Alternatifim Cafe

Uyuşturucuya Hayır!! Lütfen 1 kere de oLsa okuyun..

Discussion started on Aile, Çocuk Eğitimi ve Gençlik Sorunları

nothing2lose basın saolasın allah aılesıne sabır versın . gercekten uyusturucu cok ıllet bırsey yazıdada belırttıgın gıbı ınsanı kendıne bı bagladıgı zaman cok kotu gerısı gelıor zaden... uyusturucuyu ulkemızde bıraktımak ıcın elımızden gelenı yapmalıyız ama ne yazıkki bazı kesımler bunları kacak macak ulkemıze sokuorlar ve yapabılecegımız bırsey yok bu cok uzucu bı durum .. umarım en yakın zamanda aklımız basımıza gelırde uzun zaman once yapmamız gerekenı bu aralar yapıp uyusturucuyu ulkemızde azaltabılırız .. mumkunse tabıkıde yok edebılırız ...
#26 - Ağustos 08 2007, 03:35:46
UseOfHope

önceLikLe başıN saoLsuN nothing2lose  :öff

beNcede eN büyük roLü arkadaşLar oyNuyor çoğu iNsaN arkadaşLarı sayesiNde başLamıştıR (bütüN kötü aLışkanLıkLar böLe başLar geneLde)

teşekkürler paylaşıMıN içiN  :öff
#27 - Ağustos 11 2007, 20:37:54
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok TEŞEKKÜRLER
#28 - Ağustos 15 2007, 19:52:58
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

BASIN SAOLSUN ABLA
#29 - Ağustos 21 2007, 20:16:19
http://www.youtube.com/watch?v=drhCYHe81wc

кєη∂ιηι мυтℓυ нιѕѕє∂ιуσяѕαη,
вιя уєя∂є уιηє вιя ѕαℓαкℓıк уαρтıη
νє ƒαякıη∂α ∂єğιℓѕιη ∂ємєктιя ...

shareayard

başın sağolsun.Ve iyi bi yazı.Tşk :)
#30 - Eylül 23 2007, 21:14:35

teşekkürler hepinize..
#31 - Eylül 25 2007, 19:40:55
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."
Necip Fazıl Kısakürek;);)

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

çok gusle saol:)
#32 - Eylül 29 2007, 23:50:50
İncitiyor olmam incindiğim anlamına gelmez.

BEN 2025 YILINDA UYUŞTURUCUYU VE SİGARAYI DÜNYADAN KALDIRACAK ADAMIM. 8  AYDIR DÜNYA ÇAPINDA OLAN BU PROJEM İÇİN KAFA PATLATIYORUM. HERYERDEN NABIZ ÖLÇÜP NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ HESAPLIYORUM, ŞU AN HERŞEY EKSİKSİZ SÜRÜYOR.

ÖNÜMDE YÜZBİNLERCE BAĞIMLI İNSAN VAR.
ÖNÜMDE UYUŞTURUCU İLE UĞRAŞAN MAFYALAR VAR.
AMA PROBLEM YOK.
2025 YILINDA BU PİSLİK BİTECEK ALLAH' IN İZNİYLE.
#33 - Ekim 20 2007, 16:42:47
AŞIRI HIZ DEĞİL, DİKKATSİZLİK KAZA YAPTIRIR...

java

BEN 2025 YILINDA UYUŞTURUCUYU VE SİGARAYI DÜNYADAN KALDIRACAK ADAMIM. 8  AYDIR DÜNYA ÇAPINDA OLAN BU PROJEM İÇİN KAFA PATLATIYORUM. HERYERDEN NABIZ ÖLÇÜP NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ HESAPLIYORUM, ŞU AN HERŞEY EKSİKSİZ SÜRÜYOR.

AMA PROBLEM YOK.

Birader foruma girmeden önce ne içiyosun söyleyiver sana zahmet, zira aynısından ben de istiyorum..  Feci kafa yapan bir şey sanırım.
#34 - Ekim 20 2007, 16:47:23
« Son Düzenleme: Ekim 20 2007, 16:49:14 Gönderen: java »

AMA PROBLEM YOK.

Birader foruma girmeden önce ne içiyosun söyleyiver sana zahmet, zira aynısından ben de istiyorum..  Feci kafa yapan bir şey sanırım.

ben bunu başaracağım ve adım adım başarıyorum. Anlamaya çalışma, kapasiten yetmez..
#35 - Ekim 20 2007, 23:47:57

_DaRkdreams_

Bu arkadaş ciddi anlamda kafayı buluyor bizimle sanırım (=
#36 - Ekim 21 2007, 00:04:15

Bu arkadaş ciddi anlamda kafayı buluyor bizimle sanırım (=

çıkın gidin istanbul büyükşehir belediyesine,
beyaz masaya,
milli eğitim bakanlığına,
tbmm ye ulaşın ve beni sorun..
bu kadar ciddi bişey hakkında dalga geçecek değilim. Hem neden üstüme geliyorsunuz? beni desteklemelisiniz aslında ama olsun. Beni durdurmaya hiçbir insanın gücü yetmez..
#37 - Ekim 21 2007, 00:08:13

bizim simitci ibrahim efendi de sadrazamin sol t... giymis
#38 - Ekim 21 2007, 00:11:50
« Son Düzenleme: Ekim 21 2007, 00:15:17 Gönderen: EternalAutumn »

VAY ANASINI NE BÜYÜK LAF ETTİN SEN YA, DAĞITTIN ORTALIĞI. BEN FAYDALI OLACAĞIM DİYE ..ÇIMI YIRTIYORUM SENİN GİBİ KARİZMATİK Bİ CÜMLE KURAMADIM, SEN FORUMA GİRMEDEN ÖNCE KAFA YAPAN BİŞEY Mİ İÇİYOSUN, VARSA SÖYLEDE Bİ KAÇ ARKADAŞIN İHTİYACI VARMIŞ...
#39 - Ekim 21 2007, 00:30:17

cok pislik brsey. 2. siniftyken snf arkdsm wrdi deli bi kiz. annesinn bnnla ilgili kitabini almisti bna gsterdi aylarca yalniz kalmadm. blki dalga gecceksinz 3. snfta ayni kitabi bna gsterdi ve ynls yatamadm bole pislik bsey, alcakca ve acimasz. UZAK DURUN ARKADASLAR HERKESI UYARIN ELELE CALISIP ENGELLEYELIM BNU!!! :vur :pes :pes
#40 - Ekim 21 2007, 06:28:03

VAY ANASINI NE BÜYÜK LAF ETTİN SEN YA, DAĞITTIN ORTALIĞI. BEN FAYDALI OLACAĞIM DİYE ..ÇIMI YIRTIYORUM SENİN GİBİ KARİZMATİK Bİ CÜMLE KURAMADIM, SEN FORUMA GİRMEDEN ÖNCE KAFA YAPAN BİŞEY Mİ İÇİYOSUN, VARSA SÖYLEDE Bİ KAÇ ARKADAŞIN İHTİYACI VARMIŞ...

:) sen de potansiyel var devam et... ben de mesih im bu arada... memnun oldum.. ha ben siteye girerken extacy aliorum... sen ne aliyorsun peki... abdest mi?
#41 - Ekim 21 2007, 10:09:56
« Son Düzenleme: Ekim 21 2007, 10:18:31 Gönderen: EternalAutumn »

:) sen de potansiyel var devam et... ben de mesih im bu arada... memnun oldum.. ha ben siteye girerken extacy aliorum... sen ne aliyorsun peki... abdest mi?

ben cenabet gezmem evlat! müslümanım çünkü!
#42 - Ekim 21 2007, 22:18:58

evlat dediklerin senden daha musluman cikabilir toto :dondurma kizma hemen... bi cay koy gel bakiim
#43 - Ekim 21 2007, 23:14:07

evlat dediklerin senden daha musluman cikabilir toto :dondurma kizma hemen... bi cay koy gel bakiim

kı..nı yırt sen.. İplemiyorum seni.. Yırt bakiyim bi daha! Foruma giripte bana adam akıllı şunu yazdım de ben kelle mi vercem! Paylaşımlarımı, cevaplarımı okuda adam ol soytarı!
#44 - Ekim 22 2007, 11:24:34

kı..nı yırt sen.. İplemiyorum seni.. Yırt bakiyim bi daha! Foruma giripte bana adam akıllı şunu yazdım de ben kelle mi vercem! Paylaşımlarımı, cevaplarımı okuda adam ol soytarı!

kicimi yirtan ben deilim<: aksine sensin foruma giripte dogru duzgun bisey yazdigimi da ilan etmiorum ben...<: ama gunesin balcikla sivanmayacagini anladim su dakka... :dondurma nekadar donersen don got yine arkadadir.
#45 - Ekim 22 2007, 11:44:33

konu dısına çıkmayalım arkadaslar atısmanızı kendi aranızda yapın lütfen..
#46 - Aralık 10 2007, 19:48:43
"Bir kız öğrenciyi başını örttüğü için tahsil hakkından mahrum etmek,İstiklal Savaşı başlarında ve Maraş'ta düşmanlar tarafından başörtüsü çekilip düşürüldüğü için başlayan milli şahlanışın ruhuna tükürmektir."

uyuşturuc uya HAYIR!! OKUMADAN GEÇMEYİN ;) //forum.alternatifim.com/index.php?topic=68882.0

allak bu pisliktek korusun yaaa
#47 - Aralık 10 2007, 21:07:39
www.askimchat.net

/server irc.askimchat.net    dostlugun ve arkadasligin tek adresi

Yazarı Kanat Güler olan "Eroin Güncesi" adında bir kitap var arkadaslar, tavsiye ederim okuyun ;)

kitapla ilgili bilgiler:

http://www.derkenar.com/kitapkurdu/kanatguner.asp
#48 - Mayıs 22 2008, 00:09:28

başınız sağolsun hep bikere denemekten bişe olmaz lafı yüzünden yüzlerce genç hayatına kıyıyor yazık!
#49 - Temmuz 16 2008, 12:05:36
Boğulmak değil korkum inan nefes alamamak
Rüyayı gerçek etmenin kolayı uyumak
Bir şeyi çok isteyip de hiçbir zaman alamamak
Hayat çocukken oynadığım kırık bir oyuncak

eft arkadaslar yha bu arada baya olmus ama basın sag olsun allah kımseye gostermesın bunu yapanlarda bzden uzak durun!!
#50 - Ağustos 19 2008, 22:46:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.