Alternatifim Cafe

Kızlık Zarı On İlişkiden Birinde Bozulmuyor

Discussion started on Yararlı Bilgiler

Yazık yaa gerçekten de yazık.
Şu yorumlara bak be gerçektende çok yazık.ne hale gelmişiz be.Acaba girmeyi çok istediğimiz batı ya özendiğimiz için mi bu hale geldik.
doğrudur haklısınız belki öldürmelieri ÇOOOK YANLIŞ ama şu yorumlara bak yaa...
bi kere zinanın dinimizdeki bu dünyada olan cezası
Bekar bi insan yaparsa 100 sopa ve 1 yıl sürgün
Evli bi insan yaparsa recm yani taşlanarak öldürme..(o da bu dünyada ki cezası öbür tarafı Allah bilir.)
sizin aldığınız bu eğitim size nasıl bi cesaret veriyo da sizi nasıl bilinçlendiriyoda Allah ın kuralları size eğitimsizlik bilinçsizlik olarak geliyo.ALLAH zinayı yasaklamıştır.
Namas bu ya bu kadar mı ayak altına düştü ya.
hani bi de ben erkeğim bana asıl koyan da bazı bayan arkadaşlarımızın böle düşünmesi.
Ama onlarda şunu iyi bilsinlerki o biliçli eğitimli bayanaların  erkeklerin gözündeki en azından benim gözümdeki değerleri onların o incecek zara verdikleri değerden daha çok değildir.
#26 - Temmuz 23 2006, 23:19:44

PisiPisiKOPATIM58

Yazık yaa gerçekten de yazık.
Şu yorumlara bak be gerçektende çok yazık.ne hale gelmişiz be.Acaba girmeyi çok istediğimiz batı ya özendiğimiz için mi bu hale geldik.
doğrudur haklısınız belki öldürmelieri ÇOOOK YANLIŞ ama şu yorumlara bak yaa...
bi kere zinanın dinimizdeki bu dünyada olan cezası
Bekar bi insan yaparsa 100 sopa ve 1 yıl sürgün
Evli bi insan yaparsa recm yani taşlanarak öldürme..(o da bu dünyada ki cezası öbür tarafı Allah bilir.)
sizin aldığınız bu eğitim size nasıl bi cesaret veriyo da sizi nasıl bilinçlendiriyoda Allah ın kuralları size eğitimsizlik bilinçsizlik olarak geliyo.ALLAH zinayı yasaklamıştır.
Namas bu ya bu kadar mı ayak altına düştü ya.
hani bi de ben erkeğim bana asıl koyan da bazı bayan arkadaşlarımızın böle düşünmesi.
Ama onlarda şunu iyi bilsinlerki o biliçli eğitimli bayanaların  erkeklerin gözündeki en azından benim gözümdeki değerleri onların o incecek zara verdikleri değerden daha çok değildir.

:hea

KizLik Zari KüLtüreL Bi oLaydir Her KüLtüre Göre Degi$ir....
Bizim KüLtürümüzde Bunun Yeri Cok önemLi Ama Son ZamanLarda TakiLmamaya Ba$Landi.
Herkesin Dü$üncesi FarkLi O Yüzden Ne HaLt Yiyiyorsaniz Yiyin Emi...  :sizo

Avrupada Türk aiLe Yapisini örnek aLmak istemeLerine Ragmen...
Her Nedense Bizim üLkemizde Avrupanin PisLik YuvaLarinda i$Lenen AhLaksizLikLari aLmaktayiz...
Türk aiLe Yapimizi KoruyaLim... AsLini Kaybeden Bir MiLLet Yok oLmaya Mahkumdur....
KizLik Zarini ÖnemsemiyenLere YAZIK...

Erkek oLsam EvLenecegim Bayanin Bakire oLmasini ísterdim...
KizLik Zari Benim icin NamusTur...!!
Gerci Dünyanin Civisi Cikmi$... iLi$kiye Girmedende Her Bi B*ku Yiyen Var...
Bu Arada ErkekLer Bakire oLmayan BiriyLe GönüL EgLendirmekten Ba$ka Bi$ey YapmazLar... iki iki dört... :nohashas

#27 - Temmuz 24 2006, 11:40:59
« Son Düzenleme: Temmuz 24 2006, 11:42:12 Gönderen: PisiPisiKOPATIM58 »

konuyu çarpıtmayalım...
#28 - Temmuz 24 2006, 14:07:08
« Son Düzenleme: Ekim 10 2012, 15:44:49 Gönderen: yamuk_prenses »

namus beyinde başlayıp beyinde bitmez bunu kafanıza sokun bir düşünün bakalım evlenmeden cinsel ilişkiye giren kadında beyin varmıdır.
namusu gitmiştir o kadının haa belki pişmandır şööledir bööledir ama beyni yoktur çünkü halkımızın dinimizin bazı dğerleri vardır.bazıları dini çağa uydurmayaçalışıyor ama buna engel olmalıyız.bir kız ve bir erkek asla ve asla evlilik dışı cinsel ilişkiye girmemelidir

erkekler yani bizler sizede sesleniyorum.kızlarında bana diyecekleri laf şu.bizim cinsel ilişkiye girip girmediğimiz belli oluyor ya erkekleri nasıl anlayacağız.

oda erkeğe kalmış.eğer erkek erkekse tek bir kız olur hayatında onla cinsel ilişki kurar eğer parasıyla birtakım kişilere gidip yapmışsa ben ona erkek demem o o biçim bişi olmuştur
#29 - Temmuz 29 2006, 16:08:57

kızlık zarı muayenesi hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

#30 - Eylül 28 2015, 13:11:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.