Alternatifim Cafe

Cem Adrian

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

Her ne kadar güzel/farklı bir ses sahip olsa da, ziyan olduğunu düşündüğüm güzel insan.
Bu devirde ya kıçını açacaksın, ya iğrenç haberlere karışacaksın ya da (...)
Yoksa zor azizim, bu güzel insanın, bu güzel sesle herkesin dinleyeceği biri olması.
Ama ben yine de derim ki bu şahsı bir de canlı kanlı izleyin, o zaman ağzınız açık kalacak eminim.
#26 - Ağustos 20 2007, 14:46:31
« Son Düzenleme: Ağustos 20 2007, 15:49:00 Gönderen: Elf »
Viking's

-_-

Bilkent'teki karşılaşmışlığımız pek hoş olmuştur ..
Sevimli,sohbeti epey keyifli olan bir insan kendisi ..
Sesine diyecek söz yoktur zaten ..
Severek dinleriz ..
#27 - Ağustos 22 2007, 13:56:25

uFo göReN maSuM köyLü

herkesın dınlemesıne gerek yok elf . .  cemadriyanı sevenler ve o tarzdan hoşlanan insanlar dınlesın yeter :) allahın arabeksçi krosu, popçu tikiysi dınlese ne olur dimi. . .
#28 - Ağustos 22 2007, 14:03:53

Anlatmayı denemiyorum bile bu eşsiz zat'ı...
#29 - Ağustos 22 2007, 14:14:58

uFo göReN maSuM köyLü

hele bi dene cnm ya öğrencemiz çok şey var senden :)
#30 - Ağustos 22 2007, 14:28:52

Ahh yok sözlerle anlatamayacağım bi zat kendisi... O yüzden yormuyorum kendimi..
#31 - Ağustos 22 2007, 16:08:13

en ince kadın sesinden en kalın erkek sesine kadar bütün tonlarda şarkı söyleyebilen bi adama ohaaaaaa süüüüpppeeeerrrrrr demesemde anlaşılıyodur bütün gün sıkılmadan ve bütün şarkılarını aynı zevkle dinleyebileceğiniz ender insan türk müzik tarihindede tek :okey ;)
#32 - Eylül 14 2007, 17:49:02
ŞırıNgalarla ruHuma emPoze etMeye çalışTıkları doktrinlerDen Çok uZak biR meLankoLideYimmm....

Hiçbir ses içimdeki müPtelayı uyanDıraCak kadar yükseK
Hiçbi ihanet canımı yakacak kadar sıcak deil!!

barbie9138

Yurt dışında başarılar beklemekteyim kendisinden.

Sanırım bugün yapmur parçasını 20 kere odam kireç tutmuyor parçasını da 15 kere dnlemişimdir. (Bu rakamlar atmaca değil... :D)
#33 - Eylül 14 2007, 17:56:37

en ince kadın sesinden en kalın erkek sesine kadar bütün tonlarda şarkı söyleyebilen bi adama ohaaaaaa süüüüpppeeeerrrrrr demesemde anlaşılıyodur bütün gün sıkılmadan ve bütün şarkılarını aynı zevkle dinleyebileceğiniz ender insan türk müzik tarihindede tek :okey ;)
bencede kendi kendine düet yapıyor canlı performanslarda çok iyi bir sanatçı
#34 - Eylül 14 2007, 17:59:08
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

yaw bendede okadar ses tonu olsa ben kendi kendime grup kurarım:D tek kişilik dev kadro(bu ata demirerin lafıydı ama olsun) :muhah
#35 - Eylül 14 2007, 18:04:27
ŞırıNgalarla ruHuma emPoze etMeye çalışTıkları doktrinlerDen Çok uZak biR meLankoLideYimmm....

Hiçbir ses içimdeki müPtelayı uyanDıraCak kadar yükseK
Hiçbi ihanet canımı yakacak kadar sıcak deil!!

barbie9138

iyi adam güzel adam da müziğinin tarzı farklı.rock değil pop değil.değişik.

A'cappella yapıyor zaten...
#36 - Eylül 14 2007, 21:10:18

iyi adam güzel adam da müziğinin tarzı farklı.rock değil pop değil.değişik.

:D bncede ilginç ama iyi
#37 - Eylül 15 2007, 15:21:44
I wiLL find something more
Smeone I am made for
Shame on u babyy
    _____fOR€V€R YOURSS_____

bnce kesinlikle süper bi adam !! sesinin güzelliğini tartışmamıza gerek yok bence ..  :ask  yağmur, merdivenler , bana özel , yalnızda ayağa kalkabilirim ( özellikle bu şarkısı ) en sevdiğim şarkılarıdır .. hatta bayılarak dinlediğim şarkılarıdır .. diğer sarkılarıda en az bunlar kadar güzel gerci ..  :hımm nese bnm cem adrian askımı anlat anlat bitmez yeter bu kadr  :sizo  :nohashas
#38 - Eylül 15 2007, 15:50:39
...  dnce2

NuRSeN_18

o adam "bana özel"yahu   :öff
bütün enstruman seslerini bile cıkarabliyo bu ses kimde var ya  :kisss
#39 - Eylül 15 2007, 16:53:46

kesinlikle sana katılıyorum rock yapsın yada yapmasın bn adamı seviyorum dinliyorum rock dinliceğim diye saaplantı haline getiremem
#40 - Eylül 18 2007, 18:16:01
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

_DaRkdreams_

Çok pis şarkı söylerim :Ç

emesenem
cokpissarkisoylerim@hotmail.com

Ekleyin
Konuşalım
#41 - Eylül 18 2007, 18:19:17

Çok pis şarkı söylerim :Ç

emesenem
cokpissarkisoylerim@hotmail.com

Ekleyin
Konuşalım
hadi canım
#42 - Eylül 19 2007, 17:21:27
.

Sözleri harika sesleri olağanüstü.. Kendisi çok tatlı.Sessiz sakin kendi halinde bir tip.
Şarkılarının hepsi apayrı..İçinde her tadı bulundurabilecek cinsten :Ç Tabi anlayana. ;)
Çok severiz bu elemanı. :P Güzel insan..
#43 - Eylül 20 2007, 19:41:51
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

cok değişik bi tarzı var ama gercekten bi aralar acaip takmıstım bu adama seviorum ve sarkıları anlamlı ve gusel üstüne dğeişikte yorum katınca bayağ bi farklı oluo :)
#44 - Ekim 03 2007, 15:48:53
||kan damLar dokunduğun yerLerden..!
!      ßırakın KanLarım Dursun Yerde . . qüç aLıyorum onLardan Sadece

şarkı isimleri cok güzel...
#45 - Ekim 03 2007, 15:53:58
İmzanız kural dışı.

Vazgeçme yagmur Bana özel Ben bu şarkıyı sana yazdım en sevdiklerim ses tonu melodiler ses ve şarkı sözleri melodiyle birleşince gerçekten inanılmazları yapmıs :)
#46 - Eylül 16 2008, 15:10:29

Kaynadı yine bu gece Cem Adrian damarlarım. Sayesinde hüznüm, küfrüme sabitleniyor her seferinde. Bir Emir'le Yalnız da Ayağa Kalkabilirim belki ama Bana Özel hallerde, Tanrı'nın Elleri'ni de es geçemem. Bir Melek Ölürken, Hoşçakal diyemem en azından. Aşk Bu Gece Şehri Terketti'yse de Aşktan Korkma'mayı öğrenmiş olurum. Ne demiş bak; Aşk Hep Sende. Hissettiyor Cem. Hem, Yine Geldi Sonbahar, Yollardayım ve Ben Geldim, Vazgeçme.
#47 - Ekim 07 2009, 22:46:38
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Tanrı'nın Elleri .. Şarkı mı ki bu? Değil. Ötesi.
#48 - Ekim 15 2009, 14:57:18
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Eşsiz Bir Ses,Eşsiz Bir Yorum..Uykumda Bile Dinlediğim Nadir Seslerden..
Ayrıca En Yakın Arkadaşımla Cem'in fanında Tanıştım,O yüzden de ayrı bir yeri vardır bende :))
#49 - Ekim 15 2009, 15:21:17
Terkederken Yanına Al Kara Kaplı Defterini
Akıtırsın Kaleminden Son Sözünü,İki Yüzünü..*

Cumartesi günü izleme fırsatı bulacağım kişi.Bakalım söylediği kadar varmı.
#50 - Ekim 15 2009, 15:35:57
Zifir.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.