Alternatifim Cafe

Komik Uçuş Anım

Discussion started on Komik Resimler

sabunkopugu

Kız arkadaşımla yaklaşık sekiz yıldır birlikteyiz ve ailelerimiz birbirini uzun zamandır tanıyorlar. Yani 21 yaşındayken başladık ilişkiye ve o yıl söylemiştik. Benim için zor değildi ama kız arkadaşımın ailesi de anlayışlı insanlar olduğu için hiç sorun yaratmadılar. Hatta ara sıra ziyaretlerine giderim el öpmeye. Fakat bir sorunumuz var kız arkadaşımın ailesi kadar şaka seven başka kimseyi tanımadım. Okul bittikten sonra İstanbul’da büyük bir firmada çok iyi bir iş buldum. Yerleştim evi felan herşeyi ayarladım. Tabi okul bittikten bir yıl sonra nişanlanmıştık. Evlilik için iki tarafın ailesinin de acele edin gibi durumu yoktu. Uzun zamandır gidemiyordum iş yüzünden ve evlilik için ne zamana izin alırım diye düşünüp duruyordum. Ama kariyer var işin içinde hak veriyordu aileler. Taa ki o güne kadar. Kayın validem aradı beni yetiş çabuk kayın baban çok sinirli kızı akşam istemeye gelenlere verecek. Nasıl olur nişanlıyız biz felan diye telaşlı telaşlı soruyorum. Sus konuşma oyaladığını düşünüyor gitti gelmiyor bu çocuk diye yetiş dedi kapattı. Nasıl telaşlandım. Hemen patronun yanına koştum. Kan ter içinde görünce tabi sordu anlattım. Güldü biraz Onur Air firmasında tanıdığı varmış. Birkaç saat sonrasına bilet aldı sağolsun. Akşama yetişirsin dedi. İzinlisin git dedi. Koştur koştur geldim. Kapıyı çaldım. Kız arkadaşım açtı. Çekil dedim eve daldım. Salona girince annem babam eş dost kız tarafından birkaç akrabası otururken gördüm. Noluyor yahu deyince. Nerde kaldın be evladım yarın düğün var sen ortada yoksun dediler. Meğer patron da dahil olmak üzere herkes işin içindeymiş. Tabi hepsi benim şimdilerde sevgili eşimin başının altından çıkmış. Bu komik anımın yanına da internette bulduğum komik bir fotoğrafı koymak istedim, iyi günler herkese.

#1 - Aralık 13 2016, 11:03:33

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.