Alternatifim Cafe

'F.Bahçe taraftarı aldatılmıştır'

Discussion started on Fenerbahçe

Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, kulübün 2009 yılı faaliyet raporunda yer alan mali tablolarla ilgili Deloitte onayının, kurumun Futbol Federasyonu'na gönderilen raporlardaki onayın kesip yapıştırılarak düzenlendiğini öğrendiğini açıklayarak, "Fenerbahçe kongre üyeleri ve taraftarı aldatılmıştır" dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün dün gerçekleştirilen yüksek divan kurulu toplantısının ardından açıklamalar yapan Kutlualp, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Kulübü Mali İşler Koordinatörü Abdülkadir Kuşin'e sorular yöneltti.

Kutlualp, "Sayın Başkan Yıldırım'a mali işler koordinatörü Abdülkadir Kuşin'e sormak istiyorum ve soru sormanın da suçlama olmadığının da bilinmesini istiyorum. Fenerbahçe Kulübü'nün kongre üyelerine dağıttığınız 2009 yılı faaliyet raporundaki, Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği'nin mali tablolarını Deloitte firmasının denetlediğini yazmışsınız, söylemişsiniz. Ben böyle bir bilançoya Deloitte'un nasıl onay verebileceğini hayretle Deloitte Türkiye'nin başındaki Levent Yaveroğlu'na sordum. Kendisi de 'Biz Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği'nin hesaplarını hiç görmedik, incelemedik. Altındaki onayı Abdülkadir Kuşin, bizim federasyona gönderilen raporlardaki onayımızı kesip yapıştırarak düzenlemiş' dedi. Fenerbahçe kongre üyeleri ve taraftarı aldatılmıştır" şeklinde konuştu.

Başkan Yıldırım'a seslenen Kutlualp, "Abdülkadir Kuşin bu işi tek başına yapamayacağına göre sizden mi talimat almıştır? Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği bilançoları doğru ise neden Deloitte'a denetletilmemiş, böyle bir oyuna tevessül edilmiştir. Şimdi sayın başkanın cevap vermesini ümitle bekliyorum. Deloitte doğru mu konuşuyor, yalan mı konuşuyor? Eğer Deloitte doğru konuşuyorsa başta yönetim olmak üzere tüm sorumluların yasalar önünde ve Fenerbahçe kamuoyu önünde gereğini yapmalarını bekliyorum" şeklinde sözlerini tamamladı.
#1 - Temmuz 25 2010, 16:01:52
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.