Alternatifim Cafe

Fırat Budacı.

Discussion started on Yazarlar - Çizerler

Baktım.Bir kez daha baktım.Ama yok.Evet forumda bu adam adına açılmış bir konu yok.Üzüldüm açıkçası.Bu adamı bilen bilir.Diş hekimidir.Uykusuz'da 'kendimi durduracak değilim' adlı bir köşesi vardır.Ayrıca birşeyler duydum,kaç yıl oldu,niteliksiz bilgi gibi birçok köşeyi de kendi hazırlar.Nokta atışı tespitleri vardır,modernleşme meraklısı insanları yerden yere vurur,onlardan birisi olamayışının acısını böyle çıkarır.Kısacası okunulası,es geçilmeyesi,sevilesi bir insandır kendileri.Ayrıca köşesinde yazdıklarını köşesiyle aynı isme sahip bir kitapta toplamıştır kendisi.Öyle.
#1 - Ocak 30 2010, 03:04:16
insan evladı yalanını, açık vermeyen bir kurguyla yaşatabilirse herhangi bir vicdani sorun yaşamaz. çünkü fire vermeyen bir yalan, gerçekliğin yerini hiç boşluk bırakmadan doldurmuştur. ama yalan ufacık da olsa bir yerinden meme yaparsa işte o zaman bir vicdan karnavalı yaşanmaya başlar ve bazıları için de sonu gelmez bir kaygı şöleni.

Kendimi durduracak değilim köşesinde hep bırakamadığım kişi. Okumaya başlamadan önce o kadar uzun geliyor ki, ama ilk cümleye başla anında sonunu buluyorsun. Bir solukta okuyorsun adeta.
Kendisi ciddi manada kültürlü ve zeki bir insan. Kişiler hakkındaki tespitleri o kadar sağlam ki, aynı durumu ben de yaşadım diyebilirsiniz.
Severiz, sayarız.
#2 - Ocak 30 2010, 03:12:09

... Okumaya başlamadan önce o kadar uzun geliyor ki, ama ilk cümleye başla anında sonunu buluyorsun. Bir solukta okuyorsun adeta...
Hep oku oku bitmez diye başlıyorum sonra kapılıyosun fırat budacı dünyasına.
Bide insanlara taktığı lakaplar yok mu (6)
#3 - Şubat 02 2010, 00:58:53
Montla Sıç!

Ayy geçen hafta ki yazısı yani 1 nisan perşembe olan süperdi yaa 'yerim ben seni' 2-3 kere okudum ve her okuyuşum da çok eğlendim.
#4 - Nisan 13 2010, 22:31:59

Köpek ürür,
Kervan yürür.

metin fidan geldiğinden beri pek okumadım hatta hiç sanırım
#5 - Haziran 14 2010, 13:26:26
Montla Sıç!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.