Alternatifim Cafe

Havacılık İngilizcesi Eğitimleri

Discussion started on Teknoloji Dünyasından Haberler

AEC Dil Kursları, dil eğitimindeki kavram karmaşasında, öğrenim esnasında oluşabilen karmaşayı ve dengesizliğin sebep olduğu etmenleri aradan çıkarmak üzere bir ingilizce eğitim programı sunarak yabancı dil öğrenmek isteyen öğrencilere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

İlk başta hitap ettiği sektör taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, isteklerini karşılayarak iyi yönde tepki alabilen Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, kesin devam ettiği yolda aynı dalda ki firmaların İngilizce öğreniminde referans olabilme düzeyine gelmiştir.

Eğitim için sürdürdüğü kurumda değişik dallarda ilk tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, bireye özgü programlama eğitimleri yahut en çok 5 kişilik odalarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

AEC Dil kursları; eğitim kalitesiyle, öğrenim aşamasındaki kişilere en iyi şekilde yeni bir lisan bilgilerini muhteşem şekilde sonuca getirmesini sağlamak amacıyla eksik kalan her bilgiyi vermektedir.

Eğitim süresi zarfında işinde uzman bir eğitim kadrosu tarafından, İngilizce eğitiminde başarının en önemli etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan Avitaion English Center Dil kursları, bu konuda özverili ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Kurumlara ve şahıslara özel programlar uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaçlayan AEC İngilizce Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

AEC Dil kursları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ayrıca 2012 Tüketici Kalite Ödülü gibi ödülleri alarak verdiği eğitimlerin sağlamlık ve kalitesini belgelendirmiş ve İngilizce Kursu alanındaki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispatlamıştır.
#1 - Nisan 30 2014, 09:41:55

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.