Alternatifim Cafe

Zifir.

Discussion started on Alternatif Üyeler

Bu aralar hayatın tadını çıkarmakla meşgul.
#151 - Şubat 23 2011, 11:55:54
Zifir.

460 gün.askerlik tabii yapcak bişey yok ya seve seve ya ske ske olsada biz seve seve kısmını büyük bir şerefle yapıcaz.herkesi tek tek aramak isterdim aslında o şekilde olcaktıda vedaları pek sevmediğimden arıyamadım kimseyi haberiniz olsun.hakkınızı helal edin cümleten artık.benden yanada helal olsun.yarın bu saatlerde yorgun bitkin şekilde saf saf etrafa bakıncağımdan eminim ulan ben nereye geldim diyerek.belkide yatağıma alışıyor olabilirim yada artık teksin oğluum başının çaresine bakıcaksın gibi motivasyonlara.belkide ağlıyor da olabilirim kim bilir.ama bi yerde de veda etmeli 3 seneyi geçiyor burda olalı.güzel şeyler yaşandı forumca buluşuldu eğlenildi dönüp baktığımda herşey çok güzeldi.ciddi ciddide çok iyi insanlar tanıdım.sağollun herşey için dostlar.

Hadi bakalım.kendinize çok iyi bakın.eyvallaah forum ahalisi.     
                                                                                                                                                90/3

Herşey bir hayal, bir şaka ve ulaşılmaz bir zirve gibiydi. Zor oldu evet ama ulaştım o zirveye. Uzun zaman olmuş bunu yazalı ne çabuk geçti be?! Neyse neyse sadece 27 günüm kaldı. Tekrar görüşmek üzere..
#152 - Kasım 12 2011, 13:06:58
Zifir.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.