe ehe  :kop
#16 - Nisan 05 2006, 11:41:18

ne yapmışın sen be  :icon
bi kız için o kadar yazı bile okunmaz :yaril
#17 - Nisan 09 2006, 16:04:34
sen buysan kederden öleceğim,
başkası olursan kimi seveceğim..

vayy bea kal geldi sayın seyircileeer..ancak haksız da sayılmaz deiklerinin bi çoğu doğru  ;) ancak biz kızlar bunları bilmesek daha ii olurdu sanki  (6)
#18 - Nisan 09 2006, 16:15:35
give me something to kill the pain
there is no tomorrow and no today
my soul is not for eternity
...and i know i will fade away in memories

yaw bi kıssı tavlamk isterseniz birass kıskandırın onu yeterr  :sizo :sizo
tabe kıssın birassda olza size bişiler hissetmesi gerekiyo eğer küçükte olsa bişiler hissediyosa hemen sizi kazanma yolları aramaya başlarr :.dost :.dost :urfa
#19 - Nisan 12 2006, 16:41:25
ÇaMuR mU sÜrMeK iStİyOrSuN bAşKaSıNıN dUyGuLaRıNa ÖnCe SeNiN eLLeRiN kİrLeNeCeK...SuYLa mı GiDiYoRsUn BiR baŞkAsInIn YaNaN yÜrEğİnE,o YüReKtE hEp YeRiN oLaCaK...kOrKuYoRmUsUn SeNdEn FaRkLı oLaN hErŞeYdEn KoRkTuĞuN şEy KeNdİ iÇiNdE bÜyÜyEcEk..oRtAK mı oLuYoRsUn BaŞkAsInIn YaLnIzLıĞıNa YüReĞiN yaLnIzLıK nEdİr BiLmEyEcEk!!!!

ya gidin konuşun abi en güzeli budurr...en fazla yok der sizde çeker gidersinizzzz.....  :muhah  :muhah
#20 - Nisan 14 2006, 00:27:15
GüZeLi GöRDüN Mü KaLBiNi ÇaLmALı

SeBeBi YoKtuR   ANaM

CaNıNI SıKtImı HaTuN u SaLMaLı  SeBeBi YokTuR  AnAm

ya sen salaksııınnn!!!!!!!!!!!neden kızlara salak diyorsun!!!!asıl salak sensiinnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nanik :nanik :nanik
#21 - Nisan 29 2006, 22:50:59
тαη-ѕυ¢υк       dnce2        therockula

Lay Lay Lomm.    :ask :ask :ask

dark

ne yapmışın sen be  :icon
bi kız için o kadar yazı bile okunmaz :yaril

bak sen..
#22 - Mayıs 01 2006, 16:16:55

Fenerli-Cadi

Vayy bee feat baya tecrübelisin bu konuda.. (6) (6) (6)
#23 - Mayıs 01 2006, 16:21:42

ben bu gbi şeylerle asla tava gelmem :hih
#24 - Mayıs 01 2006, 17:10:37
rica etsem bi sefer benim için gülümser misin? ama lütfen sebepsiz olsun...ve çıkarsız...yok yok kendine ben deli miyim deme  sadece bi gülücük...bunu görmicemi herkes biliyo ama kandırma kendini =D sadece bi gülücük be amma uzattın :P istediğim APTAL muamelesi görmek deildi ki ama benim :( sadece şu hayat stresinden,dertlerden,yalanlardan sıyrılıp içten bi gülücük istedim...hadi artır  gülücük sahipleri sayısını ve dudaklarına emir ver
GüLümSE... :cicek
teşekkürler süpersin...

sevgili feat arkadaşım bence bunları hiç bir kız yemez bence dememe bile mesela ben yemem ayrıca kızlardan salak diye bahsetmişsin peki
kızlar bukadar salak sa siz erkekler salak kızlar için bu kadar zahmete giriyorsunuz bakalım bence bunları unut bir kızı ayarlamamnın etkilememnın en güzel yönü kendiniz gibi davrabmanız ve komik olmanız hepsi bu bukadar bilgiye gerek yok

vede kızlaa salak demeyin lütfen biz salaksak bizi tavlamak için bu kadar niye ugraşıyorsunuz

:hih      :nanik
#25 - Mayıs 07 2006, 02:36:54
:::::::::................dünyam............::::::::::::

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.