Alternatifim Cafe

Daniel Radcliffe (Harry Potter)

Discussion started on Yabancı Sanatçılar- Gruplar

Tam Adı: Daniel Alan Radcliffe Yaşı: 14 (2003) Doğum Günü ve Yeri: 23 Temmuz, 1989, Fulham/London/UK Aile: Annesi Marcia Gresham (43), babası Alan Radcliffe (44), işleri film acentasılar. En iyi arkadaşı: Alex Kuzenleri: Alan ve ikiz kız kardeşi Alison 15 yaşındalar. Uğurlu Sayısı: 11 Uğurlu Günü: Pazar Sevdiği Yemek: Fast Food (Mc Donald's) Tuttuğu Futbol Takımı: Fulham Football Team En Sevdiği HP Kitabı: Harry Potter ve Sırlar Odası Birinci Filmde Sevdiği Bölüm: Quidditch Maçı İkinci Filmde Sevdiği Bölüm: Sırlar Odası Üçünü Filmde Sevdiği Karakter: Sirius Black Favori HP Sözcüğü: Vol-de-mort Favori HP büyüsü: Expecto Patronum Animagus Olsan Neye Dönüşürdün? Kurt Adama En Sevdiği TV/Dizi: The Simpsons İlk Sahne Performansı: TV dizisi David Copperfield ve profesyonel performansı Tailor of Panama ve şimdi Harry Potter serisi. En Sevdiği Film: 12 Angry Men Köpekleri: Nugget ve Binka kurt köpekleri.

Sevdiği Şarkıcılar: Sex Pistols, REM, U2 ve bunun gibi Punk türü şarkılar. Favori Dersi: Fizik

Kazandığı Ödüller: - Silver 2003 Bravo-Otto Award - AOL Movie Goer Award in 2003 for the Most Unforgettable Scene in Harry Potter in the Chamber of Secrets. - Best Performance by a Young Actor in the 2003 29th Annual Saturn Awards for his portrayal of Harry Potter in the Chamber of Secrets. - Best Supporting Actor for his performance in Harry Potter and the Chamber of Secrets by Warner Brothers. - The 2002 Person of the Year by TIME For Kids according to a poll listed on their website. - OTTO fan award given out by Bravo - Daniel Radcliffe won the Variety Club Sir James Carreras Award for Outstanding New Talent award for 2001 - The Male Youth Discovery of the Year Award from the Hollywood Women's Press Club.

Fan Adresi:

Daniel Radcliffe c/o Harry Potter and the Prisoner of Azkaban Leavesden Studios P.O. Box 3000 Leavesden, Hertfordshire WD27LT United Kingdom

#1 - Haziran 14 2006, 11:56:27
« Son Düzenleme: Haziran 15 2006, 12:31:34 Gönderen: sElin »
özge açıkgöz

BEN HARRY POTTER FİLMLERİNİ ÇOK BEYENİYORUM KENDİSİDE FENA ÇOCUK DİİL OYUNCULUĞUDA GÜZEL!AMA EN ÇOK EMMA WATSONU SEVERİM! :ask :cicek
#2 - Ağustos 23 2006, 15:33:57
PARAMORE

daniel radcliffe'ye bayılıyorum :4
#3 - Ağustos 23 2006, 16:04:15

emma watson  :okey
#5 - Ağustos 24 2006, 03:42:14
I Don't Belong Here

emma watsonu çok severim! :)) benim küçüklüme benziyo! kioptum
#6 - Ağustos 24 2006, 14:49:30
PARAMORE

eskiden bayılırdım..şimid öle değil ama gene de severim keretayı =) yok len benden büyük O 1 yaş büyük abi diyim bari  :muhah
#7 - Ağustos 26 2006, 16:23:55
Sorarlarsa, "Ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim yanıtını: "Yalnız kaldım. Kalabildim! Altı milyarın arasında doğdum. Ve hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..."

[Hakan Günday]

ben hiç sewmiorum  :hönk ama en yakın arkim bayılıo hatta iki mektup attı ikisinede cvp geldi we imzalı resminide koydu iksinede  :cicek
#8 - Ağustos 26 2006, 16:27:06
yoksa yiteN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLDiN seN??...
kaybedeN beNMiyiM deRkeN...
NeRdeN geLdiN seN??... 

M_SlimShady

ben hiç sewmiorum  :hönk ama en yakın arkim bayılıo hatta iki mektup attı ikisinede cvp geldi we imzalı resminide koydu iksinede  :cicek
hadiii yaaa benimde kuzenim bi kez mektup attı cwp geldi bide imzalı resmi demek ki tüm fanlarına aynı resmi aynı mektubu atyo zaten bilgisayar çıktısı mektup (6)
BEN SEWMEM BU HERİFİ ÇOCUKSU FİLMLERİDE ÇOK SAÇMA GELİYOR
#9 - Ağustos 26 2006, 17:32:51

hadiii yaaa benimde kuzenim bi kez mektup attı cwp geldi bide imzalı resmi demek ki tüm fanlarına aynı resmi aynı mektubu atyo zaten bilgisayar çıktısı mektup (6)
BEN SEWMEM BU HERİFİ ÇOCUKSU FİLMLERİDE ÇOK SAÇMA GELİYOR
ewt pc yazısı mektup!! herkese aynı şeyi atıo ama en azından atıo  (6) bnde hiç sewmiorum  :hönk
#10 - Ağustos 26 2006, 17:35:03
NeRdeN geLDiN seN??...
NeRdeN geLdiN seN??... 

ya bişi dicem nereye atmış adresi ya biliyosanız söliyin!bende atıyım yaa!
#11 - Ağustos 26 2006, 19:42:27
PARAMORE

bilmiorum arkim kiseye sölemiodu bi daa sorarım werirse sana da sölerm  ;)
#12 - Ağustos 26 2006, 19:43:38
NeRdeN geLDiN seN??...
NeRdeN geLdiN seN??... 

bilmiorum arkim kiseye sölemiodu bi daa sorarım werirse sana da sölerm  ;)
TEŞEKKÜRLER! :))
#13 - Ağustos 26 2006, 20:26:37
« Son Düzenleme: Ağustos 26 2006, 20:27:20 Gönderen: Cemrosh_Ayris »
PARAMORE

Aslında bu çocuk için şunu düşünüyorum nasıl olsa bir gün Harry Potter filminin serisi biticek ve bu arkadaş bir daha ne yaparsa yapsın hangi filmde oynarsa oynasın hep Harry Potter olarak kalıcak çünkü iyice oturdu artık.
#14 - Ağustos 27 2006, 02:36:59
I Don't Belong Here

poison_black!!

danieli çok seferdim bi zamanlar yakın arkadaştılk :muhah

neyse yaw filmlerini kaçırmadan isliom süper efektler filan :okey
#15 - Ağustos 27 2006, 17:05:53

tomla(malfoyla) nette nası olduysa bi ara chatleştik danielı sevdiini söledi ama sette baya mızmız olabiliomuş..maalesef rupertı soramadan çıkmak zorunda kaldım :D:D:D ciddiyim :D:D
#16 - Ağustos 27 2006, 17:13:20
İmza kural dışı.

danieli çok seferdim bi zamanlar yakın arkadaştılk :muhah

neyse yaw filmlerini kaçırmadan isliom süper efektler filan :okey
YAKIN ARKADAŞMIYDINIZ? :alala
#17 - Ağustos 27 2006, 17:17:50
PARAMORE

tomla(malfoyla) nette nası olduysa bi ara chatleştik danielı sevdiini söledi ama sette baya mızmız olabiliomuş..maalesef rupertı soramadan çıkmak zorunda kaldım :D:D:D ciddiyim :D:D
sahimi emmayıda sorsaydın! hangi adresti hatırlıyormusun?
#18 - Ağustos 27 2006, 17:19:14
PARAMORE

hatırlasam bi daa giricem beah geçn yaz olduu için kaytlardada yok..naplm..jhonny e sorarım ben ayarlar o bişeler..tabe önce jhonnyi bulmam gerekio..ama öle bi durumda adımı bile zor hatırlayablirm :D:D
#19 - Ağustos 27 2006, 17:21:59
İmza kural dışı.

hatırlasam bi daa giricem beah geçn yaz olduu için kaytlardada yok..naplm..jhonny e sorarım ben ayarlar o bişeler..tabe önce jhonnyi bulmam gerekio..ama öle bi durumda adımı bile zor hatırlayablirm :D:D
yoksa johnnyle demi konuştun yoksa! kioptum
#20 - Ağustos 27 2006, 17:23:53
« Son Düzenleme: Ağustos 27 2006, 17:24:55 Gönderen: Cemrosh_Ayris »
PARAMORE

yoq onu bulmak bası için bile zor şimdi fransa da zati bn bile arasam bulamam... :D:D:D:D
#21 - Ağustos 27 2006, 17:36:42
İmza kural dışı.

yoq onu bulmak bası için bile zor şimdi fransa da zati bn bile arasam bulamam... :D:D:D:D
kioptum :muhah zuhaha  :kop muhaha (6)
#22 - Ağustos 28 2006, 10:44:30
« Son Düzenleme: Ağustos 28 2006, 10:45:17 Gönderen: Cemrosh_Ayris »
PARAMORE

poison_black!!

ulan benden özendin yazdın dimi :muhah
neyse şaka tabi herkes onların yakın arkadaşı olabilir :muhah çok basit bişe bu :muhah
#23 - Ağustos 28 2006, 15:11:01

ulan benden özendin yazdın dimi :muhah
neyse şaka tabi herkes onların yakın arkadaşı olabilir :muhah çok basit bişe bu :muhah
TABİ CNM ÇOK BASİT YA ZATEN EVİ BİZİM EVİN HEMEN KARŞISI GİDİYOSUN KENDİNİ TANITIYORSUN AL SANA YAKIN ARKADAŞ ÇOK BASİT ZATEN! :muhah kioptum zuhaha muhaha (6) :kop
#24 - Ağustos 28 2006, 15:24:38
« Son Düzenleme: Ağustos 28 2006, 15:25:33 Gönderen: Cemrosh_Ayris »
PARAMORE

ben filmlerini sewiyorum ama kendisini hiç sewmiyorum sadece emma watsonı sewiom [:D]
#25 - Ağustos 28 2006, 20:02:12

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.