Alternatifim Cafe

Kesha

Discussion started on Yabancı Sanatçılar- Gruplar

Kesha Sebert veya bilinen adıyla Kesha, (d. 1 Mart 1987) ABD'li bir şarkıcıdır. Çoğu zaman "Ke$ha" olarak tanıtılan Kesha, 2007'den beri müzik dünyasında yer almaktadır. 2008 yılında Britney Spears'ın Circus albümünde yer alan "Lace and Leather" şarkısında arka vokalde yer alan Kesha, yine aynı yıl Katy Perry'nin liste başı şarkısı "I Kissed a Girl"ün video klibinde yer aldı. Kesha yine The Veronicas'ın "This Love" adlı şarkısının sözlerini yazdı.

2009 yılında Amerikalı rap şarkıcısı Flo Rida ile yaptığı "Right Round" adlı düet, Amerika'da bir hafta içinde 630,000 kez indirilerek, Amerikan müzik tarihinde bir hafta içinde dijital olarak en çok indirilen şarkısı oldu.

1 Ocak 2010 tarihinde yayımladığı "Animal" adlı ilk solo albümü, Amerikan albüm listesinde bir numaradan giriş yaptı. Bu albümden çıkan ilk tekli Tik Tok da aynı şekilde Amerikan müzik listesinde bir numarada yer aldı. Sanatçı, ikinci tekli olarak 3oh!3 ile beraber kaydettiği "Blah Blah Blah" adlı şarkıyı seçti.

Yer aldığı çalışmalar

Stüdyo albümleri

* 2010: "Animal"

Teklileri

* 2009: "Right Round" (Flo Rida ve Kesha)
    * 2009: "Touch Me" (Flo Rida ve Kesha)
    * 2009: "My First Kiss" (3oh!3 ve Kesha)
    * 2009: "Tik Tok" (Kesha)
    * 2010: "Blah Blah Blah" (3oh!3 ve Kesha)
#1 - Şubat 05 2010, 19:23:22

İlk olarak onu Right Round şarkısında tanıdık..

you spin my head right round, right round
when you go down, when you go down down

derken eridik, bittik, yerlere serildik. Şimdiyse beni Tik Tok şarkısıyla kendine hayran bırakmakta.
Ölürüng.
#2 - Şubat 05 2010, 19:41:05
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Tik Tok şarkısını dinledim bi tek. Sevdim de.
#3 - Şubat 08 2010, 13:41:55
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Şarkısı falan güzel de,bu kız bana nedendir bilmem çok odun gibi geliyor.Isınamadım bir türlü,onu görünce kanal değiştiriyorum hep.
#4 - Şubat 08 2010, 17:05:16
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Albümünü indirdim mükemmel.
Aşığııııım. :w  Adjfasljfaslkjafs.

- Your love is my drug şarkısı harika.
#5 - Şubat 08 2010, 19:26:07

Çok mal lan bu. Uffie özentisi .
#6 - Şubat 08 2010, 22:19:58
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

klıp süper lan.
tık tok klıbııı.
o gerzek herif olmayaydı bır de.
#7 - Şubat 08 2010, 22:43:43
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

Albümü dinledim çok beğendim. Sevdim .
#8 - Mart 06 2010, 21:14:37
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

sırasıyla,

* tik tok
* your love is my drug
* blah blah blah
* take it off

şarkıylarıyla bana göre 2010'a en çok damgasını vuran kadın şarkıcı. müthiş bir şekilde döküldü piyasaya. hiç sırıtmadı hatta baya sevildi. o sesi duymak için yapamayacağım şey yok. insan huzur buluyo olm.

çok güzel değil ama çok seksi. yalarım şahsen.
#9 - Kasım 04 2010, 20:55:57

Gregor Samsa

ayrıca,

there's a place downtown,
where the freaks all come around.
it's a hole in the wall.
it's a dirty free for all.

demek istiyorum.
#10 - Kasım 04 2010, 20:59:39

Gregor Samsa

Normalde sadece disko tarzı şarkı yapan müzisyenleri sevmesemde, ben bu kızı cidden seviyorum bakın. :)) Genelde fazla bu tarz müzikler dinlemem ama Your Love Is My Drug'ın üstüne de tanımam hani. (6) Ama favorilerim; Goodbye ve The Harold Song. Gerçek sesini en çok belli eden şarkılarını dinlemekten bıkmıyorum. :urfa
#11 - Kasım 21 2011, 13:38:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.