Alternatifim Cafe

evlendiniz ve çocuğunuz size geldi ve şöyle dedi:

Discussion started on İtiraflar

arkadaşlar çocuğunuz geldi ve size anneciğim veya babacığım erkek arkadaşımla odamda tek başıma oturmak istiyorum dedi ve kapıyı kilitlemek istoyorum dedi napardınız?
ben öldürürdüm ama güvendiğim bir erkekse izin verirdim.
#1 - Mart 12 2006, 14:34:18

anaaaaaa bir şey yapmazlarsa evet tabi tabi olanda güvenilir olursa buketin dediği gibi.
#2 - Mart 12 2006, 19:37:20
zaman bekleyenler için çok yavaş,korkanlar için çok hızlı,yas tutanlar için çok uzun,sevinenler için çok kısa,ama sevenler için sonsuzdur.

güvendiiim tanıdııım huyunu suyunuu bildiiğim biriyyse izin werridm herallde (6) ;) amaaa hiç daha bilmediiiim biriiysee asssslaa :yanlis ;)
#3 - Mart 12 2006, 20:29:02
İmzanız kural dışı

daniel7226

ne  :alala :icon :icon ımkansız bır sey   :hönk cocugu hayattan banlardım :ban :ban (:
#4 - Mart 12 2006, 20:31:35

izin vermem
nedenki sende ir kız arkdaşının evine gidipte annesi izin vermediğinde kesin sinir olcan ama o senin düşüncelerin ben karışamam ama güvendiğin bir oğlan olsaydı izin verirmiydin?
#6 - Mart 13 2006, 17:03:57
zaman bekleyenler için çok yavaş,korkanlar için çok hızlı,yas tutanlar için çok uzun,sevinenler için çok kısa,ama sevenler için sonsuzdur.

:muhah bu çocklar kaç yaşnda ?
#7 - Mart 13 2006, 17:07:16
İmza kural dışı.

çocuğum erkekse kız arkadaşıyla istediği zaman ders çalışabilir :4
kızsa asla (6)

dışarı bile çıkamaz :muhah
#8 - Mart 13 2006, 17:09:32
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

izin vermem
nedenki sende ir kız arkdaşının evine gidipte annesi izin vermediğinde kesin sinir olcan ama o senin düşüncelerin ben karışamam ama güvendiğin bir oğlan olsaydı izin verirmiydin?

ya neden kapıyı kilitliyolar?? madem güvenmişim o zmn o kişi kapıyı kilitlemem için bana teklif sunmaz.sunduysa o kişiye bn ztn güvenmem
#9 - Mart 13 2006, 17:09:45

izin vermem

ya neden kapıyı kilitliyolar?? madem güvenmişim o zmn o kişi kapıyı kilitlemem için bana teklif sunmaz.sunduysa o kişiye bn ztn güvenmem

ses gelmesin diyedir.

hayır siz tv fln izlerken nasıl çalışsın yavrucaklar (6)

#10 - Mart 13 2006, 17:10:46
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

AlternatifimCafe

kızsa asla (6)

ew hapsi diyosun F tipi cezaewi olayı ;)
#11 - Mart 13 2006, 17:11:47
MC DEVİL KANCA CREW
DARK_ALFA_EXODUS_SERCS_YER6 MAFYASI_VİCEZA_YAĞIZZ_TRAİTOR_DİSHİ KARTAL_POİSOFSOUL_BAD CHİLD

izin vermem

ses gelmesin diyedir.

ii de o zmn sadece kapıyı kapatsın kitlemek niye??
#12 - Mart 13 2006, 17:12:07

izin vermem

ses gelmesin diyedir.

kardeşleri rahatsız etmesin 2 de 1 diye  [:D]
ya kızın gözüne bişe girer erkekte onu çıkarmak için uğraşır falan sonra aniden biri girerse diye kilitliyor ola da bilinir (6)
#13 - Mart 13 2006, 17:23:24

AlternatifimCafe

izin vermem

ses gelmesin diyedir.

kardeşleri rahatsız etmesin 2 de 1 diye  [:D]
ya kızın gözüne bişe girer erkekte onu çıkarmak için uğraşır falan sonra aniden biri girerse diye kilitliyor ola da bilinir (6)

neyse ne bn istemem ya. hem kızımda hem oğlumda..
#14 - Mart 13 2006, 17:24:22

kızsa asla (6)

bak ya allahım neiye erkek olunca izin veriyonda kıs olunca vermiyon ..sinir şey..ne olcak

ben güvendiğim biri ie izin verrim ama kapı kapanmaz bu oğlum olsada
#15 - Mart 13 2006, 17:28:56

eslem

sana burdan bi kafa korum bide yer koyar eşşek sıpası nerden gittin babana çektin derdim :sizo
#16 - Mart 13 2006, 18:12:36

Kapıyı kilitlemesine tabiki izin vermem de yalnız oturabilirler ama ben dakikada bir kek ya da meyve suyu götürürdüm...
#17 - Mart 13 2006, 18:27:51

kızsa asla (6)

oldu bide otrduğu yere  bağla  :muhah
#18 - Mart 13 2006, 18:30:56
İmza kural dışı.

haha.. kızım anneni örnek al ama bu kadar özenme derim =D yok yok
"göster ama elletme" derimm =D
#19 - Mart 14 2006, 00:27:06

kızım  senin  yatagın  tek  kişilik  sıgmazsınız  şimdi siz rahat  olmaz  gelin bizim yatakta  çalışın  dersinizi  derim
#20 - Mart 14 2006, 00:36:45
>>TIKLA>>
<<TIKLA<<

вєη ηє ѕαναѕℓαя νєя∂ιм кєη∂ιмє вι яαввιм şαнιт ѕσя ηє zαмαη νυя∂υη кєη∂ιηє єη ѕση кαтιℓιм σℓ∂υη нєя g

kapıyı kilitletmem anahtarı alırım!!arada giderim ne yapolar die bakarım!!! :4
#21 - Mart 14 2006, 15:03:42
İmza Kural Dışı

Ipexy

hiç düşünmeden izin veririm.... :oley
benim  bi erkek arkadaşım gelse ewe annemde hayır dese bu olaya çok kötü olur, sonuçta kötü bişey yapmiycazz, bunu herkes iyi biliyo...  ;)
yani izin veririm tabee :sizo
#22 - Mart 14 2006, 15:21:46

kızım  senin  yatagın  tek  kişilik  sıgmazsınız  şimdi siz rahat  olmaz  gelin bizim yatakta  çalışın  dersinizi  derim

istersen bide kızına gecelik falan ayarlasaydın en seksi olanından hey yarebbim...
#23 - Mart 14 2006, 15:23:54

Ipexy

istersen bide kızına gecelik falan ayarlasaydın en seksi olanından hey yarebbim...
alemsin walla  :muhah :muhah
neyse konu dağılmasın...
#24 - Mart 14 2006, 15:26:41

ben böle alemimdir hakikaten esprilerime ölürler ama burda şevk gelmiyo maalesef yAA X(
#25 - Mart 14 2006, 15:32:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.