Alternatifim Cafe

Attack on Titan'dan anime müjdesi

Discussion started on Tv ve Diziler

Selam arkadaşlar,
biliyorsunuz, anime dizileri artık sevmeyen yoktur. Zaten varsa da dövüyorlardır. sinema haberleri takipçilerine soruyorum Attack on Titan'ı izlemeyen var mı acaba? Bakın ne dicem; Diziye ait lisanslı ürün satışları bile rekor üstüne rekor kırıyormuş. Bence hemen izleyin.:) Attack on Titan hayranlarının aklında çok önemli bir soru işareti vardı. İkinci sezonu izlemek için tam üç sene beklemek zorunda kalan Attack on Titan hayranlarının endişesi üçüncü sezonun ne zaman yayınlanacağıydı elbette. dizi haberleri sitelerini araştırdım ve buldum.
Efsane statüsündeki animenin yapımcılarıysa üçüncü sezondan evvel bir anime film müjdesi verdiler. Yine de dizinin azılı fanlarına bu haberin müjde etkisi yapması zor! Attack on Titan: The Roar of Awakening adlı bir uzun metraj anime film, dizinin üçüncü sezonundan önce yayında olacak. Bu film, ikinci sezonun kısa bir özeti gibi düşünülebilir, yapımcılar ilk iki sezonu izlememiş anime hayranlarının Attack on Titan yeni sezonundan önce bu filmi izleyerek diziye hazırlanabileceklerini iddia ediyorlar. Bize kalırsa bu film yerine herkes oturup 2. sezonu izlemeli zira son sezonda yaşananlar Attack on Titan dünyasında dengeleri kökten değiştirmişti! Dizinin üçüncü sezon yayın tarihi henüz belli olmasa da ilk promo posteri yayınlandı. Umuyorurz ki tez zamanda başlar.
#1 - Kasım 03 2017, 09:57:31

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.