Alternatifim Cafe

En dayanıklı telefon

Discussion started on Samsung Mobile

Samsung'un yeni cep telefonu yağmura, darbeye, neme karşı dayanıklı..

Yağmur, aşırı yüksek ve düşük ısılar, nem gibi birçok çevresel etkene dayanıklı olarak özel üretilmiş olan Samsung B2100'da tasarıma önem verenler için de her ayrıntı düşünülmüş. Zorlu koşullara dayanıklı olarak tasarlanan telefon, sofistike bir stili sağlamlıkla bir araya getiriyor. İnce kompakt tasarımı ile ergonomik tutuş sağlayan Samsung B2100, siyah, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Samsung B2100, kompakt bir cihaz içerisinde fotoğraf makinası, video player, FM radyo ve müzik çalar barındırıyor. Böylece kullanıcılar outdoor aktiviteleri sırasında multimedya içeriğin de keyfini çıkarabiliyor.

Outdoor Dostu
Dış koşullarda zaman geçirenlerin karşılaşabileceği her türlü zorlu koşulda çalışacak şekilde tasarlanan Samsung B2100 -20 derece ile 60 derece arasındaki ısılarda çalışabiliyor. Uluslararası suya ve toza dayanıklılık standartlarında IP57 derecesi kazanan Samsung B2100 yüksek miktarda toza, üzerine su dökülmesine ya da sıçramasına da dayanıklı.

Samsung B2100'ın anti-şok dış gövdesi düşme, yuvarlanma ve çarpma gibi kazalara karşı telefonu dayanıklı kılıyor. Tamamen dayanıklılık kavramı ile üretilen Samsung B2100 sayesinde kullanıcılar, gündelik hayatlarında, tatilde ya da spor ve hobilerine zaman ayırdıklarında rahatlıkla iletişimde kalabiliyorlar.

Samsung B2100 KDV dahil 299 TL olarak Türkiye'de de satışa sunuldu.
#1 - Eylül 03 2009, 15:20:20

tipi fazla hoşuma gitmedi
#2 - Ekim 16 2009, 22:23:17

Bu ise pise dayanıklı telefonlar görüntüsüyle bi halta benzemiyor zaten.

Şu hariç tabi:

#3 - Ekim 16 2009, 22:28:50
Hakk ulaşır. Hakkı bırakmaz, alır.

Telefonlarda önemli olan dış güzellik.   :))
#4 - Şubat 04 2011, 18:34:41
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

Tasarıma özen gösterildiği yazıyo ama ben hiç beğenmedim telefonun tasarımını,Sadece her zaman yapması gereken dış malzeme kalitesi yüksek tutulmuş buda ekstra bi durum gibi gösterilmiş
#5 - Kasım 17 2011, 13:21:46
Dün aslında bugündü!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.