Alternatifim Cafe

Ege Üniversitesi

Discussion started on Üniversiteler

Öhm. Arkadaşlar sizin üniversiteden beklentiniz sanırım duvar ve boya :D ki soğudum falan diosunuz. Bakınız derim şu Türkiye'de kaç üniversitenin kampüsü bukdr geniş yeşilliğe sahip? İzmirin en güzel ilçelerinden birinde ve ulaşımı kolay olan hatta içinden metro geçen kaç kampüs var söylermsnz ? Yapmayın arkadaşlar kampüsün heryerinde wireless hizmeti var. Alkollü alkolsüz kafeleri var. Bu imkanları sanırım siz heryerde buldunuz da bunuyorsunuz. Gidin bir izmirin 2.büyük üniversitesi dokuzeylüle bakın. Allahın dağında ve ulaşım için saatlerce bekleme ve bi o kadar da trafik çekme güzelliği veriyorlar insana...
#26 - Nisan 12 2010, 01:23:27

sdce...

Zeitgeist

Sadece duvarlara bakmıyoruz elbette. İletişim bölümünde stüdyo bile yok.-ki iletişim meslek liselerinde bile vardır bu-. hangimiz kamerayı alacağız diye yazı tura yapan insanların* olduğu bir bölüme mi gideyim yani?

* teknik ekipman eksikiği.
- bir kişi bile görmedim iletişimden memnun olan.
#27 - Nisan 12 2010, 11:35:43
« Son Düzenleme: Nisan 25 2010, 19:42:40 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Öhm. Arkadaşlar sizin üniversiteden beklentiniz sanırım duvar ve boya :D ki soğudum falan diosunuz.

Ben soğuyorum derken laf olsun diye demiştim arkadaşım ciddiye alınmasın lütfen. O değil de sanki onlar beni kabul etmişlerdi de bi benim beğenmem kalmıştı pehh
#28 - Nisan 25 2010, 19:19:15

Köpek ürür,
Kervan yürür.

Bende İzmir'de yaşıyorum.  Ege Üniversitesi çok kıyaktır böyle çimlere uzanmak istiyorsan doğru adres havuzamı girecen yarı olimpik içinde yurtlarda içinde bütün fakülteler bir arada üstelik dere gibi birşey geçiyor biryerden orada isteyen kurbağada avlar. Çok olmasada sağ - sol olayı var ksk göz göz olayınıda es geçmiyem. ben okurmuyum okumam çünkü izmir olmaz cık cık .
#29 - Ağustos 14 2010, 23:44:45
Çağrı atmazsa aramam aga egoistim ben.

Dionysus.

bir üst tercihe yazmış olsaydım, uludağ yerine ege'de olacaktım. kısmet falan.
#30 - Ağustos 23 2010, 18:18:03

Zeitgeist

Ygs ve 3 Lys sınavıma burda girmiştim de kayboldum hepsinde. AHAHAHAH. Ormana falan girdim ya. :D
#31 - Aralık 10 2010, 16:17:18

ccc müzik örtmenliği olsa burayı isterdim ama yok ccc
#32 - Aralık 24 2010, 21:41:51
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.