Alternatifim Cafe

Dilek & Şikayet: //ceviri.alternatifim.com

Discussion started on Müzik Yardım

Bu konuda;
//ceviri.alternatifim.com adresinde yaşadığınız her türlü sorun ya da önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
#1 - Ekim 16 2006, 22:47:53
« Son Düzenleme: Ağustos 29 2007, 21:01:59 Gönderen: feat »
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

...
#2 - Ekim 16 2006, 23:05:41
« Son Düzenleme: Haziran 11 2010, 00:50:56 Gönderen: S.B.K. »

komiksey yeni editör olduğu için onay verme bölümünü kullanamıor.o yüzden senin gönderdiğini görmemiş.
ben de ilgilenemedim bi süre hasta olduğum için biraz aksadı.o yüzden senin çeviriler kabul edilmedi.kusura bakma,özür dileriz.
bu arada diğer onay bölümünü gören editörlere sesleniyorum,lütfen biraz da siz ilgilenin.
#3 - Ekim 19 2006, 10:55:10
İmzanız kural dışı.

...
#4 - Ekim 19 2006, 17:15:53
« Son Düzenleme: Haziran 11 2010, 00:51:25 Gönderen: S.B.K. »

...
#5 - Ekim 27 2006, 17:11:49
« Son Düzenleme: Haziran 11 2010, 00:51:39 Gönderen: S.B.K. »

Ben //ceviri.alternatifim.com e girip şarkı çevirisi eklemek yada şarkı düzeltmek istiyorum kullanıcı adımı ve şifremi doğru yazdığım halde hatalı diyor kaç haftadır böle oluyo  :alala
ilgilenirseniz sevinirim...
Farklı tarayıcı ile deneyebilir misin? herhangi bir problemle karşılaşmıyorum ben çünkü. ceviri.alternatifim.com u güvenilen sitelere eklemeyi de deneyebilirsin... Büyük ihtimalle öyle bir problem vardır.
#6 - Ekim 27 2006, 20:47:37

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular

15-16 ekim gibi evanescence grubunun yeni
> albümü olan the open door dan bir
> çok yeni şarkının çevirisini yolladım(your
> star,snow white queen,the only
> one,the last song I'm wasting on you).bunun
> yanı sıra HIM ın dark light
> albümündeki under the rose çevirisini
> düzelttim.bir haftadan uzun süre
> geçmesine rağmen çevirilerim
> yayımlanmadı.üstüne üstlük yayınlanmaması
> yetmiyormuş gibi benim yaptığım
> çevirileri,başka insanlar yapmış ve
> yayımlanmış.hemde benden sonra.bu işten hiç bir
> şey anlamadım.ve
> çevirilerimin hiç birini göremememin yanı sıra
> diğerleri benim yaptığı
> çevirileri benden sonra yapan insanları
> yayımlamışsınız.bu meseleyi bir
> açıklığa kavuşturmanız gerekiyor.bu konuda
> gerçekten sitemliyim..
#7 - Ekim 30 2006, 18:47:05
6M75UrCu

15-16 ekim gibi evanescence grubunun yeni
> albümü olan the open door dan bir
> çok yeni şarkının çevirisini yolladım(your
> star,snow white queen,the only
> one,the last song I'm wasting on you).bunun
> yanı sıra HIM ın dark light
> albümündeki under the rose çevirisini
> düzelttim.bir haftadan uzun süre
> geçmesine rağmen çevirilerim
> yayımlanmadı.üstüne üstlük yayınlanmaması
> yetmiyormuş gibi benim yaptığım
> çevirileri,başka insanlar yapmış ve
> yayımlanmış.hemde benden sonra.bu işten hiç bir
> şey anlamadım.ve
> çevirilerimin hiç birini göremememin yanı sıra
> diğerleri benim yaptığı
> çevirileri benden sonra yapan insanları
> yayımlamışsınız.bu meseleyi bir
> açıklığa kavuşturmanız gerekiyor.bu konuda
> gerçekten sitemliyim..

üstte de aynı sorun dile getirilmişti.bu şarkılar aynı zamanlarda 3 ayrı kişi tarafından gönderilmişti.çeviri bölümündeki bir anlık yoğunluktan dolayı bu onay bekleyen çevirilerin kabuluyla ilgilenilemedi ve başka bi editör onay bekleyenlerden habersiz bu şarkıları ekledi,yani kasıtlı bir durum yok.
sorundan dolayı gerçekten özür dileriz.
#8 - Ekim 30 2006, 21:02:56
İmzanız kural dışı.

...
#9 - Ekim 30 2006, 21:09:31
« Son Düzenleme: Haziran 11 2010, 00:51:58 Gönderen: S.B.K. »

Çeviri konusunda yardım edebilirim ama ihtiyanız olan şarkıları nerden bilicem  :hönk
#10 - Kasım 02 2006, 13:43:59
Özlemişim buraları =)

ya mSa bende artık onay ver butonu var ama kayıtlı hiç mesajınız yok diyo ne zaman baksam

baya şikayet edenler olmuş çevirileri eklenmedi diye ama bende hiç onay bekleyen çeviri olmuyo acaba bir sorun mu var yoksa gerçekten hiç mesaj olmuyo mu :alala

#11 - Kasım 02 2006, 17:55:57

Bu alan çeviri bölümünde sorun yaşayan ziyaretçilere ayrılmıştır, editörler dilek ve isteklerini lütfen editör bölümünde yapsın.

@Rebellion duyurularda çeviri editörü olmak ister misiniz diye bir bölüm var oraya bir uğra istersen :)
#12 - Kasım 02 2006, 21:28:32

Bu alan çeviri bölümünde sorun yaşayan ziyaretçilere ayrılmıştır, editörler dilek ve isteklerini lütfen editör bölümünde yapsın.

@Rebellion duyurularda çeviri editörü olmak ister misiniz diye bir bölüm var oraya bir uğra istersen :)
Yok Emre abi o konuda konuştuk ama şartlar bana uymadı ben 30 şarkı çeviremem ayda çok fazla gelir  dersler falan zaten zaman kalmıyo...Ben sadece  çorbada benimde tuzum bulunsun diyyorum,yardım ederim yani ayda 30 şarkı değil ama 5-6 tane çevirir yollarım,eğer ihtiyacınız varsa tabii
#13 - Kasım 02 2006, 22:43:01
Özlemişim buraları =)

Onu zaten üyeyken de yapabilirsin Çeviri Ekle kısmından
hem belki ilk üçe girip çam sakızı çoban armağanı hediyemizden yararlanırsın
ilgi ve yardımların için teşekkürler :)
#14 - Kasım 02 2006, 22:44:41

Ben zaten üyeyken diyorum yaw   :4   ama işte   çevirmeniz gereken şarkıları ben nerden bilicem? Gerekli yada gereksiz  mevcud olmayan şarkılardan çevirir gönderirim o zaman  :okey
#15 - Kasım 02 2006, 22:47:45
Özlemişim buraları =)

canım o zaman gir ceviri.alternatifime çeviri ekle...

bunun için editor olmana gerek yok ki :ask
#16 - Kasım 02 2006, 22:49:14

Ya bi anlatamadım derdimi  X( X(
Editör olmak istemiyorum zaten :4
Ben sadece sizin ihtiyacınız olan şarkıları nerden bulabileceğimi sordum...Eğer öyle belli şarkılar yoksa  sitede mevcud olmayanlardan yolllarım o zaman :)  :cicek
#17 - Kasım 02 2006, 22:52:52
Özlemişim buraları =)

hee anladım üsgünüm canım o konuda yardımcı olamicam ama istersen panelden bakarım bikaç istek yollarım sana çevirdiğini eklersin

ne dersin?
#18 - Kasım 02 2006, 22:54:47

tamm o zamann  :kisss
#19 - Kasım 02 2006, 22:56:02
Özlemişim buraları =)

çevirilerimi kötü bulmuyorum bazı cümleleri çeviremedim bu konuda usta olsan oraları çevrilirdi örn : Tina Turner Do What You Do bu parçada hiç bir söz oynanmamış aynen eklenmiş ve bir cümleyi çevirememişim aynen öyle konulmuş siteye bu kadar başka birşey demiyorum...pardon editörlük kavramı benim için biraz geniş anlam içeriyorduda neyse dediğim gibi bundan sonra göndermiyorum...emeklerime yazık...
#20 - Kasım 08 2006, 23:45:00
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

çevirilerimi kötü bulmuyorum bazı cümleleri çeviremedim bu konuda usta olsan oraları çevrilirdi örn : Tina Turner Do What You Do bu parçada hiç bir söz oynanmamış aynen eklenmiş ve bir cümleyi çevirememişim aynen öyle konulmuş siteye bu kadar başka birşey demiyorum...pardon editörlük kavramı benim için biraz geniş anlam içeriyorduda neyse dediğim gibi bundan sonra göndermiyorum...emeklerime yazık...

onu ekleyen ben değilim,ayrıca diğer editörlere de laf söyletmem.gözünden kaçmış olabilir.hala daha editörlere laf atmaya devam ediyorsun.
sen böyle çarpıtmaya devam et,emeklerime yazık falan de.  ama unutma editörlere laf atamazsın.
#21 - Kasım 08 2006, 23:48:39
İmzanız kural dışı.

okey ben söyleceğimi söylemişim herşey ortada...kapansın!
#22 - Kasım 08 2006, 23:51:02
Sana Bir Yalnızın Gözünüden Çaldığım Bir Kaç Damla Yaş Yolladım Bu Sabah Ben İyi Bak Ona...

okey ben söyleceğimi söylemişim herşey ortada...kapansın!
Ortada olan bir şey yok bence,sadece bir hata ,gözden kaçmış ve düzeltilebilir...
Bu kadar büyütülecek bir şey yok,sen emek veriyosan onlarda veriyo  bunu unutma.
#23 - Kasım 08 2006, 23:57:30
Özlemişim buraları =)

lütfen benim hakkımda yazmayın okk
#24 - Kasım 09 2006, 00:03:44

lütfen benim hakkımda yazmayın okk
retli'nin bir kaç çevirisini olayı hızlandırmak için ben onaylamıştım.
Bir kaç cümlesine baktım düzgün çevrilmiş gözüküyordu bir eksiklik noksanlık yanlış anlama varsa sorumluluk bana aittir.
Özür dilerim :okey
#25 - Kasım 09 2006, 00:31:21

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.