Alternatifim Cafe

Her yer dokunmatik oldu!

Discussion started on Cep Telefonları

2010 yılında her yer dokunmatik içinde kaldı! Bu yeni ürünle soruyoruz: Tuşlu cep devri bitti mi?

LG dün Kore'de dokunmatik ekranlı cep telefonu LG KP500 Cookie'nin halefini tanıttı.

LG GS500 Cookie Plus selefiyle karşılaştırıldığında ek olarak UMTS ve HSDPA mobil internet standartlarını destekliyor. Ön tanımlı widget'ler Facebook, Twitter, Flickr vb. sosyal ağlara hızlı erişim sağlıyor. 18 farklı tema sayesinde Cookie Plus kişisel zevklere göre uyarlanabiliyor.

Bunun dışında iki dokunmatik cep telefonunun da özellikleri aynı kalıyor: 3 Megapiksel kamera, FM-radyo ve bir medya oynatıcı mobil eğlenceyi garanti altına alıyor. Dâhili bellek microSD kartlar ile genişletilebiliyor. Veri alışverişi Bluetooth 2.1 arabirimi veya USB kablosu üzerinden gerçekleşiyor. Firmanın açıklamasına göre LG GS500 Cookie Plus, mart ayında öncelikle Fransa'da ve İtalya'da satışa sunulacak. Türkiye'ye has bir çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok.
#1 - Şubat 28 2010, 14:58:16
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bunun görünüşünü pek beğenmedim ama özelliklerinin değişimi çok hoşuma gitti.Cookie'yi almakta biraz acele ettim gibime geliyor :Ç
#2 - Şubat 28 2010, 15:01:58
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.