Alternatifim Cafe

Aptal Sarışın Fıkraları..

Discussion started on Fıkra

süper yaa
acaba sarısınların hepsimi böyle :muhah
#26 - Haziran 19 2006, 17:58:26
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

ZzZeYNePpP_

her sarışın aptal diildir :hih
#27 - Temmuz 03 2006, 18:22:18

cezaebru

bence de her sarışın aptal değilsir ve her aptal sarışında değildir
#28 - Temmuz 03 2006, 18:23:19

ehe sis ne insanlarsınıs yaa
hele bası arklar var alınmıslar
inanmıormmmmm
puhahaha
saka tbi
sarısın olup da seka fıskırtan da var tbi onu da bi kıs ark yukarda soylemisti stn
ama fıkralar komik
paylasımlarınıs icin tesekkurler
#29 - Temmuz 07 2006, 01:57:54
Bir gün  :rusruleti ZBAM!!!

Müller akşama doğru Hamburg’da bir otele yerleştikten sonra, sokağa çıktı. Geceyi eğlenerek geçirmek istiyordu. Bir taksiye bindi, şofor sarışın ve güzel bir kızdı. Ona: - "Beni bu gece en ucuz ve en tatlı eğleneceğim bir yere götürün," dedi. Şoför kız: - "En ucuz ve en tatlı…", dedi ve hareket etti.

#30 - Temmuz 20 2006, 13:30:05
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

Vantrolog
Vantrolok eline geçirdiği kukla ile konuşuyor ve aptal sarışın fıkraları anlatıyormuş. Gösterisi biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yükses sesle :
- Afedersiniz !
Bu çıkış üzerine vantrolog ve kalabalık durmuşlar ve sarışına bakmaya başlamışlar, sarışın :
- Görüyorum ki sarışınların ne kadar aptal olduğuna dair şakalar yapmaktasınız. Peki söyler misiniz, bu kanıya nereden vardınız ? Tek suçumuz saçımızın rengi mi yani ? Sizin bu yaptığınınz ırkçılık olmuyor mu ? Kadınların birçoğunun sarışın olduğu ülkelerdeki kadınlara hakaret etmiş olmuyor musunuz ? Tanımadığınız bu kadar kadına ettiğiniz hakaretler sizi rahatsız etmiyor mu ? Söyler misiniz ?!!
Bunun üzerine vantrolog çok mahçup ve üzgün bir yüz ifadesi ile :
- Şey, ... ben özür dilerim, ... sadece şaka yapıyordum. Eğer sizi ...
Sarışın Vantrolog'un sözünü keser ve :

- Ben sizle konuşmuyorum bayım. O elinizdeki küçük terbiyesiz adamla konuşuyorum ! Siz onu savunmayın, o cevap versin.   [:D]
#31 - Ağustos 06 2006, 21:54:53

:öff  CaNSu  :öff

adamın biri her akşam yatağa geldiğinde karısının isteksizliğine karşı ne yapsa tutturamıyormuş
en sonunda karısını psikoloğa götürmüş
psikolog genç güzel kadından nedenini anlatmasını istemiş
"sabah işe geç kalmamak için taksiye biniyorum.
yanıma para almayı unutuyorum.taksici de bana ya ödersin ya da s......m diyor.
ben de mecburen...
işe vardığımda patron kaşlarını çatmış bir şekilde beni bekliyor oluyor.
o da ba ya seni kovarım ya da ... diyor .
ben mecburen ya da yı seçiyorum.
akşam eve geldiğimde ise ev sahibi bana yine kirayı bir hafta geciktirdiğimi söylüyor
sonra da ya ödersin ya da ...  diyor
ben de mecburen ya da yı seçiyorum
eve geldiğimde ise halim kalmıyor"
psikolog: ya bu söylediklerini kocana anlatırım ya da
#32 - Ağustos 13 2006, 22:46:43
çisil  çisil içime yağan kim

yalnızlığım mı?

kuru kalabalığım mı?                           ..........EMRE........

SnoWays

--------------------------------------------------------------------------------
AYNA
İki sarışın yolda yürürken yerde bir makyaj aynası gözlerine ilişir. ilk sarışın kapağını açar ve bakar :
- Resimdeki yüz bana çok tanıdık geldi şekerim... der. Sıra ikinci sarışındadır, aynayı arkadaşının elinden çekistirir ve şöyle der :
- Tabii ki tanıdık gelecek aptal, bu benim...

:kop :kop :kop bu güzeldi
#33 - Ağustos 17 2006, 17:08:31

saol hepside çok hoş.....
#34 - Ağustos 20 2006, 20:47:09
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

slm ben aranıza yeni katıldım hepinize meraba öncelikle
sarışın arkadaşlar alınmasın ya bir film vardı izledinizmi bilmiyorum" bu nasıl sarışın" mutlaka izleyin o zaman görürsünüz:)))
#35 - Ağustos 30 2006, 13:53:56

Sarışın ile esmer de, köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış.

Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:

- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası. Bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim."

Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş.
5 dk. geçmis. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmis.

Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış.

Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye arabaya koşmaya çalışıyor.

Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş.

Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:

- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "
- "Anladim tabii..."
- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAĞLA, KASAYI BOŞALT demistim gerzek
#36 - Eylül 09 2006, 19:19:05
Yasayan ÖLüden Farkim  Yok İse   Mezarimi Kazan ZaLim Utansın  Hasret Kalmissa Yüzüm GüLmeye  Kaderimi Yazan ZaLim Utansın  Ben Çile  ÇekerKen ELi GüLdüren  Hayatimi Çıkmaz YoLa Döndüren AciLar İçinde Feryad Ederken Sesimi Duymayan Kader Utansın
KarşıLık Görmeyen Tüm SevgiLeri  arkadaş Yerine Hep ZaLimLeri  Hayatım Boyunca Kötü GünLeri  Bana Laik Gören Kader Utansın...!!!

Üç sarisin detektif olmak üzere polis teskilatina müracaat etmisler.
Yapilmasi icap eden bir sürü imtihandan birini idare etmek de Komiser Kâzim'a düsmüs. Komiser Kâzim birinci kiza bes saniye müddetle bir dosyadan çikarttigi bir resmi göstermis ve "Söyle kizim" demis "Bu bir suçlunun resmi, bu adamin bariz ne özelligi var? Bunu ileride nasil tanirsin?"
Kiz söyle bir durmus ve "Çok kolay" demis "Adam tek gözlü" Komiser Kâzim resime bakmis ve "Kizim bu resim profilden, yani yandan çekilmis. Tabi tek göz göreceksin..." demis ve ayni resimi ikinci kiza gösterip ayni suali sormus ve "Bana bak" diye ilave etmis "Dogru dürüst
bir cevap ver"
Ikinci kiz "Bu adami tanimak çok kolay" demis "Çünkü adamin tek kulagi var" Komiser Kâzim "Kizim" diye bagirmis "Bu resim profilden dedik yaa!...Adamin suratinin öbür yanini göremiyoruz. Onun için kaç gözü, kaç kulagi oldugunu bilemeyiz..."
Kâzim üçüncü kiza "Kizim lütfen akilli bir cevap vermeye çalis. Beni çildirtma. Bu adamin bariz özelligi nedir, bu adami ileride nasil tanirsin?" diye sormus Kiz "Bu adam lens takiyor" diye cevap vermis.
Komiser Kâzim saskin, saskin resime bakmis ama adamin lens takip takmadigini bir türlü anlayamamis. Merak etmis adamin dosyasini açip okumus, dosyadaki bilgiye göre hakikaten adam lens takiyormus.
Komiser Kâzim üçüncü kiza hayranlik içinde "Aferin be kizim" demis "Dogru bilmisin. Simdi söyle bakalim bu adamin lens taktigini resimden nasil anlayabildin?" Kiz "Çok kolay" diye cevap vermis:
"Tek gözlü, tekkulakli bir adamin gözlük takacak hali yok ya !!"
#37 - Eylül 09 2006, 19:20:42
Yasayan ÖLüden Farkim  Yok İse   Mezarimi Kazan ZaLim Utansın  Hasret Kalmissa Yüzüm GüLmeye  Kaderimi Yazan ZaLim Utansın  Ben Çile  ÇekerKen ELi GüLdüren  Hayatimi Çıkmaz YoLa Döndüren AciLar İçinde Feryad Ederken Sesimi Duymayan Kader Utansın
KarşıLık Görmeyen Tüm SevgiLeri  arkadaş Yerine Hep ZaLimLeri  Hayatım Boyunca Kötü GünLeri  Bana Laik Gören Kader Utansın...!!!

37 EKRAN TV
Bir gün sarışın kadının biri süslenmiş püslenmiş sokağa çıkmış gidiyor.
İlerlerken beyaz eşya satan bir dükkana giriyor.
Havalı bir şekilde dükkanda biraz turladıktan sonra genç kasiyer yaklaşıp;
-Şuradaki 37 Ekran Tv’nin fiyatını öğrenmek istiyorum.
Kasiyer;
-Kusura bakmayın hanımefendi ama sarışınlara satış yapmıyoruz, der.
Bunun üzerine kadın sinirlenir ve dükkanı terkeder.
Bir hafta sonra kadın saçlarını siyaha boyatır
ve koyu bir makyaj yaparak kendini esmerleştirir.
Aynı dükkana gene gelir. Dükkanı yine turlar ve kasiyere sorar;
-37 ekran Tv satın almak istiyorum. Fiyatı ne durumda acaba?
Kasiyer;
-Çok üzgünüm sarışınlara satışımız yoktur.
Kadın bunu duyunca çok sinirlenir ve ayrıca çok merak eder
kasiyerin kendisini nasıl tanıdığını. Bu merakla sorar.
-Beyefendi bu gelişimde saçımı boyattım makyajımı değiştirdim
ama siz beni tanıdınız. Nasıl oldu bu?
Kasiyer cevap verir;
-Çok basit hanımefendi,
o baktığınız 37 ekran Tv değil, mikrodalga fırın. der
#38 - Eylül 14 2006, 00:59:59
  Yaşamak ve iyiye dönüşmek için şimdi çok daha fazla olanaklarım var.Bunların , beni gerektiğinde daha becerikli bir katil yapacağından kuşkum yok.Bir tür din bu : Soluk almayı öğretiyor.Güneşe uzanıp uyumayı , müzik dinlemeyi ve bir kitabın nasıl okunacağını öğretiyor.Senin uygarlığın insana ne veriyor?

güsel ... :)

paylaşım için teşkür ..
#39 - Eylül 14 2006, 07:25:32
İmzanız kural dışı.

bi araştırmada zaten sarışınların çoğunun salak (hakaret olarak algılamayın sadece araştırmanın sonucunu söylüyorum)olduğu anlaşılmış bu arada fıkra güsel :okey (6) zuhaha zuhaha
#40 - Eylül 14 2006, 11:54:46

:yaril :yaril :yaril :yaril :yaril :yaril :yaril :yaril

bunu sarışın fıkralarına ekleseydin daaa ii olurduuu sankiii
#41 - Eylül 14 2006, 12:44:15
« Son Düzenleme: Eylül 14 2006, 12:45:35 Gönderen: hayalperest »

xX_NightmarE_Xx

çok güsel ya paylaşttın için teşekkürler
#42 - Eylül 14 2006, 16:22:50

yazık bu sarışınlara yaaaaa kioptum uğraşmayın bu kdr ama :kop
#43 - Eylül 14 2006, 16:25:43
Işık tut bana,pişmanlığın gölgesindeyim..Akıl ver bana,sonsuuz labirentteyim! Yüreksiz sandılar..Duygusuz sandılar..Nedensiz sandılar..Sevgisiz sandılar..Dengesiz sandılar..Ama YAAANILDILAAR!!
Sana açılan kalbim isterdi aşkıı ve sevgiyi..Sen sevmedin onu..O GEBERD!i!

yazık bu sarışınlara yaaaaa kioptum uğraşmayın bu kdr ama :kop

:muhah :muhah
#44 - Eylül 14 2006, 16:51:32
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

:kop :kop çok güzelmiş ya paylaşım için saol.
#45 - Eylül 14 2006, 16:58:35
>>ATATÜRK BİRLİĞİ>>

<<TIKLA<<

--- TÜRKİYE SEVDALILARI ---

evet uğrşmyn ya sarşnlrla bu kadar
#46 - Eylül 14 2006, 17:03:00
hüzünlerden bozma mutluluklar yaşıyorum....
---------------------------
bitiyorum her nefeste
ne halim varsa gördüm...

TuRKuaZz

Sarışın değil mi  :muhah
#47 - Eylül 14 2006, 17:07:07

müthiş koptum walla ya :muhah muhaha saol paylaştıın için heXagram   :okey
#48 - Eylül 14 2006, 17:39:09
özgürlük sonu meçhul bir firardır....

harikaydı koptum :muhah
#49 - Eylül 14 2006, 17:46:19
BaNa BiR ReSiM ÇiZ!
KaN ReVaN iÇeRiSiNDe!
uNuTMaYa uYuYaN iNSaNLaR
KıRıK DöKüK DüŞLeR
KıRıLMıŞ iNSaNLaR oLSuN iÇiNDe... uNuTMaYı ÇiZ BaNa...

blocked

hehe çok süper
#50 - Eylül 14 2006, 19:16:25

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.