Alternatifim Cafe

zenciiRii

Discussion started on Alternatif Üyeler

Forumun anlayışlı, bilgili ve dahi inançlı ablası. :)
#1 - Ağustos 26 2010, 19:15:05
Önemli Olan Dış Güzelliği Değil,İç Güzelliğidir Derler Ya,Belki De Önemli Olan Düş Güzelliğidir...[G. Woodcock] [size]

benim soyadım bu :|
#2 - Ağustos 27 2010, 18:20:26

Evlendi gitti :)
#3 - Eylül 28 2010, 01:18:03
"Başına siyah bir örtü iniyor usulca.Setr.Ucu,ardınca sürünürken,üzerinde adım attığı taşlar inliyor.Hayret! O kadar mı ağırmıştı? O kadar mı yaralanmıştı? O bilmiyor.Taşlar biliyor."

evlendim gittim.. :)
aslini isterseniz hicbirseyin tadi eskisi gibi degil, siteyi arada bir kontrol etsemde yazmak icimden gelmiyor artik.. zaten kimsenin nicki oldugu yerde durmuyor, degisen elbise modasi gibi mubarekler  :)   velhasil artik pek yazici degilim, okuyucuyum..
buna ragmen hatirlanmak guzel tabi, tesekkur ederim; nickinden taniyamadigim dalga..  :)

hazir gelmisken bir de yorum yapayim :p   :
hatirlamakta gucluk cekilecek kadar eskilerden, dini konular bolumunun disinda izine nadir rastlanan, inancli, inatci, az gicik, biraz deli, ama taniyanlarca festival tadinda $enlikli bir insandir kendisi, nokta   :)
#4 - Eylül 28 2010, 14:13:59
« Son Düzenleme: Eylül 28 2010, 17:11:47 Gönderen: zenciiRii »
bir varmI$
bir yokmu$

vay zencirii uzun zaman sonra seni görmek mutlu etti beni. evlendiğini öğrendim. uzun ömürler diliyorum.
arada bir karala bir şeyler.
he yorumu unuttum, pardon.

eskilerdendir, sevilir, sayılır... :)
#5 - Eylül 28 2010, 14:18:59
Programmer: CS3-CS4

Profil bilgilerinde yer kısmına "kocasının yanı" yazan insan. Sonra vay efendim, niye tek tanrılı dinler kadını aşağılıyor diyorsunuz, oluyor. Bu durum, bu kadın için çok normal. Benim için ise içler acısı. Üzüldüm tabii.
#6 - Ağustos 24 2011, 05:28:48

üsteki yoruma cevaben ; senin düşündüğün sebepten değilde çok sevdiğinden yazmış olamaz mı bunu ? Bizim dinimiz kadını aşağılamaz, üstün tutar.. Senin aşağılama dediğin hristiyanlık gibi -çarpıtılmış- dinlerde olur, kadına şeytan gözüyle bakarlar onlar..

zenciirii 'ye gelince tanışmak hiç nasip olmadı, hep uzaktan gördüm ve gördüğüm kadarıyla gayet sevecen bi 'abla'.
#7 - Ağustos 24 2011, 09:06:14
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.